"2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы" Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 наурыздағы N 25 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 20 қыркүйектегі N 159 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 05 қазанда N 4319 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 07 ақпандағы N 284 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 07.02.2013 N 284 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес, Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 наурыздағы N 25 "2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 10-7-151 тіркелген, 2012 жылғы 11 сәуірінде 30 нөмірінде "Жаңақорған тынысы" газетінде және 2012 жылғы 30 мамырдағы 44 нөмірінде "Жаңақорған тынысы" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
6-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Бүркітбаевқа жүктелсін.";
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Бүркітбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі                       С. Тауипбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жаңақорған аудандық ішкі істер
бөлімі Қызылорда облысының Ішкі істер
Департаменті Қазақстан Республикасының
Ішкі істер Министрлігі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Оспанов Жарас Өмірбекұлы
______________ "18" қыркүйек 2012 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының денсаулық
сақтау басқармасының "Жаңақорған
аудандық емханасы" шаруашылық жүргізу
құқығындағы мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорынының бас дәрігері
Абдусаметов Жақсылық Әбілқасымұлы
______________ "18" қыркүйек 2012 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысы Жаңақорған
ауданының Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Әлімбетов Сабырхан Қалиханұлы
______________ "18" қыркүйек 2012 жыл

О внесении изменений в постановление акимата Жанакорганского района от 26 марта 2012 года N 25 "О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года"
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 20 сентября 2012 года N 159. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 05 октября 2012 года N 4319. Утратило силу постановлением Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 07 февраля 2013 года N 284
Сноска. Утратило силу постановлением Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 07.02.2013 N 284.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жанакорганского района от 26 марта 2012 года N 25 "О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 10-7-151, опубликовано 11 апреля 2012 года N 30 в газете "Жаңақорған тынысы" от и от 30 мая 2012 года N 44 в газете "Жаңақорған тынысы"), следующие изменения:
Пункт 6 изложить в следующей новой редакции:
"6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Буркитбаева К.";
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Буркитбаева К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района                Тауипбаев С.
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренних дел
Жанакорганского района
Департамент внутренних дел
Кызылординской области
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан"
Оспанов Жарас Өмірбекұлы
___________ "18" сентября 2012 года
"СОГЛАСОВАНО"
Главный врач государственного
Коммунального предприятия
на праве хозяйственного ведения
"Жанакорганская районная поликлиника"
управления здравоохранения
Кызылординской области
Абдусаметов Жақсылық Әбілқасымұлы
___________ "18" сентября 2012 года
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Отдел по делам обороны
Жанакорганского района
Кызылординской области"
Әлімбетов Сабырхан Қалиханұлы
___________ "18" сентября 2012 года