"2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізуді ұйымдастыру туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 2 сәуірдегі N 121 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 30 қазандағы N 318 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 09 қарашада N 4336 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 08 қаңтардағы N 3 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2013.01.08 N 3 Қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Әкімшілік рәсімдер туралы" және
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Қазалы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазалы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 2 сәуірдегі
N 121 "2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізуді ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 10-4-171 санымен тіркелген, 2012 жылғы 11 сәуірде "Тұран Қазалы" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қаулының 2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Аудандық әскерге шақыру комиссиясының құрамы осы қаулының
1-қосымшасына сәйкес құрылсын.";
Қаулының 1-қосымшасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Аудандық әскерге шақыру комиссиясының құрамы".
2. Осы қаулының орындалуына бақылау Қазалы ауданы әкімінің орынбасары С.Мақашовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                          Ф. Қожабергенов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының денсаулық
сақтау басқармасының Қазалы
аудандық емханасы" шаруашылық жүргізу
құқығындағы мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорны бас дәрігері
Қ. Әзіров ____________
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысы Қазалы
ауданының Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі" мемлекеттік
мекемесі бастығы
Б.Шаймерденов _______________
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының ішкі істер департаменті
Қазалы аудандық ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
А. Бегалиев _______________

О внесении изменений в постановление акимата Казалинского района от 2 апреля 2012 года N 121 "Об организации проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года"
Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 30 октября 2012 года N 318. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 09 ноября 2012 года N 4336. Утратило силу постановлением Казалинского районного акимата Кызылординской области от 08 января 2013 года N 3
Сноска. Утратило силу постановлением Казалинского районного акимата Кызылординской области от 08.01.2013 N 3.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан",  "Об административных процедурах" и "О нормативных правовых актах" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Казалинского района
от 2 апреля 2012 года N 121 "Об организации проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре
2012 года" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 10-4-171, опубликовано в
газете "Тұран Қазалы" от 11 апреля 2012 года) внести следующие изменения:
внесено изменение в текст пункта 2 на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
Название приложения 1 изложить в следующей редакции:
"Состав районной призывной комиссии"
2. Контроль за исполнением настоящего постанавления возложить на заместителя акима Казалинского района Макашова С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                                    Кожабергенов Ф.
"СОГЛАСОВАНО"
Главный врач государственного
коммунального предприятия
на праве хозяйственного ведения
"Казалинская районная поликлиника"
управления здравоохранения
Кызылординской области
___________ К. Азиров
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Отдела по делам обороны
Казалинского района
Кызылординской области"
___________ Б. Шаймерденов
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренных дел
Казалинского района
департамента внутренних дел
Кызылординской области
____________ А. Бегалиев