2012 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 31 қаңтардағы N 26 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 21 ақпанда N 10-6-205 тіркелді. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 17 қаңтардағы N 1/4-9/123 хатымен
Ескерту. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімі аппаратының 2013.01.17 N 1/4-9/123 хатымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарды жүргізетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2012.09.17 N 326 қаулысымен.
2. Алынып тасталды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2012.09.17 N 326 қаулысымен.
3. "Жалағаш аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
1) 2012 жылға аудан бюджетінен бөлiнген қаражат көлемiнде және қоғамдық жұмыстарды жүргiзетiн ұйымдар тiзбесiне сәйкес жұмыссыздарды қоғамдық жұмысқа жiберудi қамтамасыз етсін;
2) қоғамдық жұмысқа жiберiлген жұмыссыздардың еңбекақысын төлеудi екiншi деңгейдегi банктердегi жұмыссыздардың жеке есеп шоттарына аудару арқылы жүзеге асырсын;
3) жұмыс берушілермен қоғамдық жұмысты орындауға арналған шарт жасасын.
4. "2011 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Жалағаш ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 25 ақпандағы N 56 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 17 наурызда N 10-6-180 болып тіркелген, 2011 жылы 26 наурызда N 27 (8688), 2011 жылғы 9 сәуірде N 31 (8692), 2011 жылғы 13 сәуірде N 32 (8693) "Жалағаш жаршысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

Об организации общественных работ на 2012 год
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 31 января 2012 года N 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 февраля 2012 года за N 10-6-205. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято, на основании письма аппарат акима Жалагашского района Кызылординской области от 17 января 2013 года N 1/4-9/123
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято, на основании письма аппарат акима Жалагашского района Кызылординской области от 17.01.2013 N 1/4-9/123.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организации, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложения на общественные работы согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Жалагашского района Кызылординской области от 17.09.2012 N 326.
2. Исключен постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 17.09.2012 N 326.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Жалагашского района":
1) обеспечить направление безработных в соответствии с перечнем организации, в которых будут проводиться общественные работы в пределах средств, выделенных с районного бюджета 2012 год;
2) производить оплату труда безработных, направленных на общественные работы, путем зачисления на лицевые счета безработных в банках второго уровня;
3) заключить с работодателями договор на выполнение общественных работ.
4. Признать утратившим силу постановление акимата Жалагашского района от 25 февраля 2011 года N 56 "Об организации общественных работ на 2011 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 марта 2011 года N 10-6-180, опубликовано в газете "Жалағаш жаршысы" N 27 (8688) 26 марта 2011 года, N 31 (8692) 9 апреля 2011 года, N 32 (8693) 13 апреля 2011 года).

5. Осы қаулының орындалуын бақылау Жалағаш ауданы әкімінің орынбасары А. Дәрібаевқа жүктелсін.
6. Осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі                   С. Сермағамбетов
2012 жылғы 31 қаңтардағы N 26
Жалағаш ауданы әкімдігінің
қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстарды жүргізетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жалагашского района А. Дарибаева.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района                       С. Сермагамбетов
Приложение к постановлению
акимата Жалагашского района
от 31 января 2012 года N 26
Перечень организации, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложения на общественные работы

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2012.09.17 N 326 қаулысымен.
N Ұйымдардың тізбесі Қоғамдық жұмыстардың түрлері Қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері Қаржыландыру көздері Қоғамдық жұмыстарға сұраныс Қоғамдық жұмыстарға ұсыныс
1
"Жалағаш ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
6
6
2
"Жалағаш кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
281
281
3
"Қызылорда облысы Жалағаш ауданының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
8
8
4
"Аққұм ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
24
24
5
"Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
19
19
6
"Аламесек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
25
25
7
"Жаңадария ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
13
13
8
"Бұқарбай батыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
30
30
9
"Таң ауылдық округі әкімінің аппараты"
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
19
19
10
"Мәдениет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
24
24
11
"Мырзабай ахун ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
19
19
12
"Мақпалкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
27
27
13
"Жаңаталап ауылдық округі әкімінің аппараты"
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
14
14
14
"Аққыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
24
24
15
"М.Шәменов атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
18
18
16
"Қаракеткен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
19
19
17
"Ақсу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
19
19
18
"Жалағаш аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
8
8
19
"Жалағаш аудандық мәдени-сауықтыру кешені" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
2
2
20
"Жалағаш аудандық мәдениет Үйлері мен клубтар" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
5
5
21
"Жалағаш аудандық орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
4
4
22
"Жалағаш ауыз су" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
9
9
23
"Жалағаш аудандық оқушылар Үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
3
3
24
"Жалағаш аудандық мұрағаты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
3
3
25
"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
Министрлігінің "Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Қызылорда облыстық филиалы
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
3
3
26
"Жалағаш аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
3
3
27
"Жалағаш аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
5
5
28
"Жалағаш аудандық ауыл шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
4
4
29
"Жалағаш аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
3
3
30
"Жалағаш аудандық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
3
3
31
"Жалағаш аудандық сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
3
3
32
"Жалағаш аудандық құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
4
4
33
"Жалағаш аудандық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
5
5
34
"Жалағаш аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
4
4
35
"Жалағаш аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
4
4
36
"Жалағаш аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
4
4
37
"Жалағаш аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
4
4
38
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) мемлекеттік мекемесінің Қызылорда облыстық сотының кеңсесі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
3
3
39
"Қызылорда облысының Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
3
3
40
"Жалағаш аудандық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
3
3
41
"Қазақстан Республикасының Қаржы Министрлігі Қазынашылық комитетінің Қызылорда облысы бойынша қазынашылық департаментінің Жалағаш аудандық қазынашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
3
3
42
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қызылорда облысының Әділет Департаменті Жалағаш ауданының Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
3
3
43
"Қызылорда облысының Ішкі істер департаменті Жалағаш ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу, көбейту және тарату
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
ҚР "Бюджет кодексіне" сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
3
3
Барлығы:

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Жалагашского района Кызылординской области от 17.09.2012 N 326.
N Перечень организации Виды общественных работ Объемы и конкретные условия общественных работ Размеры оплаты труда участников Источники финансирования Спрос на общественные работы Предложения на общественные работы
1
Государственное учреждение
"Аппарат акима Жалагашского района"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
6
6
2
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Жалагаш"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
281
281
3
Государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны Жалагашского района Кызылординской области"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
8
8
4
Государственное учреждение
"Аппарат акима аульного округа Аккум"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
24
24
5
Государственное учреждение
"Аппарат акима аульного округа Енбек"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
19
19
6
Государственное учреждение
"Аппарат акима аульного округа Аламесек"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
25
25
7
Государственное учреждение
"Аппарат акима аульного округа Жанадария"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
13
13
8
Государственное учреждение
"Аппарат акима аульного округа Бухарбай батыр"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
30
30
9
Государственное учреждение
"Аппарат акима аульного округа Тан"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
19
19
10
Государственное учреждение
"Аппарат акима аульного округа Мадениет"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
24
24
11
Государственное учреждение
"Аппарат акима аульного округа Мырзабай ахун"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
19
19
12
Государственное учреждение
"Аппарат акима аульного округа Макпалколь"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
27
27
13
Государственное учреждение
"Аппарат акима аульного округа Жанаталап"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
14
14
14
Государственное учреждение
"Аппарат акима аульного округа Аккыр"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
24
24
15
Государственное учреждение
"Аппарат акима аульного округа имени М.Шаменова"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
18
18
16
Государственное учреждение
"Аппарат акима аульного округа Каракеткен"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
19
19
17
Государственное учреждение
"Аппарат акима аульного округа Аксу"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
19
19
18
Государственное учреждение
"Отдел занятости и социальных программ Жалагашского района"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
8
8
19
Коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-оздоровительный комплекс Жалагашского района"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
20
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дома культуры и клубы Жалагашкого района "
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
5
5
21
Государственное учреждение "Жалагашская районная централизованная библиотечная система"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
22
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жалагаш ауыз су"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
9
9
23
Государственное коммунальное предприятие "Дом школьников Жалагашкого района"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
3
3
24
Государственное учреждение "Жалагашский районный архив"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
3
3
25
Кызылординский областной филиал Республиканского Государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий" Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
3
3
26
Государственное учреждение
"Отдел физической культуры и спорта Жалагашского района"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
3
3
27
Государственное учреждение
"Отдел образования Жалагашского района"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
5
5
28
Государственное учреждение
"Отдел сельского хозяйства Жалагашского района
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
29
Государственное учреждение
"Отдел экономики и бюджетного планирования Жалагашского района"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
3
3
30
Государственное учреждение
"Отдел финансов Жалагашского района"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
3
3
31
Государственное учреждение
"Отдел архитектуры и градостроительства Жалагашского района"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
3
3
32
Государственное учреждение
"Отдел строительства Жалагашского района"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
33
Государственное учреждение
"Отдел внутренней политики Жалагашского района"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
5
5
34
Государственное учреждение
"Отдел предпринимательства Жалагашского района"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
35
Государственное учреждение
"Отдел земельных отношений Жалагашского района"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
36
Государственное учреждение
"Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жалагашского района"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
37
Государственное учреждение
"Отдел культуры и развития языков Жалагашского района"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
38
Государственное учреждение "Канцелярия Кызылординского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном суде Республики Казахстан (аппарат Верховного суда Республики Казахстан"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
3
3
39
Филиал Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения по Кызылординской области"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
3
3
40
Государственное учреждение
"Отдел ветеринарии Жалагашского района"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
3
3
41
Государственное учреждение
"Жалагашское районное управление казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области, Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
3
3
42
Государственное учреждение "Управление юстиции Жалагашского района Департамента юстиции" Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
3
3
43
Государственное учреждение
"Отдел внутренних дел Жалагашского района Департамента внутренних дел Кызылординской области"
Обработка, размножение и рассылка документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно "Бюджетного кодекса" РК выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
3
3
Всего: