Белкөл және Тасбөгет кенттерінің шекараларын (шегін) өзгерту туралы
Қызылорда қаласы мәслихатының 2012 жылғы 08 қарашадағы N 10/2 шешімі және Қызылорда қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 08 қарашадағы N 4841 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 30 қарашада N 4352 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қаласы мәслихатының 2013 жылғы 28 тамыздағы N 21/3 шешімімен және Қызылорда қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 28 тамыздағы N 764 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қаласы мәслихатының 28.08.2013 N 21/3 шешімімен және Қызылорда қаласы әкімдігінің 28.08.2013 N 764 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы кодексінің 108-бабының 5-тармағына және Белкөл және Тасбөгет кенттерінің шекараларын (шегін) өзгерту жөніндегі 2012 жылғы 16 қыркүйектегі азаматтар конференциясының хаттамасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ және Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда қаласына солтүстік - шығыс жағынан іргелес ауданы 2000 гектар бос аймақтарды қосу жолымен Белкөл кентінің шекарасы (шегі) өзгертілсін.
2. Қызылорда қаласына оңтүстік жағынан іргелес ауданы 1000 гектар бос аймақтарды қосу жолымен Тасбөгет кентінің шекарасы (шегі) өзгертілсін.
3. Осы шешім мен қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ. Бекеновке жүктелсін.
4. Осы шешім мен қаулыны қалалық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау мәслихат аппараты ұйымдастыру бөлімінің меңгерушісі Д. Тілеуовке жүктелсін.
5. Осы шешім мен қаулы мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі               М. ЖАЙЫМБЕТОВ
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс X сессиясының төрайымы              Р. ҚАЛЖАНОВА
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы                    И. ҚҰТТЫҚОЖАЕВ

Об изменении границ (четры) поселков Белкуль и Тасбугет
Решение Кызылординского городского маслихата от 08 ноября 2012 года N 10/2 и Постановление Кызылординского городского акимата от 08 ноября 2012 года N 4841. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 ноября 2012 года за N 4352. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 28 августа 2013 года N 21/3 и постановлением Кызылординского городского акимата от 28 августа 2013 года N 764
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 28.08.2013 N 21/3 и постановлением Кызылординского городского акимата от 28.08.2013 N 764.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан" и Протоколом конференции граждан по изменению границ (черты) поселков Белкуль и Тасбугет от 16 сентября 2012 года Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ и акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Изменить границу (черту) поселка Белкуль путем присоединения свободных территорий площадью 2 000 гектар, прилегающих с северо-восточной стороны к городу Кызылорда.
2. Изменить границу (черту) поселка Тасбугет путем присоединения свободных территорий площадью 1 000 гектар, прилегающих с южной стороны к городу Кызылорда.
3. Контроль за исполнением настоящего решения и постановления возложить на заместителя акима города Бекенова К.
4. Опубликование настоящего решения и постановления на интернет-ресурсе городского маслихата возложить на заведующего организационного отдела аппарата маслихата Тулеуова Д.
5. Настоящее решение и постановление вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорда                     ЖАЙЫМБЕТОВ М.
Председатель внеочередной
Х сессии городского маслихата             КАЛЖАНОВА Р.
Секретарь Кызылординского
городского маслихата                      КУТТЫКОЖАЕВ И.