Техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2012-2013 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 04 мамырдағы № 83 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 08 маусымда № 2133 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Бiлiм туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегіҚазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, облыс әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса беріліп отырған техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2012-2013 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы бекiтiлсiн.
2. Маңғыстау облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы (Ш.Л. Ілмұханбетова) 2012-2013 оқу жылында техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарына қабылдаудың ұлғаюына сәйкес қаржыландыруды ұлғайтуды көздестірсін.
3. Маңғыстау облысының қаржы басқармасы (М.Б. Әлібекова) кадрлар даярлауға көзделген қаржыландыру жоспары шегiнде бағдарламаның әкiмшiсi– Маңғыстау облысының бiлiм басқармасын қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
4. Маңғыстау облысының бiлiм басқармасы (Д.Н. Жұмашева) техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2012-2013 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсiн.
5. Осы қаулының орындалауын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Қ.Б. Жұмашевқа жүктелсiн.
6. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкiмi                             Б. Мұхаметжанов
«КЕЛІСІЛДІ»
Маңғыстау облысы білім
басқармасының бастығы
Д.Н. Жұмашева
04 мамыр 2012 жыл
Маңғыстау облысы
жұмыспен қамтуды үйлестіру
және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасының бастығы
Г.М.Қалмұратова
04 мамыр 2012 ж.
Маңғыстау облысы
кәсіпкерлік және өнеркәсіп
басқармасының бастығы
Л.О. Олжабаева
04 мамыр 2012 ж.
Маңғыстау облысы қаржы
басқармасының бастығы
М.Б. Әлібекова
04 мамыр 2012 жыл
Маңғыстау облысы экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы
Ш.Л. Ілмұханбетова
04 мамыр 2012 жыл
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2012 жылғы 04 мамыр
№ 83 қаулысымен
бекітілген
Техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2012-2013 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы әкімдігіңің 2012.08.03 № 189 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Мамандықтың (кәсіп) өзгертілген коды мен аты
Оқушылар
саны
Базалық білімі
Оқыту тілі
Оқу
мерзімі

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2012-2013 учебный год
Постановление акимата Мангистауской области от 04 мая 2012 года N 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 08 июня 2012 года N 2133
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 июля 2007 года «Об образовании», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2012-2013 учебный год.
2. Управлению экономики и бюджетного планирования Мангистауской области (Ильмуханбетова Ш.Л.) предусмотреть увеличение финансирования в соответствии с увеличением приема в учебных заведениях технического и профессионального образования в 2012-2013 учебном году.
3. Управлению финансов Мангистауской области (Альбекова М.Б.) обеспечить финансирование Управления образования Мангистауской области – администратора программ в пределах плана финансирования, предусмотренного на подготовку кадров.
4. Управлению образования Мангистауской области (Жумашева Д.Н.) обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2012-2013 учебный год.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Жумашева К.Б.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            Б. Мухамеджанов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник управления координации
занятости и социальных программ
Мангистауской области
Калмуратова Г.М.
04 май 2012 г.
Начальник управления образования
Мангистауской области
Жумашева Д.Н.
04 май 2012 г.
Начальник управления
предпринимательства
и промышленности
Мангистауской области
Ульжабаева Л.У.
04 май 2012 г.
Начальник управления финансов
Мангистауской области
Альбекова М.Б.
04 май 2012 г.
Начальник управления экономики и
бюджетного планирования
Мангистауской области
Ш.Л. Ильмуханбетова
04 май 2012 г.
