2012 жылға халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақтау қаласының әкімдігінің 2012 жылғы 30 қаңтардағы № 71 Қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 23 ақпанда № 11-1-173 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13)14) тармақшаларына және 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 2 тармағына және 5 бабының 2 тармағына сәйкес, қала әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2012 жылға халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) 21 жастан 29 жасқа дейінгі жастар;
2) отбасында бірде бір адам жұмыс жасамайтын тұлғалар;
3) ұзақ уақыт бойы (бір жылдан астам) жұмыс жасамаған тұлғалар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары Р.Т. Елтизаровқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкiмi                              О. Қазақбаев

Об установлении на 2012 год дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения
Постановление акимата города Актау от 30 января 2012 года № 71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 23 февраля 2012 года № 11-1-173
В соответствии с подпунктами 13), 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-ІІ «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и с пунктом 2 статьи 7 и пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на 2012 год дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения:
1) молодежь в возрасте от 21 до 29 лет;
2) лица, не имеющего в семье ни одного работающего;
3) лица, не работающие длительное время (более одного года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Елтизарова Р.Т.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                             О. Казахбаев