"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті XXXXIV сессиясының N 378 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 қаңтардағы N 383 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 30 қаңтарда N 10-8-168 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 қаңтардағы N 03-11/14 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2013.01.29 N 03-11/14 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне" және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті ХХХХІV сессиясының N 378 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 30 желтоқсанда N 10-8-165 болып тіркелген, 2012 жылғы 13 қаңтарда "Тіршілік тынысы" газетінің N 3-4 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер - 4 523 304 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 698 945 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 2 939 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 4 493 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 2 816 927 мың теңге";
1 тармақтың 2) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар - 4 523 304 мың теңге";
1 тармақтың 3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру - 89 518 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 94 653 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 5 135 мың теңге";
1 тармақтың 5) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профициті) – (-89 518) мың теңге";
1 тармақтың 6) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 89 518 мың теңге".
Ескерту. 1-тармақтың 1), 2), 3), 5), 6)-тармақшалары жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2012.04.24 N 48 (2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение очередной XXXXIV сессии районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 378 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 11 января 2012 года N 383. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 января 2012 года за N 10-8-168. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 29 января 2013 года N 03-11/14)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 29.01.2013 N 03-11/14).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение очередной ХХХХІV сессии районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 378 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2011 года N 10-8-165, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" от 13 января 2012 года N 3-4) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"доходы - 4 523 304 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 698 945 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 939 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 493 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 816 927 тысяч тенге";
подпункт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"затраты - 4 523 304 тысяч тенге";
подпункт 3) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"чистое бюджетное кредитование - 89 518 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 94 653 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 135 тысяч тенге";
подпункт 5) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – (-89 518) тысяч тенге";
подпункт 6) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) - 89 518 тысяч тенге".
Сноска. подпункты 1), 2), 3), 5), 6) пункта 1 в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 24.04.2012 N 48 (вводится в действие с 01.01.2012).
Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

2650
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
35
5
Құмар ойын бизнеске салық
26
2
Тіркелген салық
26
8
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасаған үшін және (немесе) құжаттар бергені үшін оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдардың немесе лауазымды адамдар алатын міндетті төлемдер
1495
1
Мемлекеттік баж
1495
2
Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шет ел соттары мен төрелік соттарының шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (төлнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
410
3
Мемлекеттік нотариалдық кеңселер нотариустарының нотариалдық іс-әрекет жасағаны үшін алынатын мемлекеттік баж
4
Азаматтық халық актілерін тіркегені, азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өлуі туралы актілердің жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
860
5
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж
3
8
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
178
9
Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
7
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұнғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
32
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
5
2
Салықтық емес түсімдер
2939
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
509
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
0
2
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
509
4
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
509
6
Басқа да салықтық емес түсімдер
2430
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
5
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсуі
0
7
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
0
9
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
2430
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
4493
3
Жерді және материалдық емес активтерді сату
1
Жерді сату
4493
1
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
4493
2
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерді сатудан түсетін түсімдер
4
Трансферттердің түсімдері
2816927
2
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
2816927
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
2816927
1
Ағымдағы нысаналы трансферттер

2650
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
35
5
Налог на игорный бизнес
26
2
Фиксированный налог
26
8
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1495
1
Государственная пошлина
1495
2
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
410
3
Государственная пошлина, взимаемая за совершение нотариальных действий
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
860
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
3
8
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
178
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
7
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
32
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
5
2
Неналоговые поступления
2939
1
Доходы от государственной собственности
509
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
0
2
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
509
4
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
509
6
Прочие неналоговые поступления
2430
1
Прочие неналоговые поступления
5
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета
0
7
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
0
9
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
2430
3
Поступления от продажи основного капитала
4493
3
Продажа земли и нематериальных активов
1
Продажа земли
4493
1
Поступления от продажи земельных участков
4493
2
Поступления от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения
4
Поступления трансфертов
2816927
2
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
2816927
2
Трансферты из областного бюджета
2816927
1
Целевые текущие трансферты