"Тасбөгет кенті көшелеріне жаңадан атау беру туралы" Тасбөгет кенті әкімінің 2010 жылғы 11 қазандағы N 677 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қаласы Тасбөгет кенті әкімінің 2012 жылғы 03 сәуірдегі N 937 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Қызылорда қалалық Әділет басқармасында 2012 жылы 04 мамырда N 10-1-211 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. "Тасбөгет кенті көшелеріне жаңадан атау беру туралы" Тасбөгет кенті әкімінің 2010 жылғы 11 қазандағы N 677 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 11 қарашадағы N 10-1-153 болып тіркелген, "Ақмешіт ақшамы" газетінде 2010 жылғы 19 қараша N 49 санымен жарияланған) өзгерістер енгізілсін.
Тасбөгет кенті әкімінің 2010 жылғы 11 қазандағы N 677 шешімінің  кіріспе бөлігі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдары, Қызылорда қалалық ономастикалық комиссиясының 2010 жылғы 20 шілдедегі N 6/3 және 2010 жылғы 2 қыркүйектегі N 7/1 ұйғарымдары негізінде ШЕШЕМІН:".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау кент әкімінің орынбасары Ж. Байхадамовқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ӘКІМ                                 Ә. ҚҰТМАМБЕТОВ

О внесении изменений в решение акима поселка Тасбогет от 11 октября 2010 года N 677 "О переименовании улиц поселка Тасбогет"
Решение акима поселка Тасбогет города Кызылорда от 03 апреля 2012 года N 937. Зарегистрировано управлением юстиции города Кызылорда департамента юстиции Кызылординской области 04 мая 2012 года за N 10-1-211
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствие Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШАЮ:
1. Внести изменение в решение акима поселка N 677 от 11 октября 2010 года "О переименовании улиц поселка Тасбогет" (нормативные правовые акты в государственном реестре зарегистрированы 11 ноября 2010 года, с номером N 10-1-153 опубликованы в газете "Ақмешіт ақшамы" от 19 ноября 2010 года N 49).
Изложить в новый редакции вступительную часть решения N 677 акима поселка Тасбогет от 11 октября 2010 года:
"В соответствии с Законами Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года и "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, определением Кызылординской городской ономастической комиссии N 6/3 от 20 июля 2010 года и N 7/1 от 2 сентября 2010 года РЕШАЮ:"
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Ж.Байхадамова.
3. Настоящие решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после их первого официального опубликования.
Аким                               А. Кутмамбетов