Утвержден
постановлением акимата
Мангистауской области
от 04 май 2012 года № 83
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2012-2013 учебный год
Сноска. Приложение 1 в редакции постановление акимата Мангистауской области от 03.08.2012 № 189 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Код и название профессий и специальностей Количество учащихся Базовое образо-вание Язык обуче-ния Срок обуче-ния

1. «Жаңаөзен кәсіптік лицейі» МКҚК
0503000 Слесарлық іс:
0503012 Электр құрал жабдықтарын жөндеуші слесарь электрик
25
9 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
1013000 Механоөңдеу, өлшеуіш –бақылау приборлары және машина жасау автоматикасы:
101306 2 Бақылау өлшеу аспаптары және автоматика бойынша слесары
25
9 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
1108000 Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану және техникалық қызмет көрсету (түрлері бойынша):
110806 2 Тепловоз машинисінің көмекшісі
25
9 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
1114000 Пісіру ісі (түрлері бойынша):
111404 2 Электргазымен пісіруші
25
9 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
1201000 Автокөліктерге техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану:
120107 2 Автокөлікті жөндейтін слесарь
25
9 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140115 2 Темір бетон және болат бұйымдарын монтаждаушы
25
9 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
1402000 Жол құрылыс машиналарын техникалық пайдалану (түрлері бойынша):
140216 2 Автомобиль кранының машинисі
25
9 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
1405000 Газ жабдықтау жүйесімен жабдықтарды монтаждау және пайдалану:
140501 2 Газ құбырларын пайдалану және жөндеу слесары
25
11 сынып
қазақша
10 ай
1409000 Темір жол құрылысы, жол және жол шаруашылығы:
140901 2 Жол монтері
25
9 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді моделдеу:
121103 2 Тігінші
25
11 сынып
қазақша
10 ай
Жиыны:
250
2. «Қаракия кәсіптік лицейі» МКҚК
0508000 Тамақтандыруды ұйымдастыру: 050801 2 Аспаз
25
9 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
1201000 Автокөліктерге техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану:
120107 2 Автокөлік жөндейтін слесарь
25
9 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
1304000 Электрондық есептеу техникасы
және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша):
130401 2 Электрондық есептеу машинасының операторы
25
9 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
Жиыны:
75
3. «№ 1 кәсіптік лицейі» МКҚК
0508000 Тамақтандыруды ұйымдастыру:
050801 2 Аспаз
25
9 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
1013000 Механоөңдеу, өлшеуіш-бақылау приборлары және машина жасау автоматикасы:
101306 2 Бақылау өлшеу аспаптары және автоматика бойынша слесарь
25
9 сынып
орысша
2 ж. 10 ай
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді моделдеу:
121106 2 Тігінші
25
9 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша):
130401 2 Электрондық есептеу машинасының операторы
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша орысша
2 ж. 10 ай
2 ж. 10 ай
1307000 Электр байланысы жүйелі құрлыстары мен сымдық тарату жүйелерін пайдалану:

1. ГККП « Жанаозенский профессиональный лицей»
0503000 Слесарное дело:
050301 2 Слесарь-электрик по ремонту электрооборудования
25
9 классов
казахс-кий
2 г. 10 мес.
1013000 Механообработка, контрольно-измерительные приборы и автоматика в машиностроение:
101306 2 Слесарь по контрольно-измерительным приборам и автоматике
25
9 классов
казахс-кий
2 г. 10 мес.
1108000 Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам):
110806 2 Помощник машиниста тепловоза
25
9 классов
казахс-кий
2 г. 10 мес.
1114000 Сварочное дело:
111404 2 Электрогазосварщик
25
9 классов
казахс-кий
2 г. 10 мес.
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120107 2 Слесарь по ремонту автомобилей
25
9 классов
казахс-кий
2 г. 10 мес.
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140115 2 Монтажник по монтажу стальных и железобетонных конструкций
25
9 классов
казахс-кий
2 г. 10 мес.
1402000 Техническая эксплуатация дорожно-строительных машин (по видам):
140216 2 Машинист автокрана
25
9 классов
казахс-кий
2 г. 10 мес.
1405000 Монтаж и эксплуатация оборудования и систем газоснабжения:
140501 2 Слесарь по эксплуатации и ремонту газового оборудования
25
11 классов
казахс-кий
10 мес.
1409000 Строительство железных дорог, путь и путевое хозяйство:
140901 2 Монтер пути
25
9 классов
казахс-кий
2 г. 10 мес.
1211000 Швейное производство и моделирование одежды:
121103 2 Швея
25
11 классов
казахский
10 мес.
Итого:
250
2. ГККП « Каракиянский профессиональный лицей»
0508000 Организация питания:
050801 2 Повар
25
9 классов
казахс-кий
2 г. 10 мес.
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120107 2 Слесарь по ремонту автомобилей
25
9 классов
казахс-кий
2 г. 10 мес.
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130401 2 Оператор электронно-вычислительных машин
25
9 классов
казахс-кий
2 г. 10 мес.
Итого:
75
3. ГККП « Профессиональный лицей № 1»
0508000 Организация питания:
050801 2 Повар
25
9 классов
казахс-кий
2 г. 10 мес.
1013000 Механообработка, контрольно-измерительные приборы и автоматика в машиностроении:
101306 2 Слесарь по контрольно-измерительным приборам и автоматике
25
9 классов
русский
2 г. 10 мес.
1211000 Швейное производство и моделирование одежды:
121106 2 Портной
25
9 классов
казахс-кий
2 г. 10 мес.
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130401 2 Оператор электронно-вычислительных машин
25
25
9 классов
9 классов
казахс-кий русский
2 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
1307000 Эксплуатация линейных сооружений электросвязи и проводного вещания:

130702 2 Электр байланысы жүйелі құрлыстары мен сымдық тарату жүйелері электромонтері
25
9 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
Жиыны:
150
4. «Бейнеу кәсiптік лицейі» МКҚК
0508000 Тамақтандыруды ұйымдастыру:
050801 2 Аспаз
25
9 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
0809000 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану (бейін бойынша):
080905 2 Мұнай және газ алатын операторы
25
9 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
1013000 Механоөңдеу, өлшеуіш- бақылау приборлары және машина жасау автоматикасы:
101306 2 Бақылау өлшеу аспаптары және автоматика бойынша слесары
25
9 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
1108000 Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану және техникалық қызмет көрсету (түрлері бойынша):
110806 2 Тепловоз машинисінің көмекшісі
25
9 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
1201000 Автокөліктерге техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану:
120107 2 Көлікті жөндеу шебері
25
9 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
1303000 Темір жол қозғалысында автоматика, телемеханиканы басқару:
130302 2 Сигнал беру құрлысын орталықтандыру және блокадалау электромонтері
25
11 сынып
қазақша
1 ж. 10 ай
Жиыны
150
5. «№ 018 кәсіптік мектебі» МКҚК
0901000 Электростанциялардың электро-жабдықтары, кіші станциялар және желілер (түрлері бойынша):
090101 2 Электромонтер (барлығының атаулары)
25
25
11 сынып
11 сынып
қазақша орысша
10 ай
10 ай
1109000 Токарлық іс және металл өңдеу (түрлері бойынша):
110901 2 Токарь
25
25
11 сынып
11 сынып
қазақша орысша
10 ай
10 ай
1112000 Өнеркәсіп машиналары және жабдықтарын пайдалану:
111203 2 Жөндеуші-слесарь
25
25
11 сынып
11 сынып
қазақша орысша
10 ай
10 ай
1402000 Жол-құрылыс машиналарын техникалық пайдалану (түрлері бойынша):
140217 2 Кран машинисі (краншы)
25
25
11 сынып
11 сынып
қазақша орысша
10 ай
10 ай
Жиыны:
200
Барлығы:
825
6. «Маңғыстау энергетикалық колледжі» МКҚК
0514000 Бағалау (салалар және қолдану аясы бойынша):
051401 3 Бағалаушы-сарапшы
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
2 ж. 10 ай
2 ж. 10 ай
0816000 Химиялық технология және өндіріс (түрлері бойынша):
081604 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
0901000 Электростанциялардың электрожабдықтары, кіші станциялар және желілер (түрлері бойынша):
090104 3 Техник-электрик
25
11 сынып
қазақша
2 ж. 6 ай
0902000 Электрмен қамтамасыз ету (салалары бойынша):
090204 3 Техник-электрик
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 6 ай
1014000 Машина құрылысының технологиясы (түрлері бойынша):
101402 3 Техник-механик
25
25
25
9 сынып
9 сынып
11сынып
қазақша
орысша
қазақша
3 ж. 6 ай
3 ж. 6 ай
2 ж. 6 ай
1302000 Автоматтандыру және басқару (бейін бойынша):
130202 3 Электромеханик
25
25
25
9 сынып
9 сынып
11сынып
қазақша
орысша
қазақша
3 ж. 10ай
3 ж. 10 ай

130702 2 Электромонтер линейных сооружений электросвязи и проводного вещания
25
9 классов
казахс-кий
.
2 г. 10 мес.
Итого:
150
4. ГККП «Бейнеуский профессиональный лицей»
0508000 Организация питания:
050801 2 Повар
25
9 классов
казахс-кий
2 г. 10 мес.
0809000 Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений (по профилю):
080905 2 Оператор по добыче нефти и газа
25
9 классов
казахс-кий
2 г. 10 мес.
1013000 Механообработка, контрольно-измерительные приборы и автоматика в машиностроении:
101306 2 Слесарь по контрольно-измерительным приборам и автоматике
25
9 классов
казахс-кий
2 г. 10 мес.
1108000 Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам):
110806 2 Помощник машиниста тепловоза
25
9 классов
казахс-кий
2 г. 10 мес
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120107 2 Слесарь по ремонту автомобилей
25
9 классов
казахс-кий
2 г. 10 мес.
1303000 Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодорожном транспорте:
130302 2 Электромонтер по обслуживанию и ремонту устройств сигнализации централизации, блокировки
25
11 классов
казахс-кий
1 г. 10 мес
Итого:
150
5. ГККП «Профессиональная школа № 018»
0901000 Электрооборудование электростанции, подстанций и сетей (по видам)
090101 2 Электромонтер (всех наименований)
25
25
11 классов
11 классов
казахс-кий
русский
10 мес.
10 мес.
1109000 Токарное дело и металлообработка (по видам):
110901 2 Токарь
25
25
11 классов
11 классов
казахс-кий
русский
10 мес.
10 мес.
1112000 Эксплуатация машин и оборудования промышленности:
111203 2 Слесарь-ремонтник
25
25
11 классов
11 классов
казахс-кий
русский
10 мес.
10 мес.
1402000 Техническая эксплуатация дорожно-строительных машин
(по видам):
140217 2 Машинист крана (крановщик)
25
25
11 классов
11 классов
казахс-кий
русский
10 мес.
10 мес.
Итого:
200
Всего:
825
6. ГККП «Мангистауский энергетический колледж»
0514000 Оценка (по отраслям и областям применения):
051401 3 Оценщик-эксперт
25
25
9 классов
9 классов
казахс-кий
русский
2 г.10 мес.
2 г.10 мес.
0816000 Химическая технология и производство (по видам):
081604 3 Техник-технолог
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
0901000 Электрооборудование электростанций, подстанций и сетей (по видам):
090104 3 Техник-электрик
25
11 классов
казахс-кий
2 г. 6 мес.
0902000 Электроснабжение
(по отраслям):
090204 3 Техник-электрик
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 6 мес.
1014000 Технология машиностроения (по видам):
101402 3 Техник-механик
25
25
25
9 классов
9 классов
11 классов
казахс-кий
русский
казахс-кий
3 г. 6 мес.
3 г. 6 мес.
2 г. 6 мес.
1302000 Автоматизация и управление (по профилю):
130203 3 Электромеханик
25
25
25
9 классов
9 классов
11 классов
казахс-кий
русский
казахс-кий
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.

2 ж. 10 ай
1303000 Темір жол қозғалысында автоматика, телемеханиканы басқару:
130304 3 Электромеханик
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 ж. 10 ай
3 ж. 10 ай
1403000 Ішкі санитарлық-техникалық құрылғылар мен вентиляҒцияны монтаждау және пайдалану
(түрлері бойынша):
140309 3 Техник-сантехник
25
25
9 сынып
11 сынып
орысша
қазақша
3 ж. 6 ай
2 ж. 6 ай
Жиыны:
375
7. «Маңғыстау политехникалық колледжі» МКҚК
0801000 Мұнай және газ скважиналары және бұрғылау жұмысының технологиясы (бейін бойынша):
080114 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
0802000 Мұнай-газ құбырлары мен қоймаларын салу және пайдалану:
080204 3 Техник-механик
25
11 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
0805000 Мұнай мен газды сақтау және тасымалдау:
080502 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
0809000 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану (бейін бойынша):
080922 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
0816000 Химиялық технология және өндіріс (түрлері бойынша):
081604 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
1014000 Машина құрылысының технологиясы (түрлері бойынша):
101402 3 Техник-механик
25
11 сынып
қазақша
2 ж. 6 ай
1108000 Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану және техникалық қызмет көрсету (түрлері бойынша):
110821 3 Электромеханик
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
1114000 Пісіру ісі (түрлері бойынша):
111406 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 6 ай
1201000 Автокөліктерге техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану:
120113 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
1203000 Теміржол көлігімен тасымалдауды ұйымдастыру және басқару:
120305 3 Техник
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
1302000 Автоматтандыру және басқару (бейін бойынша):
130203 3 Электромеханик
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша):
130404 3 Техник-бағдарламашы
25
25
9 сынып
11 сынып
орысша
қазақша
3 ж. 10 ай
2 ж. 10 ай
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс-технигі
25
25
9 сынып
11 сынып
орысша
қазақша
3 ж. 6 ай
2 ж. 6 ай
1412000 Құрылыс бұйымдары мен конструкциялар өндірісі:
141209 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 6 ай
1514000 Экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану
(салалар бойынша):
151409 3 Эколог
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
1517000 Төтенше жағдайда қорғану (бейін бойынша):
151703 3 Техник
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 ж. 10 ай
3 ж. 10 ай
Жиыны:
475
8. «Маңғыстау политехникалық колледжі» МКҚК Форт-Шевченколық филиалы
0809000 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану (бейін бойынша):

2 г. 10 мес.
1303000 Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодорожном транспорте:
130304 3 Электромеханик
25
25
9 классов
9 классов
казахс-кий
русский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
1403000 Монтаж и эксплуатация внутренних санитарно-технических устройств, вентиляции и инженерных систем (по видам):
140309 3 Техник-сантехник
25
25
9 классов
11 классов
русский
казахский
3 г. 6 мес.
2 г. 6 мес.
Итого:
375
7. ГККП «Мангистауский политехнический колледж»
0801000 Бурение нефтяных и газовых скважин и технология буровых работ (по профилю):
080114 3 Техник-технолог
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
0802000 Сооружение и эксплуатация газонефтепроводов и газонефтехранилищ:
080204 3 Техник-механик
25
11 классов
казахс-кий
2 г. 10 мес.
0805000 Транспортировка и хранение нефти и газа:
080502 3 Техник-технолог
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
0809000 Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений (по профилю):
080922 3 Техник-технолог
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
0816000 Химическая технология и производство (по видам):
081604 3 Техник-технолог
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
1014000 Технология машиностроения (по видам):
101402 3 Техник-механик
25
11 классов
казахс-кий
2 г. 6 мес.
1108000 Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам):
110821 3 Электромеханик
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
1114000 Сварочное дело (по видам):
111406 3 Техник-механик
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 6 мес.
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120112 3 Техник-механик
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
1203000 Организация перевозок и управление движением на железнодорожном транспорте (по отраслям):
120305 3 Техник
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
1302000 Автоматизация и управление (по профилю):
130203 3 Электромеханик
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 6 мес.
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130404 3 Техник-программист
25
25
9 классов
11 классов
русский
казахс-кий
3 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
25
9 классов
11 классов
русский
казахс-кий
3 г. 6 мес
2 г. 6 мес
1412000 Производство строительных изделий и конструкций:
141209 3 Техник-технолог
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 6 мес
1514000 Экология и рациональное использование природных ресурсов (по отраслям):
151409 3 Эколог
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес
1517000 Защита в чрезвычайных ситуациях (по профилю):
151703 3 Техник
25
25
9 классов
11 классов
русский
казахс-кий
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
Итого:
475
8. Форт-Шевченковский филиал ГККП «Мангистауский политехнический колледж»
0809000 Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений (по профилю):

080922 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
1201000 Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету:
12013 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс-технигі
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 6 ай
Жиыны:
75
9. «Маңғыстау өнер колледжі» МКҚК
0404000 Аспаптық -орындау және музыкалық өнер эстрадасы
(түрлері бойынша):
040401 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, концертмейстер
040402 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, оркестр әртісі (басшы)
040403 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, ұлттық аспаптар ансамблінің,оркестрінің әртісі (басшы)
040404 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, эстрадалық аспаптар оркестрінің әртісі (басшы)
2
3
21
5
2
9 сынып
9 сынып
9 сынып 11 сынып
9 сынып
қазақша орысша
қазақша орысша
қазақша орысша
қазақша орысша
3 ж. 10 ай
3 ж. 10 ай
3 ж. 10 ай
3 ж. 10 ай
3 ж. 10 ай
2 ж. 10 ай
3 ж. 10 ай
3 ж. 10 ай
0405000 Хор дирижеры:
040501 3 Оқытушы, хормейстер
5
9 сынып
қазақша орысша
3 ж. 10 ай
3 ж. 10 ай
0407000 Ән салу:
040701 3 Академиялық ән салу әртісі, ансамбль солисі
2
4
11 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
қазақша
орысша
2 ж. 10 ай
2 ж. 10 ай
3 ж. 10 ай
3 ж. 10 ай
0408000 Хореография өнері
040802 3 Би ансамблі әртісі
7
3
9 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
2 ж. 10 ай
1 ж. 10 ай
0412000 Кескіндеу, мүсіндеу және графика (түрлері бойынша):
041201 3 Суретші
11
5
9 сынып
11 сынып
қазақша орысша
3 ж. 10 ай
2 ж. 10 ай
Жиыны:
70
10. «Маңғыстау техникалық колледжі» МКҚК
0518000 Есеп және аудит
(салалар бойынша):
051803 3 Бухгалтерлік есеп жөніндегі экономист және шаруашылық қызметін талдау
25
11 сынып
қазақша
1 ж. 10 ай
0809000 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану (бейін бойынша)
080922 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
1114000 Пісіру ісі (түрлері бойынша)
111406 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 6 ай
1201000 Автокөліктерге техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану:
120112 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
Жиыны:
100
11. «Оразмағанбет Тұрмағанбетұлы атындағы Жаңаөзен мұнай және газ колледжі» МКҚК
0507000 Қонақ үйі шаруашылығына қызмет көрсету және ұйымдастыру:
050706 3 Қызмет көрсетуші менеджер
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 6 ай
0801000 Мұнай және газ скважиналары және бұрғылау жұмысының технологиясы (бейін бойынша):
080114 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
0802000 Мұнай-газ құбырлары мен қоймаларын салу және пайдалану:

080922 3 Техник-технолог
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120112 3 Техник-механик
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 6 мес.
Итого:
75
9. ГККП «Мангистауский колледж искусств»
0404000 Инструментальное исполнительство и музыкальное искусство эстрады (по видам):
040401 3 Преподаватель детской музыкальной школы, концертмейстер
040402 3 Преподаватель детской музыкальной школы, артист (руководитель) оркестра, ансамбля
040403 3 Преподаватель детской музыкальной школы, артист (руководитель) оркестра народных инструментов
040404 3 Преподаватель детской музыкальной школы, артист (руководитель) оркестра эстрадных инструментов
2
3
21
5
2
9 классов
9 классов
9 классов
11 классов
9 классов
казахс-кий
русский
казахс-кий
русский
казахс-кий
русский
казахс-кий
русский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
0405000 Хоровое дирижирование:
040501 3 Преподаватель, хормейстер
5
9 классов
казахс-кий
русский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
0407000 Пение:
040701 3 Артист академического пения, солист ансамбля
2
4
11 классов
9 классов
казахс-кий
русский
казахс-кий
русский
2 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
0408000 Хореографическое искусство:
040802 3 Артист ансамбля танца
7
3
9 классов
11 классов
казахс-кий
русский
2 г. 10 мес.
1 г. 10 мес.
0412000 Живопись, скульптура и графика (по видам):
041201 3 Художник
11
5
9 классов
11 классов
казахс-кий
русский
3 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
Итого:
70
10. ГККП «Мангистауский технический колледж»
0518000 Учет и аудит (по отраслям):
051803 3 Экономист по бухгалтерскому учету и анализу хозяйственной деятельности
25
11 классов
казахс-кий
1 г. 10 мес.
0809000 Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений (по профилю):
080922 3 Техник-технолог
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
1114000 Сварочное дело (по видам):
111406 3 Техник-механик
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 6 мес.
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120112 3 Техник-механик
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
Итого:
100
11. ГККП «Жанаозенский колледж нефти и газа имени Оразмаганбета Турмаганбетулы»
0507000 Организация обслуживания гостиничных хозяйств:
050706 3 Менеджер по сервису
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 6 мес.
0801000 Бурение нефтяных и газовых скважин и технология буровых работ (по профилю):
080114 3 Техник-технолог
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
0802000 Сооружение и эксплуатация газонефтепроводов и газонефтехранилищ:

080204 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
0805000 Мұнай мен газды сақтау және тасымалдау:
080502 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
0807000 Мұнай және газ өнімдерін техникалық жабдықтарды жөндеу және қызмет көрсету:
080703 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
0808000 Мұнай өңдейтін және химиялық өнеркәсіп жабдықтарын техникалық күту және жөндеу (түрлері бойынша):
080803 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
0809000 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану(бейін бойынша):
080922 3 Техник-технолог
25
11 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
0819000 Мұнай және газды қайта өңдеу технологиясы:
081907 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
0901000 Электростанциялардың электрожабдықтары, кіші станциялар және желілер (түрлері бойынша):
090104 3 Техник-электрик
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 6 ай
0911000 Электромеханикалық құралдарды техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу электрі (түрлері бойынша):
091101 3 Электромеханик
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
1108000 Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану және техникалық қызмет көрсету (түрлері бойынша):
110821 3 Электромеханик
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
1203000 Теміржол көлігімен тасымалдауды ұйымдастыру және басқару:
120305 3 Техник
25
11 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
1302000 Автоматтандыру және басқару (бейін бойынша):
130203 3 Электромеханик
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша):
130404 3 Техник-бағдарламашы
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс-технигі
25
11 сынып
қазақша
2 ж. 6 ай
1410000 Автомобиль жолдары мен аэродромдар салу және пайдалану:
141001 3 Құрылысшы-техник
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 6 ай
Жиыны:
400
12. «Маңғыстау облыстық медициналық колледжі» МКҚК
0301000 Емдеу ісі:
030101 3 Жалпы практикадағы фельдшері
25
11 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
