2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 96 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 08 қаңтарда N 4381 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қаңтардағы N 03-11/15 хатымен)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 27.01.2014 N 03-11/15 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiне және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 927 042 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 171 568 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 36 013 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 11 707 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 707 754 мың теңге;
2) шығындар –5 925 332 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 115 298 мың теңге";
бюджеттік кредиттер - 127 228 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 11 930 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 98  713 мың теңге,оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 98 713 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 1 212 302) мың теңге;
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 212 302 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 25.12.2013 N 189 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
2. Облыстық бюджетке кірістерді бөлудің нормативтері төмендегідей болып белгіленсін:
жеке табыс салығы – 0;
әлеуметтік салық – 10 пайыз.
3. 2013 жылға облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенцияның көлемі 1 692 825 мың теңге көлемінде ескерілсін.
4. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына, ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне және мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне отын сатып алу үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес, біржолғы әлеуметтік көмек 4 (төрт) айлық есептік көрсеткіш көлемінде белгіленсін.

О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 20 декабря 2012 года N 96. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 08 января 2013 года за N 4381. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 27 января 2014 года N 03-11/15)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 27.01.2014 N 03-11/15).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 927 042 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 2 171 568 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 36 013 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 11 707 тысяч тенге;
по поступлениям трансфертов – 2 707 754 тысяч тенге;
2) затраты – 5 925 332 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 115 298 тысяч тенге";
бюджетные кредиты – 127 228 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 930 тысяч тенге;
4) сальдо от операций с финансовыми активами – 98 713 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 98 713 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 1 212 302) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 212 302 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 25.12.2013 N 189 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
2. Определить нормативы распределения доходов в областной бюджет:
индивидуальный подоходный налог – 0;
социальный налог – 10 процентов.
3. Учесть объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в 2013 году в пределах 1 692 825 тысяч тенге.
4. Установить размер единовременной социальной помощи на приобретение топлива, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах специалистам государственных организации социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности педагогическим работникам образования, медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения в соответствии с законодательством Республики Казахстан в пределах 4 (четырех) месячных расчетных показателей.

5. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2013 жылға арналған резерві 7 300 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2013 жылға арналған жергiлiктi бюджеттердi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
7. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХІІ сессиясының төрағасы                    Ш. Зетов
Аудандық мәслихаттың хатшысы                Б. Маншарипов
Сырдария аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
кезекті ХІІ сессиясының N 96 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет

5. Утвердить резерв на 2013 год местного исполнительного органа района в сумме 7 300 тысяч тенге.
6. Установить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2013 год, согласно приложения-4.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
очередной ХІІ сессии
районного маслихата                       Ш. Зетов
Секретарь
районного маслихата                       Б. Маншарипов
приложение 1
к решению очередной ХІІ сессии
районного маслихата
от 20 декабря 2012 года N 96
Районный бюджет на 2013 год

2662
20
Сыртқы (көрнекі) жарнаманы аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер аумақтары арқылы өтетін облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлiнген белдеуiндегі жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде орналастырғаны үшін төлемақыны қоспағанда, сыртқы (көрнекi) жарнаманы облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлiнген белдеуiндегі жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде орналастырғаны үшiн төлемақы
20
5
Ойын бизнесіне салық
9
02
Тіркелген салық
9
07
Басқа да салықтар
20
1
Басқа да салықтар
20
10
Жергілікті бюджетке түсетін өзге де салық түсімдері
20
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
3702
1
Мемлекеттік баж
3702
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
2446
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
833
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
288
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
17
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
95
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
23
2
Салықтық емес түсімдер
36013
2
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
35
2
01
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
31
2
01
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
31
2
01
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
4
2
01
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
4
2
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
35978
2
06
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
35978
2
06
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
35978
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
11707
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
11707
1
Жерді сату
3913
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
3913
2
Материалдық емес активтерді сату
7794
02
Жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлем
7794
4
Трансферттер түсімі
2707754
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
2707754
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
2707754
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

