Маңғыстау облысындағы субсидиялауға жататын 2012 жылға арналған әлеуметтік мәні бар залалды маршруттар тізбесін бекіту туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 25 мамырдағы № 4/34 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 маусымда № 2135 тіркелді
Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Әлеуметтік мәні бар жолаушылар тасымалдауларын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың залалдарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидасын бекіту туралы» 2011 жылғы 5 қыркүйектегі № 1014 қаулысының 11-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Маңғыстау облысындағы субсидиялауға жататын 2012 жылға арналған әлеуметтік мәні бар залалды маршруттар тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Облыстық
мәслихат хатшысы
Ә. Әбжаппаров                           Б. Жүсіпов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Маңғыстау облысының жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
С. Мақтанов
25 мамыр 2012 жыл
Облыстық мәслихаттың
2012 жылғы 25 мамырдағы
№ 4/34 шешіміне қосымша
Маңғыстау облысындағы субсидиялауға жататын
2012 жылғы әлеуметтік мәні бар залалды
маршруттарының тізбесі
1. «Ақтау – Жетібай – Ақтау» маршруты
2. «Ақтау – Құрық – Ақтау» маршруты
3. «Ақтау – Форт Шевченко – Ақтау» маршруты

Об утверждении перечня социально значимых убыточных маршрутов, подлежащих субсидированию в Мангистауской области на 2012 год
Решение Мангистауского областного маслихата от 25 мая 2012 года № 4/34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 25 июня 2012 года № 2135
В соответствии с пунктом 11 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2011 года № 1014 «Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров» областной маслихат решил:
1.Утвердить перечень социально значимых убыточных маршрутов, подлежащих субсидированию, в Мангистауской области на 2012 год согласно приложению к настоящему решению.
2.Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии                  Секретарь                                                       областного маслихата
А. Абжаппаров                        Б. Жусупов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Управление пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог Мангистауской области»
С. Мактанов
25 май 2012 г.
Приложение
к решению областного маслихата
от 25 мая 2012 года № 4/34
Перечень социально значимых убыточных
маршрутов, подлежащих субсидированию,
в Мангистауской области на 2012 год
1. Маршрут «Актау – Жетыбай – Актау»
2. Маршрут «Актау – Курык – Актау»
3. Маршрут «Актау – Форт -Шевченко – Актау»