"2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 51/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2012 жылғы 26 маусымдағы N 6/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 28 маусымда N 10-1-216 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 2013 жылғы 08 қаңтардағы N 24 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 08.01.2013 N 24 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 51/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 10-1-200 нөмірімен тіркелген, "Ақмешіт ақшамы" газетінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 53, "Ел тілегі" газетінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 54 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 23 564 645 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 060 092 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 46 993 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 721 254 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15 736 306 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-тармағының 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 24 775 151 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-тармағының 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 319 863 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-тармағының 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 319 863 мың теңге;
қарыздар түсімі – 1 102 032 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 569 254 мың теңге.";
аталған шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 51/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22 мамырдағы N 5/1 шешімі жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезекті
VІ сессиясының төрағасы                  Ж. Базартай
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы                    И. Құттықожаев
Қызылорда қалалық мәслихатының
2012 жылғы 26 маусымдағы
N 6/2 шешіміне
1-қосымша
Қызылорда қалалық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы кезекті
XXXXXI сессиясының N 51/1 шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 21 декабря 2011 года N 51/1 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 26 июня 2012 года N 6/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 июня 2012 года за N 10-1-216. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 08 января 2013 года N 24)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 08.01.2013 N 24).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 21 декабря 2011 года N 51/1 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-1-200, опубликовано в газетах "Ақмешіт Ақшамы" от 30 декабря 2011 года N 53, "Ел тілегі" от 30 декабря 2011 года N 54) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 23 564 645 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 060 092 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 46 993 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 721 254 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 736 306 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) затраты – 24 775 151 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 319 863 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 319 863 тысяч тенге;
поступление займов – 1 102 032 тысяч тенге;
погашение займов – 569 254 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Отменить решение Кызылординского городского маслихата от 22 мая 2012 года N 5/1 "О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 21 декабря 2011 года N 51/1 "О городском бюджете на 2012-2014 годы".
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель очередной
VІ сессии городского маслихата             Ж. Базартай
Секретарь Кызылординского
городского маслихата                       И. Куттыкожаев
Приложение 1
к решению Кызылординского
городского маслихата
от 26 июня 2012 года N 6/2
Приложение 1
к решению очередной XXXXXI сессии
Кызылординского городского маслихата
от 21 декабря 2011 года N 51/1
Городской бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

14 311
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегенi және филиалдар мен өкiлдiктердi есептiк тiркегенi, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
5 117
04
Аукциондардан алынатын алым
382
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
3 594
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
5 856
18
Жылжымайтын мүлiкке және олармен мәмiле жасау құқығын мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
45 900
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
47 121
5
Ойын бизнесіне салық
37 192
02
Тіркелген салық
37 192
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
211 923
1
Мемлекеттiк баж
211 923
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
194 484
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
10 419
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
859
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
1 159
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
145
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
2 977
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж

14 311
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
5 117
04
Сбор с аукционов
382
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
3 594
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
5 856
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
45 900
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
47 121
5
Налог на игорный бизнес
37 192
02
Фиксированный налог
37 192
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу
документов уполномоченными на то
государственными органами или должностными лицами
211 923
1
Государственная пошлина
211 923
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
194 484
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу
гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и
свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
10 419
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное
место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за
внесение изменений в эти документы
859
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам
иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
1 159
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики
Казахстан
145
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
2 977
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию

134
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
112
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
1 634
2
Салықтық емес түсімдер
46 993
01
Мемлекет меншіктен түсетін кірістер
16 923
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
4 940
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
4 940
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
11 907
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
6 400
05
Коммуналдық меншіктегі тұрғын үй қорынан үйлерді жалдаудан түсетін кірістер
5 507
7
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
76
06
Қарыз алушы банктерге жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
75
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
1
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
119
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
119
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
119
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
42
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
42
02
Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттiк сатып алуды өткiзуден түсетiн ақшаның түсiмi
42
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
12 823
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
12 823
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
12 823
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
17 086
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
17 086
05
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсімі

134
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических
распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
112
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
1 634
2
Неналоговые поступления
46 993
01
Доходы от государственной собственности
16 923
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
4 940
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
4 940
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
11 907
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
6 400
05
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности
5 507
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
76
06
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным и местного бюджета банкам-заемщикам
75
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
1
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
119
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
119
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
119
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного
бюджета
42
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
42
02
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
42
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов)
Национального Банка Республики Казахстан
12 823
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов)
Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного
сектора
12 823
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
12 823
06
Прочие неналоговые поступления
17 086
1
Прочие неналоговые поступления
17 086
05
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета