Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 мамырдағы N 194 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 07 маусымда N 10-8-178 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 31 шілдедегі N 327 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 31.07.2013 N 327 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексі, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 7 сәуiрдегi N 394 қаулысымен бекiтiлген "Үйде оқитын және тәрбиеленетiн мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшiн құжаттарды ресiмдеу" мемлекеттiк қызмет стандарты негiзiнде Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үйде оқитын және тәрбиеленетiн мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшiн білім алу кезеңінде тоқсан сайын әр балаға тоғыз айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде әлеуметтiк көмек көрсетiлсiн.
2. "Сырдария аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi әлеуметтiк көмек тағайындау және төлеу бойынша уәкiлеттi органы болып белгiленсiн.
3. Әлеуметтiк көмек төлемi екiншi деңгейдегi банктер немесе тиiстi банктiк операциялар түрлерiне лицензиясы бар ұйымдар арқылы әлеуметтiк көмек тұтынушының банктiк шотына ақшалай қаражаттарды аудару жолымен жүзеге асырылады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Е.Әжікеновке жүктелсiн.
5. Осы қаулы ол алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                Ғ. ӘБІЛТАЙ

О материальном обеспечении детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
Постановление акимата Сырдарьинского района Кызылординской области от 11 мая 2012 года N 194. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 07 июня 2012 года N 10-8-178. Утратило силу постановлением акимата Сырдарьинского района Кызылординской области от 31 июля 2013 года N 327
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сырдарьинского района Кызылординской области от 31.07.2013 N 327.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Стандарта государственной услуги "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394, акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказать социальную помощь для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому, в период получения ими образования, в размере девяти месячных расчетных показателей на каждого ребенка ежеквартально.
2. Определить уполномоченным органом по назначению и выплате социальной помощи государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Сырдарьинского района".
3. Выплата социальной помощи осуществляется путем перечисления денежных средств на банковский счет потребителя социальной помощи через банки второго уровня или организации, имеющие лицензии на соответствующие виды банковских операций.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Е.Ажикенова.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                              Г. Әбілтай