"2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы" аудан әкімдігінің 2012 жылғы 30 наурыздағы N 1871 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 мамырдағы N 1913 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 11 мамырда N 10-9-222 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 14 қаңтардағы N 2223 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2013.01.14 N 2223 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер" туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шиелі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 30 наурыздағы N 1871 "2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 2012 жылдың 11 сәуірінде N 10-9-219 болып тіркелген, аудандық "Өскен өңір" газетінің 2012 жылғы 14 сәуірдегі N 37/7980/ шығарылымында жарияланған) қаулысының 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Шиелі ауданындағы әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе одан босатылуға құқығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және әскерге шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімдерін өткермеген азаматтарды 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін."
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жасау аудан әкімінің
орынбасары Т. Жағыпбаровқа жүктелсін.
3. Қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                               Н. Нәлібаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қызылорда облысының денсаулық
сақтау басқармасының "Шиелі
аудандық емханасы" шаруашылық
жүргізу құқығындағы мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорнының
бас дәрігері Әмір Нұрлан Әмірұлы
________________ "10" мамыр 2012 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысы Шиелі ауданының
Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Нурхожин Даулеткали Ергалиевич
________________ "10" мамыр 2012 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шиелі аудандық ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Қарынбаев Саттар Әбіләзімұлы
________________ "10" мамыр 2012 жыл

О внесении изменений в постановление акимата района от 30 марта 2012 года N 1871 "О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года"
Постановление Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 10 мая 2012 года N 1913. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 мая 2012 года N 10-9-222. Утратило силу постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 14 января 2013 года N 2223
Сноска. Утратило силу постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 14.01.2013 N 2223.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативном правовом акте", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. 1-пункт постановления акимата Шиелийского района от 30 марта
2012 года N 1871 "О проведении призыва граждан на срочную воинскую
службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года (зарегистрировано в
государственном реестре нормативно правовых актов 11 апреля 2012 года
N 10-9-219, опубликован в районной газете "Өскен өңір" 14 апреля 2012 года N 37 /7980/) изложить в следующей редакции:
"1. Организовать и обеспечить проведение призыва граждан в Шиелийском районе на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождения от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву."
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т.Жагипбарову.
3. Постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА                             Н.НАЛИБАЕВ
"СОГЛАСОВАНО"
Главный врач государственного
коммунального предприятия на
праве хозяйственного ведения
"Шиелийская районная поликлиника"
управления здравоохранения
Кызылординской области"
Әмір Нұрлан Әмірұлы
_________________ "10" мая 2012 г.
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Шиелийского района
Кызылординской области"
Нурхожин Даулеткали Ергалиевич
__________________ "10" мая 2012 г.
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного
учреждения "Шиелийский районный
отдел внутренних дел"
Қарынбаев Саттар Әбіләзімұлы
__________________ "10" мая 2012 г.