0302000 Медбикелік іс:
030203 3 Жалпы практикадағы медбикесі
25
11 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
0305000 Лабораториялық диагностика:
030501 3 Лаборант-дәрігердің көмекшісі
25
11 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
0309000 Акушерлік іс:
030901 3 Жалпы практикадағы акушер
25
11 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
Жиыны:
100
13. «Маңғыстау гуманитарлық колледжі» МКҚК
0101000 Мектепке дейінгі білім беру және тәрбиелеу:
010101 3 Мектепке дейінгі ұжымдардың тәрбиешісі
25
25
9 сынып
11 сынып
қазақша
қазақша
3 ж. 10 ай
2 ж. 10 ай
010300 0 Дене тәрбиесі және спорт:
010302 3 Дене тәрбиесі және спорт пәнінің мұғалімі
25
9 сынып
орысша

080204 3 Техник-механик
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
0805000 Транспортировка и хранение нефти и газа:
080502 3 Техник-технолог
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
0807000 Техническое обслуживание и ремонт оборудования нефтяных и газовых промыслов:
080703 3 Техник-механик
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
0808000 Техническое обслуживание и ремонт оборудования предприятий нефтегазоперерабатывающей и химической промышленности
(по видам):
080803 3 Техник-механик
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
0809000 Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений (по профилю):
080922 3 Техник-технолог
25
11 классов
казахс-кий
2 г. 10 мес.
0819000 Технология переработки нефти и газа:
081907 3 Техник-технолог
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
0901000 Электрооборудование электростанций, подстанций и сетей (по видам)
090104 3 Техник-электрик
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 6 мес.
0911000 Техническая эксплуатация, обслуживание и ремонт электрического и электромеханического оборудования (по видам):
091101 3 Электромеханик
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
1108000 Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам):
110821 3 Электромеханик
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
1203000 Организация перевозок и управление движением на железнодорожном транспорте:
120305 3 Техник
25
11 классов
казахс-кий
2 г. 10 мес.
1302000 Автоматизация и управление (по профилю):
130203 3 Электромеханик
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130404 3 Техник-программист
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
11 классов
казахс-кий
2 г. 6 мес.
1410000 Строительство автомобильных дорог и аэродромов:
141001 3 Техник-строитель.
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 6 мес.
Итого:
400
12. ГККП « Мангистауский областной медицинский колледж»
0301000 Лечебное дело:
030101 3 Фельдшер общей практики
25
11 классов
казахс-кий
2 г. 10 мес.
0302000 Сестринское дело:
030203 3 Медицинская сестра общей практики
25
11 классов
казахс-кий
2 г. 10 мес.
0305000 Лабораторная диагностика:
030501 3 Помощник врача- лаборанта
25
11 классов
казахс-кий
2 г. 10 мес.
0309000 Акушерское дело:
030901 3 Акушер(-ка) общей практики
25
11 классов
казахс-кий
2 г. 10 мес.
Итого:
100
13. ГККП «Мангистауский гуманитарный колледж»
010100 0 Дошкольное воспитание и обучение:
010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
25
25
9 классов
11 классов
казахс-кий
казахс-кий
3 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
0103000 Физическая культура и спорт:
010302 3 Учитель физической культуры и спорта
25
9 классов
русский

3 ж. 10 ай
0105000 Бастауыш білім беру:
010501 3 Бастауыш білім беру мұғалімі:
010503 3 Шетел тілінен бастауыш білім беру мұғалімі
25
25
25
9 сынып
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
қазақша
3 ж. 10 ай
3 ж. 10 ай
3 ж. 10 ай
0107000 Технология:
0107013Технология пәнінің негізгі білім беру мұғалімі
25
11 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
Жиыны:
175
14. «Бейнеу гуманитарлық-экономикалық колледжі» МКҚК
010100 0 Мектепке дейінгі білім беру және тәрбиелеу:
010101 3 Мектепке дейінгі мекеме тәрбиешісі
25
11 сынып
қазақша
2 ж. 10 ай
0111000 Негізгі орта білім:
011101 3 Қазақ тілі және әдебиеті мұғалімі
010505 3 Орыс тілі және әдебиеті  мұғалімі
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
қазақша
3 ж. 10 ай
3 ж. 10 ай
010300 0 Дене тәрбиесі және спорт:
010302 3 Дене тәрбиесі және спорт пәнінің мұғалімі
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
0105000 Бастауыш білім беру:
010501 3 Бастауыш білім беру мұғалімі
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
Жиыны:
125
15. «Маңғыстау туризм колледжі» МКҚК
