"2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы N 330 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 17 шілдедегі N 42 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 27 шілдеде N 4304 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облыстық мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы N 1-03-11/29М хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облыстық мәслихатының 22.01.2013 N 1-03-11/29М хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-IV кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы кезекті IIIL сессиясының N 330 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4282 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы N 239-240 санында, облыстық "Кызылординские вести" газетінің 2011 жылғы 27 желтоқсандағы  N 209-210 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 117 860 034 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 578 041 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 440 002 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 800 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 107 838 191 мың теңге;
2) шығындар – 121 618 460 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 2 040 597 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 2 695 176 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 654 579 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 460 500 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 460 500 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -6 259 523 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 259 523 мың теңге.";
4-тармақтың 1), 4), 5), 6), 7) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) жаңадан іске қосылған санаторлық типтегі бала бақшалардың ұстау шығындарына – 148 902 мың теңге;";

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 330 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Кызылординской области от 17 июля 2012 года N 42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 июля 2012 года за N 4304. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Кызылординской области от 22 января 2013 года N 1-03-11/29М)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Кызылординской области от 22.01.2013 N 1-03-11/29М).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение очередной IIIL сессии Кызылординского областного маслихата от 6 декабря 2011 года N 330 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4282, опубликовано в областной газете "Сыр бойы" от 27 декабря 2011 года N 239-240, областной газете "Кызылординские вести" от 27 декабря 2011 года N 209-210) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
"1) доходы – 117 860 034 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 578 041 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 440 002 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 107 838 191 тысяч тенге;
2) затраты – 121 618 460 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 040 597 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 2 695 176 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 654 579 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 460 500 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 460 500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 259 523 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 259 523 тысяч тенге.";
подпункты 1), 4), 5), 6), 7) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"1) на содержание вновь вводимых санаторных детских садов – 148 902 тысяч тенге;";

"4) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің екінші рет некеге тұрмаған жесірлеріне, екінші дүниежүзілік соғысы кезінде фашистердің құрған концлагерлердің жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСРО Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға біржолғы материалдық көмекке – 19 739 мың теңге;
5) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке – 366 147 мың теңге;
6) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуге – 2 558 962 мың теңге;
7) абаттандыруға – 1 368 781 мың теңге;";
6-тармақтың 3), 4), 5), 7), 8) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"3) сумен жабдықтау жүйесін және су бұру жүйелерін дамытуға – 187 311 мың теңге;
4) коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 347 747 мың теңге;
5) жарықтандыруға – 14 472 мың теңге;";
"7) спорт объектілерін дамытуға – 206 028 мың теңге;
8) көлік инфрақұрылымын дамытуға – 80 262 мың теңге;";
6-тармақтың 6 тармақшасы алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 8-1)8-2) тармақшаларымен толықтырылсын:
"8-1) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында 2011 құрылысы басталған Қызылорда қаласындағы 60 пәтерлік тұрғын үй құрылысын аяқтауға - 72 434 мың теңге;
8-2) жылу энергетикалық жүйені дамытуға – 41 041 мың теңге.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Облыстың жергілікті атқарушы органдарының 2012 жылға арналған резерві 841 534 мың теңге сомасында бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық
мәслихатының кезектен тыс
7-сессиясының төрағасы                   С. Имандосов
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы                     Б. Еламанов
Қызылорда облыстық мәслихатының

"4) на выплату единовременной материальной помощи на оздоровление участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, бывшему несовершеннолетнему узнику концлагерей, вдовам воинов погибшим в годы Великой Отечественной войны, невступившим в повторный брак, бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей в период Второй мировой войны лицам, награжденным орденами и медалями бывшего СССР, за самоотверженный труд и безупречное выполнение воинских обязанностей в тылу в годы Великой Отечественной войны – 19 739 тысяч тенге;
5) на выплату социальной помощи по оплате коммунальных услуг гражданам, проработавшим в годы Великой Отечественной войны в тылу не менее 6 месяцев – 366 147 тысяч тенге;
6) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) – 2 558 962 тысяч тенге;
7) на благоустройство – 1 368 781 тысяч тенге;";
подпункты 3), 4), 5), 7), 8) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"3) на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 187 311 тысяч тенге;
4) на развитие коммунального хозяйства – 347 747 тысяч тенге;
5) на освещение – 14 472 тысяч тенге;";
"7) на развитие объектов спорта – 206 028 тысяч тенге;
8) на развитие транспортной инфраструктуры – 80 262 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 6 исключить;
дополнить подпунктами 8-1)8-2) следующего содержания:
"8-1) на завершение строительства 60 квартирного жилого дома в городе Кызылорда, начатого в 2011 году в рамках Программы занятости 2020 – 72 434 тысяч тенге;
8-2) на развитие теплоэнергетической системы – 41 041 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить резерв на 2012 год местного исполнительного органа области в сумме 841 534 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной
7 сессии Кызылординского
областного маслихата                    С. Имандосов
Секретарь Кызылординского
областного маслихата                    Б. Еламанов
Приложение
к решению внеочередной 7 сессии
Кызылординского областного маслихата

3 636 941
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 349 150
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 010
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
86 661
008
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебiнен автомобиль жолдарының қауіпсіздігін қамтамасыз ету
14 180
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
39 708
014
Әкімшілік тәртіп тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
47 191
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
86 643
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
4 848
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстау
6 550
04
Бiлiм беру
22 678 809
261
Облыстың білім басқармасы
9 854 867
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
103 404
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
660 133
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
17 042
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
125 828
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
449 305
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
135 368
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
98 928
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
168 252
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 265
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
46 789
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 376 800
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 082 150
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 119 840
029
Әдістемелік жұмыс
43 833
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

3 636 941
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
3 349 150
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 010
006
Капитальные расходы государственного органа
86 661
008
Обеспечение безопасности дорожного движения за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
14 180
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
39 708
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
47 191
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
86 643
020
Содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
4 848
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
6 550
04
Образование
22 678 809
261
Управление образования области
9 854 867
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
103 404
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
660 133
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
17 042
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
125 828
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
449 305
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
135 368
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
98 928
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
168 252
013
Капитальные расходы государственного органа
3 265
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
46 789
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 376 800
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
1 082 150
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 119 840
029
Методическая работа
43 833
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

144 996
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
150 000
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
107 655
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
581 187
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу
99 423
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 425
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
2 870 119
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
32 014
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
85 391
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
250 720
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 210 159
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 037 480
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
172 679
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
374 733
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
55 320
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
19 225
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
300 188
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
63 147
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
63 147
271
Облыстың құрылыс басқармасы
11 175 903
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
11 175 903
05
Денсаулық сақтау
21 838 436
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
19 150 261
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

144 996
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
150 000
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
107 655
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
581 187
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
99 423
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
102 425
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
2 870 119
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
32 014
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
85 391
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
250 720
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 210 159
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 037 480
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
172 679
253
Управление здравоохранения области
374 733
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
55 320
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
19 225
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
300 188
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
63 147
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
63 147
271
Управление строительства области
11 175 903
037
Строительство и реконструкция объектов образования
11 175 903
05
Здравоохранение
21 838 436
253
Управление здравоохранения области
19 150 261
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения

98 131
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
8 674
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
228 910
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
90 515
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
106 877
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
14 057
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 523 238
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
7 325 831
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
1 358 502
012
2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ-инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
821
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
24 904
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаторлық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
644 732
016
Азаматтарды елді мекен шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
21 000
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 092
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
24 369
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
137 066
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
50 916
021
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
41 105
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
78 921
026
Гемофилиямен ауыратындарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
865 383
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1 073 013
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
23 153
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 409 852
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету

98 131
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
8 674
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
228 910
006
Услуги по охране материнства и детства
90 515
007
Пропаганда здорового образа жизни
106 877
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
14 057
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 523 238
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
7 325 831
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
1 358 502
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
821
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
24 904
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
644 732
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
21 000
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 092
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
24 369
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
137 066
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
50 916
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
41 105
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
78 921
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
865 383
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 073 013
029
Областные базы спецмедснабжения
23 153
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 409 852
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда

49 174
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
145 895
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
788 612
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
15 518
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 688 175
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 688 175
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
3 156 312
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 596 348
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
137 223
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
199 200
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
191 938
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 560
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
396 208
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
263 828
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
270 188
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
41 221
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
32 016
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелер желісін дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 806
037
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттері
613 584
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
56 684
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

49 174
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
145 895
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
788 612
108
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
15 518
271
Управление строительства области
2 688 175
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 688 175
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 156 312
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 596 348
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
137 223
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
199 200
003
Социальная поддержка инвалидов
191 938
007
Капитальные расходы государственного органа
4 560
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
396 208
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
263 828
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
270 188
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
41 221
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
32 016
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
3 806
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
613 584
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
56 684
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

385 886
261
Облыстың білім басқармасы
315 145
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
273 794
037
Әлеуметтік сауықтандыру
41 351
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
21 920
018
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
21 920
271
Облыстың құрылыс басқармасы
222 899
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
222 899
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12 778 183
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
35 187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35 187
261
Облыстың білім басқармасы
29 490
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
29 490
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
378 686
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
378 686
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 483 886
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
50 000
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 373 042
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
515 297
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 500 000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
900 000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
250 149
057
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

385 886
261
Управление образования области
315 145
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
273 794
037
Социальная реабилитация
41 351
265
Управление предпринимательства и промышленности области
21 920
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
21 920
271
Управление строительства области
222 899
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
222 899
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 778 183
256
Управление координации занятости и социальных программ области
35 187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35 187
261
Управление образования области
29 490
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
29 490
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
378 686
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
378 686
271
Управление строительства области
5 483 886
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
50 000
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 373 042
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
515 297
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 500 000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
900 000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
250 149
057
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020

36 564
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
858 834
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 850 934
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 459
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 327
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 210 765
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
54 553
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттер
688 246
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 983 013
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
132 758
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
48 021
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 653 320
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
14 472
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
4 390 944
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 180 471
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 770
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
121 293
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және олардың қол жетімді болуын қамтамасыз ету
187 928
007
Театр және музыка өнерін қолдау
243 599
008
Облыстық кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету
115 498
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 373
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
126 184
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
328 826
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 178 257
001
Жергілікті деңгейде туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

36 564
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
858 834
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 850 934
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
64 459
005
Капитальные расходы государственного органа
1 327
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 210 765
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
54 553
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
688 246
030
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
1 983 013
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
132 758
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
48 021
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 653 320
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
14 472
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
4 390 944
262
Управление культуры области
1 180 471
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
55 770
003
Поддержка культурно-досуговой работы
121 293
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
187 928
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
243 599
008
Обеспечение функционирования областных библиотек
115 498
011
Капитальные расходы государственного органа
1 373
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
126 184
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
328 826
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 178 257
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта

139 964
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
252 580
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
9 466
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 449
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
1 422 690
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
304 058
028
Уақытша сақтау пункттеріне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау жөніндегі қызметтер
4 891
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
11 550
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
42 509
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
113 399
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
21 622
035
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
751 141
038
Жануарлар ауруларының диагностикасы, жануарларды алдын алу, емдеу, өңдеу үшін қолданылатын ветеринариялық және зоогигиеналық мақсаттағы атрибуттарды және бұйымдарды сатып алу, сақтау және тасымалдау
90 867
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
109 149
254
Облыстың табиғи ресурстарды және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
1 112 538
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 504
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
16 765
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
57 143
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
518 017
006
Жануарлар дүниесін қорғау
881
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
406 135
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

139 964
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
252 580
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
9 466
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 449
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
1 422 690
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
304 058
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
4 891
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
11 550
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
42 509
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
113 399
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
21 622
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров за счет трансфертов из республиканского бюджета
751 141
038
Приобретение, хранение и перемещение изделий и атрибутов ветеринарного и зоогигиенического назначения, используемых для профилактики, лечения, обработки животных, диагностики заболеваний животных
90 867
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
109 149
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 112 538
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
66 504
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
16 765
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
57 143
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
518 017
006
Охрана животного мира
881
008
Мероприятия по охране окружающей среды
406 135
013
Капитальные расходы государственного органа

008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
27 138
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
520 903
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 118
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 079
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
1 164
014
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
250 000
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
143 542
016
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
50 000
257
Облыстың қаржы басқармасы
841 534
012
Облыстық жергілікті атқарушы органның резервi
841 534
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
54 382
020
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
54 382
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 859 858
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 480 387
077
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
379 471
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
579 229
037
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
579 229
14
Борышқа қызмет көрсету
2 268
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 268
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2 268
15
Трансферттер
32 749 680
257
Облыстың қаржы басқармасы
32 749 680
007
Субвенциялар
29 895 862
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
1 754 032
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
999 786
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
27 138
265
Управление предпринимательства и промышленности области
520 903
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
74 118
002
Капитальные расходы государственного органа
2 079
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
1 164
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
250 000
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
143 542
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
50 000
257
Управление финансов области
841 534
012
Резерв местного исполнительного органа области
841 534
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
54 382
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
54 382
271
Управление строительства области
2 859 858
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2 480 387
077
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
379 471
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
579 229
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
579 229
14
Обслуживание долга
2 268
257
Управление финансов области
2 268
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
2 268
15
Трансферты
32 749 680
257
Управление финансов области
32 749 680
007
Субвенции
29 895 862
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1 754 032
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
999 786
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения