Аудан әкімінің 2011 жылғы 06 желтоқсандағы "Он жеті жасқа толатын азаматтарды әскери есепке тіркеуге алу жұмыстарын жүргізу туралы" N 57 шешіміне өзгерістер енгізу жайлы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімінің 2012 жылғы 31 қаңтардағы N 60 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 10 ақпанда N 10-9-215 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімінің 2012 жылғы 12 наурыздағы N 61 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімінің 2012.03.12 N 61 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып ШЕШЕМІН:
1. Аудан әкімінің 2011 жылғы 06 желтоқсандағы "Он жеті жасқа толатын азаматтарды әскери есепке тіркеуге алу жұмыстарын жүргізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 2012 жылдың 10 қаңтарында N 10-9-213 болып тіркелген, аудандық "Өскен өңір" газетінің 2012 жылдың 18 қаңтарында N 9 (7952) шығарылымында жарияланған) N 57 шешімге төмендегіше өзгерістер енгізілсін:
1) аталған шешімнің атауын "Тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын азаматтарды әскери есепке тіркеуге алу жұмыстарын жүргізу туралы" деп жаңа редакцияда жазылсын;
2) шешімнің 2 тармағы "Қызылорда облысы Шиелі ауданының Қорғаныс icтepi жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Шиелі аудандық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнымен бірлесіп, азаматтарды медициналық куәландыру үшін маман дәрігерлер ұсынылсын (келісім бойынша)" деп жаңа редакцияда жазылсын;
3) шешімнің екінші бетіндегі келісу таңбаларындағы "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Шиелі аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының бас дәрігері Н.Әмір" деген сөздер "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Шиелі аудандық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының бас дәрігері Н. Әмір" деп, сонымен қатар орыс тілдегі мәтінінің "Начальник государственного учреждения "Шиелийский отдел внутренних дел" С.Карынбаев" деген сөздері "Начальник государственного учреждения "Шиелийский районный отдел внутренних дел" С.Карынбаев" деп өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Т. Жағыпбаровқа жүктелсін.
3. Шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
АУДАН ӘКІМІ                           Н. НӘЛІБАЕВ
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысы Шиелі ауданының
Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Д. Нурхожин _______ "31 " қаңтар 2012 ж.
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының денсаулық
сақтау басқармасының "Шиелі аудандық
емханасы" шаруашылық жүргізу
құқығындағы мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының бас дәрігері
Н. Әмір_______________ "31" қаңтар 2012 ж.
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шиелі аудандық ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
С. Қарынбаев _________________ "31" қаңтар 2012 ж.

О внесении изменений в решение акима района 06 декабря 2011 года N 57 "О проведении мероприятий по приписке на воинский учет граждан, исполняющимся семьнадцать лет"
Решение акима Шиелийского района Кызылординской области от 31 января 2012 года N 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 февраля 2012 года N 10-9-215. Утратило силу решением акима Шиелийского района Кызылординской области от 12 марта 2012 года N 61
Сноска. Утратило силу решением акима Шиелийского района Кызылординской области от 12.03.2012 N 61.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Руководствуясь с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение акима района от 06 декабря 2011 года N 57 "О проведении мероприятий по приписке на воинский учет граждан, исполняющимся семнадцать лет" (зарегистрировано в государственном реестре нормативно правовых актов 10 января 2012 года N 10-9-213, опубликован в районной газете "Өскен өңір" 18 января 2012 года N 9(7952)):
1) название решения изложить в новой редакции "О проведении мероприятий по приписке граждан на воинский учет, которым в год приписки исполняется семнадцать лет";
2) пункт 2 решения изложить в новой редакции: "Рекомендовать государственному учреждению "Отдел по делам обороны Шиелийского района Кызылординской области" совместно с государственным коммунальным предприятием на праве хозяйственного ведения "Шиелийская районная поликлиника" управления здравоохранения Кызылординской области привлечь врачей специалистов для медицинского освидетельствования граждан (по согласованию)";
3) в грифах согласования на второй странице данного решения слова "Главный врач государственного коммунального казенного предприятия "Шиелийская районная поликлиника" управления здравоохранения Кызылординской области Н. Амир" заменить словами "Главный врач государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Шиелийская районная поликлиника" управления здравоохранения Кызылординской области Н. Амир", а так же в русском тексте слова "Начальник государственного учреждения "Шиелийский отдел внутренних дел" С. Карынбаев" заменить словами "Начальник государственного учреждения "Шиелийский районный отдел внутренних дел" С. Карынбаев".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима района Т. Жагипбарова.
3. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА                               Н. НАЛИБАЕВ
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Отдел по делам обороны Шиелийского
района Кызылординской области"
Д.Нурхожин _______"31" января 2012 года
"СОГЛАСОВАНО"
Главный врач государственного
коммунального предприятия на праве
хозяйственного ведения "Шиелийская
районная поликлиника" управления
здравоохранения Кызылординской области
Н. Амир ____________"31" января 2012 года
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Шиелийский районный отдел внутренних
дел" С.Карынбаев ________ "31" января 2012 года