"2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 51/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2012 жылғы 01 ақпандағы N 2/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 02 ақпанда N 10-1-205 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 2013 жылғы 08 қаңтардағы N 24 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 08.01.2013 N 24 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы кезекті ХХXXXI сессиясының N 51/1 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 10-1-200 нөмірімен тіркелген, "Ақмешіт Ақшамы" газетінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 53 шығарылымында және "Ел тілегі" газетінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 54 шығарылымындағы сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 20 696 371 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 885 213 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 43 993 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 678 254 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13 088 911 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 21 790 201 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) таза бюджеттік кредит беру – 35 358 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 38 741 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 5) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 198 333 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 6) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 198 333 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 531 627 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 683 982 мың теңге.".
Ескерту. 1-тармақтың 1), 2), 3), 5), 6)-тармақшалары жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 2012.09.27 N 9/3 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского городского маслихата от 21 декабря 2011 года N 51/1 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 01 февраля 2012 года N 2/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 02 февраля 2012 года за N 10-1-205. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 08 января 2013 года N 24)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 08.01.2013 N 24).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной ХХXXXI сессии Кызылординского городcкого маслихата от 21 декабря 2011 года N 51/1 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-1-200 опубликовано в газете "Ақмешіт Ақшамы" N 53 от 30 декабря 2011 года и в газете "Ел тілегі" N 54 от 30 декабря 2011 года) следующие изменения и дополнения:
подпункт 1) пункта 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 20 696 371 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 885 213 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 43 993 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 678 254 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 088 911 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 21 790 201 тысяч тенге;";
подпункт 3) пункта 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3) чистое бюджетное кредитование – 35 358 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 38 741 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 198 333 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 198 333 тысяч тенге;
погашение займов – 531 627 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 683 982 тысяч тенге.".
Сноска. Подпункты 1), 2), 3), 5), 6) пункта 1 в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 27.09.2012 N 9/3 (вводится в действие с 01.01.2012).

4 580
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
14 311
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегенi және филиалдар мен өкiлдiктердi есептiк тiркегенi, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
5 117
04
Аукциондардан алынатын алым
382
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
3 594
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
5 856
18
Жылжымайтын мүлiкке және олармен мәмiле жасау құқығын мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
36 007
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
43 621
5
Ойын бизнесіне салық
33 156
02
Тіркелген салық
33 156
07
Басқа да салықтар
383
1
Басқа да салықтар
383
10
Жергілікті бюджетке түсетін өзге де салық түсімдері
383
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
211 923
1
Мемлекеттiк баж
211 923
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
194 484
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
10 419
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
859
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
1 159
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж

4 580
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
14 311
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
5 117
04
Сбор с аукционов
382
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
3 594
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
5 856
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
36 007
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
43 621
5
Налог на игорный бизнес
33 156
02
Фиксированный налог
33 156
07
Прочие налоги
383
1
Прочие налоги
383
10
Прочие налоговые поступления в местный бюджет
383
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
211 923
1
Государственная пошлина
211 923
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
194 484
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
10 419
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
859
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
1 159
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан

145
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
2 977
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
134
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
112
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
1 634
2
Салықтық емес түсімдер
43 993
01
Мемлекет меншіктен түсетін кірістер
16 923
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
4 940
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
4 940
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
11 907
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
11 907
7
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
76
06
Қарыз алушы банктерге жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
75
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
1
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
119
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
119
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
119
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
42
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
42
02
Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттiк сатып алуды өткiзуден түсетiн ақшаның түсiмi
42
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
12 823
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
12 823
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
12 823
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
14 086
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
14 086
05
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсімі

145
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
2 977
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
134
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
112
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
1 634
2
Неналоговые поступления
43 993
01
Доходы от государственной собственности
16 923
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
4 940
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
4 940
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
11 907
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
11 907
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
76
06
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным и местного бюджета банкам-заемщикам
75
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
1
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
119
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
119
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
119
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
42
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
42
02
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
42
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
12 823
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
12 823
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
12 823
06
Прочие неналоговые поступления
14 086
1
Прочие неналоговые поступления
14 086
05
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета