Жаңақорған ауданы әкімдігінің "2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы" 2012 жылғы 26 наурыздағы N 25 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 мамырдағы N 48 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 11 мамырда N 10-7-153 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 07 ақпандағы N 284 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 07.02.2013 N 284 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңдарына сәйкес, Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 наурыздағы
N 25 "2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 9 сәуірінде N 10-7-151 санмен ресми тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінінің 2012 жылғы 11 сәуіріндегі N 30 санында ресми жарияланған) қаулысының 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жаңақорған ауданындағы әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе одан босатылуға құқығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және әскерге шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімдерін өткермеген азаматтарды 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін."
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Б. Ибрагимовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа
енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі                      С. Тауипбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жаңақорған аудандық ішкі істер
бөлімі Қызылорда облысының Ішкі істер
Департаменті Қазақстан Республикасының
Ішкі істер Министрлігі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Оспанов Жарас Өмірбекұлы
_______________ "08" мамыр 2012 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының денсаулық
сақтау басқармасының "Жаңақорған
аудандық емханасы" шаруашылық жүргізу
құқығындағы мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорынының бас дәрігері
Абдусаметов Жақсылық Әбілқасымұлы
____________ "08" мамыр 2012 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысы Жаңақорған
ауданының Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Әлімбетов Сабырхан Қалиханұлы
_______________ "08" мамыр 2012 жыл

О внесении изменений в постановление акимата Жанакорганского района от 26 марта 2012 года "О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года"
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 10 мая 2012 года N 48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 мая 2012 года N 10-7-153. Утратило силу постановлением Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 07 февраля 2013 года N 284
Сноска. Утратило силу постановлением Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 07.02.2013 N 284.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", "Об административных процедурах", акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Пункт 1 постановления акимата Жанакорганского района от
26 марта 2012 года N 25 "О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" (зарегистрирован в государственном реестре нормативно правовых актов под номером N 10-7-151 от 09 апреля 2012 года, официально опубликованное в газете "Жаңақорған тынысы" под N 30 от 11 апреля 2012 года), изложить в следующей редакции:
"1. Организовать и обеспечить проведение призыва граждан в Жанакорганском районе на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождения от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву."
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б. Ибрагимова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района                 С. Тауипбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренних дел
Жанакорганского района
Департамент внутренних дел
Кызылординской области
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан"
Оспанов Жарас Омирбекулы
____________ "08" мая 2012 год
"СОГЛАСОВАНО"
Главный врач государственного
Коммунального предприятия
на праве хозяйственного ведения
"Жанакорганская районная поликлиника"
управления здравоохранения
Кызылординской области
Абдусаметов Жаксылык Абилкасымулы
____________ "08" мая 2012 год
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Отдел по делам обороны
Жанакорганского района
Кызылординской области"
Алимбетов Сабырхан Калиханулы
____________ "08" мая 2012 год