2662
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения, за исключением платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения, проходящих через территории городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
20
5
Налог на игорный бизнес
9
02
Фиксированный налог
9
07
Прочие налоги
20
1
Прочие налоги
20
10
Прочие налоговые поступления в местный бюджет
20
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
3702
1
Государственная пошлина
3702
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
2446
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
833
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
288
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной
энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
17
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
95
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
23
2
Неналоговые поступления
36013
01
Доходы от государственной собственности
35
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
31
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
31
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
4
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
4
06
Прочие неналоговые поступления
35978
1
Прочие неналоговые поступления
35978
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
35978
3
Поступления от продажи основного капитала
11707
03
Продажа земли и нематериальных активов
11707
1
Продажа земли
3913
01
Поступления от продажи земельных участков
3913
2
Продажа нематериальных активов
7794
02
Плата за продажу права аренды земельных участков
7794
4
Поступления трансфертов
2707754
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
2707754
2
Трансферты из областного бюджета
2707754
01
Целевые текущие трансферты

1596
4
Көлік құралдарына салынатын салық
22255
01
Заңды тұлғалардың көлік құралдарына салынатын салық
2706
02
Жеке тұлғалардың көлік құралдарына салынатын салық
19549
5
01
Бірыңғай жер салығы
936
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтер көрсетуге салынатын iшкi салықтар
31119
2
Акциздер
1565
96
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек сауда бағасымен өткізілетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
909
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек сауда бағасымен өткізілетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланатын дизель отыны
656
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
25859
03
Жер бетіне жақын көздердегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлем
04
Орманды пайдаланғаны үшін төленетін төлем
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
25859
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
3695
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алымдар
209
02
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін алынатын лицензиялық алым
455
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені үшін және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені үшін алынатын алым
119
04
Аукциондардан түсірілетін алым
05
Жылжымайтын мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасы үшін алынатын алым
12
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені үшін алым
12
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
2848
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
40
5
Құмар ойын бизнеске салық
0
02
Тіркелген салық
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасаған үшін және (немесе) құжаттар бергені үшін оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдардың немесе лауазымды адамдар алатын міндетті төлемдер
1637
1
Мемлекеттік баж
1637
02
Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шет ел соттары мен төрелік соттарының шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (төлнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
271
03
Мемлекеттік нотариалдық кеңселер нотариустарының нотариалдық іс-әрекет жасағаны үшін алынатын мемлекеттік баж
04
Азаматтық халық актілерін тіркегені, азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өлуі туралы актілердің жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын мемлекеттік баж

1596
4
Hалог на транспортные средства
22255
01
Hалог на транспортные средства с юридических лиц
2706
02
Hалог на транспортные средства с физических лиц
19549
5
01
Единый земельный налог
936
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
31119
2
Акцизы
1565
96
Бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
909
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
656
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
25859
03
Плата за пользование водными ресурсами поверхностных источников
04
Плата за лесные пользования
15
Плата за пользование земельными участками
25859
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
3695
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
209
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
455
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
119
04
Сбор с аукционов
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
12
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
12
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
2848
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
40
5
Налог на игорный бизнес
0
02
Фиксированный налог
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1637
1
Государственная пошлина
1637
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
271
03
Государственная пошлина, взимаемая за совершение нотариальных действий
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния

975
05
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
340
09
Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
6
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұнғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
8
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
37
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
2
Салықтық емес түсімдер
8255
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
218
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
218
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
218
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
8037
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
8037
05
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсуі
0
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
0
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
8037
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
1143
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
0
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін түсімдер
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
1143
1
Жерді сату
1143
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
1143
2
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерді сатудан түсетін түсімдер
4
Трансферттердің түсімдері
1393439
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
1393439
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
1393439
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер
02
Нысаналы даму трансферттері
03
Субвенциялар
1393439
Функционалдық топ
БАРЛЫҒЫ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
АТАУЫ

975
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
340
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
6
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
8
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
37
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
2
Неналоговые поступления
8255
01
Доходы от государственной собственности
218
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
218
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
218
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
06
Прочие неналоговые поступления
8037
1
Прочие неналоговые поступления
8037
05
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета
0
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
8037
3
Поступления от продажи основного капитала
1143
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0
02
Поступления от продажи имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
03
Продажа земли и нематериальных активов
1143
1
Продажа земли
1143
01
Поступления от продажи земельных участков
1143
02
Поступления от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения
4
Поступления трансфертов
1393439
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1393439
2
Трансферты из областного бюджета
1393439
01
Целевые текущие трансферты
02
Целевые трансферты на развитие
03
Субвенции
1393439
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование