Жалағаш ауданы әкімдігінің қаулысына 2012 жылғы 2 сәуірдегі N 86 "2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы" өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 23 қарашадағы N 397 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 10 желтоқсанда N 4360 тіркелді. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 17 қаңтардағы N 1/4-9/123 хатымен
Ескерту. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімі аппаратының 2013.01.17 N 1/4-9/123 хатымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңының 27-бабы 3-тармағына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы" Жалағаш ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 2 сәуірдегі N 86 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 10-6-206 болып тіркелген, 2012 жылғы 11 сәуірде "Жалағаш жаршысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Аудандық әскерге шақыру комиссиясының құрамы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес құрылсын.";
қаулының 1-қосымшасының тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Аудандық әскерге шақыру комиссиясының құрамы".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жалағаш ауданы әкімінің орынбасары Қ. Мұстафаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                       А. Дәрібаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрлігі Қызылорда облысы
Жалағаш ауданының Қорғаныс істері
жөніндегі біріктірілген бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ М. Айтжанов
"22" қараша 2012 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі Қызылорда облысының
Ішкі істер департаменті Жалағаш
ауданының ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ А. Утегенов
"22" қараша 2012 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қызылорда облысының денсаулық
сақтау басқармасының "Жалағаш
аудандық емханасы" шаруашылық
жүргізу құқығындағы мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорнының бас дәрігері
_________________ Х. Каметов
"22" қараша 2012 жыл

О внесении изменении в постановление акимата Жалагашского района от 2 апреля 2012 года N 86 "О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года"
Постановление Жалагашского районного акимата Кызылординской области от 23 ноября 2012 года N 397. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 декабря 2012 года N 4360. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято, на основании письма аппарат акима Жалагашского района Кызылординской области от 17 января 2013 года N 1/4-9/123
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято, на основании письма аппарат акима Жалагашского района Кызылординской области от 17.01.2013 N 1/4-9/123.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 3 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих" акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жалагашского района от 2 апреля 2012 года N 86 "О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 10-6-206, опубликовано 11 апреля 2012 года в газете "Жалағаш жаршысы") следующее изменение:
внесено изменение в текст пункта 2 на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
внесено изменение в текст заголовок приложения 1 на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жалагашского района Мустафаеву К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Жалагашского района                           Дарибаев А.
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Объединенный отдел по делам обороны
Жалагашского района" Кызылординской
области Министерства обороны
Республики Казахстан"
____________________ М. Айтжанов
"22" ноября 2012 года
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Жалагашского
района Департамента внутренних дел
Кызылординской области Министерства
внутренних дел Республики Казахстан"
____________________ А. Утегенов
"22" ноября 2012 года
"СОГЛАСОВАНО"
Главный врач государственного коммунального
предприятия на праве хозяйственного ведения
"Жалагашская районная поликлиника"
управления здравоохранения Кызылординской области
__________________ Х. Каметов
"22" ноября 2012 года