Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 12 қарашадағы № 280 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 12 желтоқсанда № 4363 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об организации общественных работ
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 12 ноября 2012 года № 280. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 декабря 2012 года № 4363. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии c Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и "О занятости населения" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қосымшаға сәйкес ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. "Қармақшы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстарға жұмыссыздарды жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Ерсұлтановқа жүктелсін.

1. Утвердить перечень организации, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Кармакшинский районный отдел занятости и социальных программ" обеспечить направление безработных на общественные работы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ерсултанова А.

4. Қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданы әкімінің
уақытша міндетін атқарушы Б. Сәрменбаев
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2012 жылғы "12" қарашадағы
N 280 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
N
Ұйымдардың тiзбесi
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi
Көлемi мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi
Қаржыландыру көздерi
Қоғамдық жұмыстарға сұраныс (адам саны)
Қоғамдық жұмыстарға ұсыныс (адам саны)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
"Жосалы кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
448
448
2
"Қармақшы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
15
15
3
"Қызылорда облысының мұрағаттар мен құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
8
8
4
Қазақстан Республикасы еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің "Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Қызылорда облыстық филиалы
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
8
8
5
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы жоғарғы сотының аппараты) Қызылорда облыстық сотының кеңсесі мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
8
8
6
"Қызылорда облысы сот актілерін орындау департаменті" мемлекеттік мекемесінің Қармақшы ауданының аумақтық бөлімі филиалы
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
4
4
7
"Қазақстан Республикасы ішкі істер министрлігі Қызылорда облыстық ішкі істер Департаментінің Қармақшы аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
20
20
8
"Қармақшы аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
8
8
9
"Қармақшы аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
8
8
10
Қармақшы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің Байқоңыр қаласы бойынша филиалы
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
10
10
11
"Төретам кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
45
45
12
"Қармақшы ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
15
15
13
"Иіркөл ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
15
15
14
"Жосалы ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
15
15
15
"Ақтөбе ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
15
15
16
"Ақжар ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
15
15
17
"Дауылкөл ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
15
15
18
"Қуаңдария ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
15
15
19
"Т.Көмекбаев ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
15
15
20
"Алдашбай ахун ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
15
15
21
"Ақай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
15
15
22
"Жаңажол ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
5
5
23
"ІІІ-Интернационал ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
5
5
24
"Қармақшы ауданының жұмыспен қамту орталығы" мемлекеттік мекесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi график бойынша
ҚР "Бюджет кодексiне" сәйкес ең төменгi жалақы мөлшерi негiзiнде
Жергiлiктi бюджет
8
8
25
Барлығы
750
750

4. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима Кармакшинского района Сарменбаев Б.
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района
N 280 от "12"ноября 2012 года
Перечень организации, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы
N
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия
Размеры оплаты труда участников
Источники финансирования
Спрос на общественные работы (количество человек)
Предложение на общественные работы (количество человек)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Жосалы"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
448
448
2
Государственное учреждение "Кармакшинский районный отдел занятости и социальных программ"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
15
15
3
Государственное учреждение "Управление архивов и документации Кызылординской области"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
8
8
4
Кызылординский областной филиал Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий" Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
8
8
5
Государственное учреждение Канцелярия Кызылординского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарат Верховного Суда Республики Казахстан)
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
8
8
6
Филиал "Территориальный отдел Кармакшинского района Департамента по исполнению судебных актов Кызылординской области"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
7
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Кармакшинского района Департамента внутренних дел Кызылординской области министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
20
20
8
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Кармакшинского района"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
8
8
9
Государственное учреждение "Кармакшинский Районный отдел культуры и развития языков"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
8
8
10
Филиал Кармакшинского районного отдела занятости и социальных программ по городу Байконур
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
10
10
11
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Торетам"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
45
45
12
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Кармакшы"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
15
15
13
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Иркол"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
15
15
14
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Жосалы"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
15
15
15
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Актобе"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
15
15
16
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Акжар"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
15
15
17
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Дауылколь"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
15
15
18
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Куандария"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
15
15
19
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Т.Комекбаев"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
15
15
20
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Алдашбай Ахун"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
15
15
21
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Акай"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
15
15
22
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Жанажол"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
5
5
23
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа III Интернационал"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
5
5
24
Государственное учреждение "Центр занятости Кармакшинского района"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного Кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
8
8
25
Всего
750
750