Дiни әдебиеттi және дiни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, дiни мақсаттағы заттарды тарату үшiн арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекiту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 29 қазандағы № 263 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 06 қарашада № 2168 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 73 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 18.04.2014  № 73 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27–бабына, «Дiни қызмет және дiни бiрлестiктер туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 11 қазандағы Заңының 5- бабының 4) тармақшасына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Маңғыстау облыстық ішкі саясат басқармасы (Н.А. Телегенов) осы қаулыны Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Х.Х. Нұрғалиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                             Б. Мұхаметжанов
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақтау қаласының әкімі
Е.Т. Жаңбыршин
29 қазан 2012 ж.
Бейнеу ауданының әкімі
Б.А. Әзірханов
29 қазан 2012 ж.
Қазақстан Республикасы
Дін істері агенттігінің
Маңғыстау облысы
дін істері департаменті
директорының міндетін атқарушы
Н.Б. Жәмеков
29 қазан 2012 ж.
Маңғыстау облыстық ішкі саясат
басқармасының бастығы
Н.А. Телегенов
29 қазан 2012 ж.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2012 жылғы 29 қазан
№ 263 қаулысына
қосымша
Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы
№ р/н Діни әдебиет сатылатын үй - жайлардың атауы Орналасқан орны
Ақтау қаласы бойынша
1
«Достық» сауда үйі
26 шағын аудан, дүкен №22
Бейнеу ауданы бойынша
1
«Кітаптар әлемі» дүкені
Бейнеу селосы, «Тәуелсіздік» алаңы, № 1 ғимарат

Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
Постановление акимата Мангистауской области от 29 октября 2012 года № 263. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 06 ноября 2012 года за N 2168. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 18 апреля 2014 года № 73
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 18.04.2014 № 73.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 11 октября 2011 года «О религиозной деятельности и религиозных объединениях», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению внутренней политики Мангистауской области (Телегенов Н.А.) обеспечить размещение данного постановления на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нургалиеву Х.Х.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            Б. Мухамеджанов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Бейнеуского района
Азирханов Б.А.
29 октября 2012 г.
Аким города Актау
Жанбыршин Е.Т.
29 октября 2012 г.
Исполняющий обязанности директора
департамента по делам религий
Мангистауской области
Агентства Республики Казахстан
по делам религий
Жамеков Н.Б.
29 октября 2012 г.
Начальник управления внутренней
политики Мангистауской области
Телегенов Н.А.
29 октября  2012 г.
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 29 октября 2012 года № 263
Расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
п/п
Наименование помещений, торгующие религиозной литературой Место расположения
по городу Актау
1
Торговый дом «Достык»
26 микрорайон, магазин № 22
по Бейнеускому району
1
Магазин «Мир книги»
Село Бейнеу, площадь «Независимости», здание № 1