0507000 Қонақ үй шаруашылығына қызмет көрсетуді ұйымдастыру:
050706 3 Қызмет көрсетуші менеджер
25
25
9 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
3 ж. 6 ай
2 ж. 6 ай
0508000 Тамақтандыруды ұйымдастыру:
050806 3 Қызмет көрсетуші менеджер
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 ж. 6 ай
3 ж. 6 ай
0511000 Туризм (салалары бойынша):
051104 3 Менеджер
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 ж. 6 ай
3 ж. 6 ай
0512000 Аудармашы ісі
(түрлері бойынша):
051202 3 Гид-аудармашы
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
2 ж. 10 ай
2 ж. 10 ай
Жиыны:
200
16. «Жаңаөзен политехникалық колледжі» ЖШС
0416000 Сәулет:
041603 3 Жобалаушы -техник
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
0506000 Шаштараз өнері және сәндік косметика:
050606 3 Суретші-модельер
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 6 ай
0601000 Метрология, стандарттау және сертификаттау (салалар бойынша):
060102 3 Техник-метролог
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
1108000 Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану және техникалық қызмет көрсету (түрлері бойынша):
110821 3 Электромеханик
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
1201000 Автокөліктерге техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану:
120112 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 ж. 10 ай
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді моделдеу:
121108 3 Модельер-конструктор
25
11 сынып
қазақша
2 ж. 6 ай
1305000 Ақпараттық жүйелер (қолдану саласы бойынша):
130502 3 Техник-бағдарламашы
25
11 сынып
қазақша
1 ж. 10 ай
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс-технигі
25
11 сынып
қазақша
2 ж. 6 ай
1405000 Газ жабдықтау жүйесі мен жабдықтарды монтаждау және пайдалану:

3 г. 10 мес.
0105000 Начальное образование:
010501 3 Учитель начального образования
010503 3 Учитель иностранного языка начального образования
25
25
25
9 классов
9 классов
9 классов
казахс-кий
русский
казахс-кий
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес
3 г. 10 мес.
0170000 Технология:
010701 3 Учитель технологии основного среднего образования
25
11 классов
казахс-кий
2 г. 10 мес.
Итого:
175
14. ГККП «Бейнеуский гуманитарно-экономический колледж»
010100 0 Дошкольное воспитание и обучение:
010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
25
11 классов
казахс-кий
2 г. 10 мес.
0111000 Основное среднее образование:
011101 3 Учитель казахского языка и литературы
011102 3 Учитель русского языка и литературы
25
25
9 классов
9 классов
казахский
казахс-кий
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
010300 0 Физическая культура и спорт: 010302 3 Учитель физической культуры и спорта
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
0105000 Начальное образование:
010501 3 Учитель начального образования
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
Итого:
125
15. ГККП «Мангистауский колледж туризма»
0507000 Организация обслуживания гостиничных хозяйств:
050706 3 Менеджер по сервису
25
25
9 классов
11 классов
казахс-кий
русский
3 г. 6 мес.
2 г. 6 мес.
0508000 Организация питания:
050806 3 Менеджер по сервису
25
25
9 классов
9 классов
казахс-кий
русский
3 г. 6 мес.
3 г. 6 мес.
0511000 Туризм (по отраслям):
051104 3 Менеджер
25
25
9 классов
9 классов
казахс-кий
русский
3 г. 6 мес.
3г. 6 мес.
0512000 Переводческое дело
(по видам):
051202 3 Гид-переводчик
25
25
9 классов
9 классов
казахс-кий
русский
2 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
Итого:
200
16. ТОО «Жанаозенский политехнический колледж»
0416000 Архитектура:
041603 3 Техник-проектировщик
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
0506000 Парикмахерское искусство и декоративная косметика:
050606 3 Художник-модельер
25
9 классов
казахс-кий
3г. 6 мес.
0601000 Стандартизация, метрология и сертификация (по отраслям):
060102 3 Техник -метролог
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
1108000 Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам):
110821 3 Электромеханик
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120112 3 Техник-механик
25
9 классов
казахс-кий
3 г. 10 мес.
1211000 Швейное производство и моделирование одежды:
121108 3 Модельер-конструктор
25
11 классов
казахс-кий
2 г. 6 мес.
1305000 Информационные системы (по областям применения):
130502 3 Техник-программист
25
11 классов
казахс-кий
1 г. 10 мес.
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник – строитель
25
11 классов
казахс-кий
2 г. 6 мес.
1405000 Монтаж и эксплуатация оборудования и систем газоснабжения