Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 сәуірдегі N 48 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 11 мамырда N 10-8-176 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 қаңтардағы N 03-11/14 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2013.01.29 N 03-11/14 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШЕМІЗ:
1. Аудандық мәслихаттың мына шешімдеріне өзгерістер енгізілсін:
1) "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті ХХХХІV сессиясының N 378 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 11 қаңтардағы кезектен тыс ХХХХV сессиясының N 383 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 30 қаңтарда N 10-8-168 болып тіркелген, 2012 жылғы 04 ақпанда "Тіршілік тынысы" газетінің N 10 санында жарияланған).
Аталған шешімнің үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
1 тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер - 4 523 304 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 698 945 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 2 939 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 4 493 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 2 816 927 мың теңге";
1 тармақтың 2) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар - 4 523 304 мың теңге";
1 тармақтың 3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру - 89 518 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 94 653 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 5 135 мың теңге";
1 тармақтың 5) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профициті) – (-89 518) мың теңге";
1 тармақтың 6) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 89 518 мың теңге".
2) "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы кезекті ХХХХІV сессиясының N 378 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 15 ақпандағы кезектен тыс ІІІ сессиясының N 18 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 29 ақпанда N 10-8-169 болып тіркелген, 2012 жылғы 14 наурызда "Тіршілік тынысы" газетінің N 21 санында жарияланған).
Аталған шешімнің үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в некоторые решения районного маслихата
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 24 апреля 2012 года N 48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 мая 2012 года за N 10-8-176. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 29 января 2013 года N 03-11/14)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 29.01.2013 N 03-11/14).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести изменения в следующие решения районного маслихата:
1) решение внеочередной ХХХХV сессии районного маслихата от 11 января 2012 года N 383 "О внесении изменений в решение очередной ХХХХІV сессии районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 378 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 января 2012 года N 10-8-168, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" от 04 февраля 2012 года N 10).
Третий абзац названного решения изложить в следующей редакции:
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"доходы - 4 523 304 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 698 945 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 939 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 493 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 816 927 тысяч тенге";
подпункт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"затраты - 4 523 304 тысяч тенге";
подпункт 3) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"чистое бюджетное кредитование - 89 518 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 94 653 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 135 тысяч тенге";
подпункт 5) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – (-89 518) тысяч тенге";
подпункт 6) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) - 89 518 тысяч тенге".
2) решение внеочередной ІІІ сессии районного маслихата от 15 февраля 2012 года N 18 "О внесении изменений в решение очередной ХХХХІV сессии районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 378 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 февраля 2012 года N 10-8-169, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" от 14 марта 2012 года N 21);
Третий абзац названного решения изложить в следующей редакции: