Біржолғы талон құнын белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 340 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 23 ақпанда N 10-4-170 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 73 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012.12.19 N 73 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 36-бабының 6-тармағына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:

Об установлении стоимости разовых талонов
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 13 января 2012 года N 340. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 февраля 2012 года за N 10-4-170. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 19 декабря 2012 года N 73
Сноска. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 19.12.2012 N 73.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии подпункта 6) статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года N 100 "О введений в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Казалинский районный маслихат РЕШИЛИ:

1. Қазалы ауданы бойынша Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандар үшін дүркін-дүркін сипаттағы кәсіпкерлік қызметтің түрлеріне біржолғы талон құны (стационарлық үй-жайда жүзеге асырылатын қызметтерді қоспағанда) тауарлардан (қызмет көрсетулерден) 1-қосымшаға және базар аумағындағы дүңгіршіктердегі, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалардан алынатын біржолғы талон құны 2-қосымшаға сәйкес 1013 жылдың 1 қаңтарына дейін белгіленсін.

1. Установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер, осуществляющих реализацию (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях) товаров (услуг) согласно приложению-1 по Казалинскому району и установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка по Казалинскому району согласно приложению-2 к настоящему решению.

2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХХХV сессиясының төрағасы               К. Алиасқаров
Аудандық мәслихаттың хатшысы                Т. Бөріқұлақов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қызылорда облысы бойынша салық
департаментінің Қазалы ауданы бойынша
cалық басқармасының бастығы
______________ С. Бабанаев
"13" қаңтар 2012 жыл
2012 жылғы "13" қаңтардағы
Қазалы аудандық мәслихатының
кезектен тыс ХХХХV сессиясының
N 340 шешіміне 1-қосымша
Қазалы ауданы бойынша Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандар үшін дүркін-дүркін сипаттағы кәсіпкерлік қызметтің түрлеріне (стационарлық үй-жайда жүзеге асырылатын қызметтерді қоспағанда) тауарлардан (қызмет көрсетулерден) алынатын біржолғы талон құны
р/с Біржолғы талон негізіндегі кәсіп түрінің тізбесі 1 орынға белгіленген мөлшер (шаршы метрмен) Біржолғы талон құны (теңгемен)
1
Газеттер мен журналдар сату
3,1
90
2
Тұқым, сондай-ақ отырғызу материалдары (екпелер, көшет) сату
3,1
80
3
Бақша дақылдарын сату
Қауын, қарбыз (белгіленген орындарда)
5

2. Данное решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
внеочередной ХХХХV сессии
районного маслихата                       К. Алиаскаров
Секретарь
районного маслихата                       Т. Боркулаков
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник налогового
управления по Казалинскому району
налогового департамента
Кызылординской области
______________ С.Бабанаев
"13" января 2012 год
Приложение-1
к решению внеочередной ХХХХV сессии
Казалинского районного маслихата
от 13 января 2012 года N 340
Стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер, осуществляющих реализацию (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях) товаров (услуг) по Казалинскому району
N Перечень деятельности на основе разового талона Размер определенный за 1 место (квадратный метр ) Стоимость разового талона (в тенге)
1
Реализация газет и журналов
3,1
90
2
Реализация семян, а также посадочного материала (саженцы, рассада)
3,1
80
3
Реализация бахчевых культур
Дыни, арбузы (в определенных местах)
5