Шет ауданында әлеуметтiк жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Шет ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 23 ақпандағы N 02/01 қаулысы. Қарағанды облысы Шет ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 15 наурызда N 8-17-131 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Шет ауданы әкімі аппараты жетекшісінің 2013 жылғы 31 шілдедегі N 8-2/820 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Шет ауданы әкімі аппараты жетекшісінің 31.07.2013 N 8-2/820 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 31 наурыздағы "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекiту туралы" N 316 қаулысына сәйкес, нысаналы топтарға жататын жұмыссыз азаматтарға әлеуметтiк қолдау көрсету мақсатында, Шет ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. алынып тасталды - Қарағанды облысы Шет ауданы әкімдігінің 2012.06.04 N 14/01 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Шет ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi (Б. Бекенов), "Шет ауданының жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi (Б. Исабеков):
1) Шет ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмiнде жұмыссыз ретiнде тiркелген, әлеуметтiк жұмыс орындарында жұмыс iстеуге ниет бiлдiрген нысаналы топтардағы жұмыссыз азаматтарды жұмысқа жiберу бойынша жұмыс жүргiзсiн;
2) осы санаттағы азаматтарды жұмысқа орналастыру бойынша жұмыс берушiлермен келiсiм шарт жасау туралы жұмыс жүргiзсiн;
3) әлеуметтiк жұмыс орындарының ұйымдастырылуының тиiмдiлiгiн бақылау, жасалған шарттардың орындалуы бойынша жұмыс жүргiзсiн;
4) әлеуметтiк жұмыс орындарына жұмысқа орналастыру мониторингiн жүргiзсiн.
3. Әлеуметтiк жұмыс орындарға орналыстырған азаматтарға ақы төлеуiн келесi мөлшерде жүргiзілсiн:
1) алғашқы алты айда республикалық бюджеттiң қаражаты есебiнен еңбекақыдан 50 пайызы мөлшерiнде және жұмыс берушiнiң қаражаты есебiнен 50 пайыздан аз емес мөлшерiнде;
2) келесi үш айда республикалық бюджеттiң қаражаты есебiнен еңбекақыдан 30 пайызы мөлшерiнде және жұмыс берушiнiң қаражаты есебiнен 70 пайыздан аз емес мөлшерiнде;
3) соңғы үш айда республикалық бюджеттiң қаражаты есебiнен еңбекақыдан 15 пайызы мөлшерiнде және жұмыс берушiнiң қаражаты есебiнен 85 пайыздан аз емес мөлшерiнде.

Об организации социальных рабочих мест в Шетском районе
Постановление акимата Шетского района Карагандинской области от 23 февраля 2012 года N 02/01. Зарегистрировано Управлением юстиции Шетского района Карагандинской области 15 марта 2012 года N 8-17-131. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо руководителя аппарата акима Шетского района Карагандинской области от 31 июля 2013 года N 8-2/820)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо руководителя аппарата акима Шетского района Карагандинской области от 31.07.2013 N 8-2/820).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года N 316 "Об утверждении Программы занятости 2020", в целях оказания социальной поддержки безработным гражданам, входящим в целевые группы, акимат Шетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. исключен - постановлением акимата Шетского района Карагандинской области от 04.06.2012 N 14/01 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Шетского района" (Бекенов Б.) и коммунальному государственному учреждению "Центр занятости Шетского района" (Исабеков Б.):
1) проводить работу по направлению на работу безработных граждан из целевых групп, зарегистрированных в качестве безработных в отделе занятости и социальных программ Шетского района и изъявивших желание работать на социальных рабочих местах;
2) проводить работу по заключению договоров с работодателями о трудоустройстве данной категории граждан;
3) проводить работу по отслеживанию эффективности организации социальных рабочих мест и исполнению заключенных договоров;
4) проводить мониторинг трудоустройства на социальные рабочие места.
3. Оплата труда граждан, трудоустроенных на социальные рабочие места, производится в следующих размерах:
1) первые шесть месяцев в размере 50 процентов от заработной платы из средств республиканского бюджета и не менее 50 процентов за счет средств работодателя;
2) следующие три месяца в размере 30 процентов от заработной платы из средств республиканского бюджета и не менее 70 процентов за счет средств работодателя;
3) последние три месяца в размере 15 процентов от заработной платы из средств республиканского бюджета и не менее 85 процентов за счет средств работодателя.