2012 жылға халықтың нысаналы топтары үшіп әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Жаңаөзен қаласының әкімдігінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 08 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 қаңтарда № 11-2-182 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 25 маусымдағы № 268 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2012.06.25 № 268 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысына сәйкес Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жаңаөзен қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі-уәкілетті орган) нысаналы топтарға жататын жұмыссыздар үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру жөнінде жұмыс берушілермен 2012 жылға шарт жасасын.
2. Қосымшаға сәйкес жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін.
3. Уәкілетті органның жолдамасына сәйкес шарт жасасқан мекеме басшылары жұмыссыздарды жұмыспен қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалысын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ.Қ. Боранбаеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы                       Қ. Нұрмұханов
КЕЛІСІЛДІ:
«Жаңаөзен қалалық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Ж.А.Бекова
20 қаңтар 2012 ж.
«Жаңаөзен қалалық қаржылар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Р.К.Джантлеуова
20 қаңтар 2012 ж.
«Жаңаөзен қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Н.Б.Ғұмарова
20 қаңтар 2012 ж.

Об организации социальных рабочих мест для целевых групп населения
Постановление акимата города Жанаозен от 20 января 2012 года № 08. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 января 2012 года № 11-2-182. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен от 25 июня 2012 года № 268
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен от 25.06.2012 № 268.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 «Об утверждении программы занятости 2020» акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению «Жанаозенский городской отдел занятости и социальных программ» (далее-уполномоченный орган) заключить с работодателями договора о создании социальных рабочих мест для целевых групп населения на 2012 год.
2. Согласно приложению утвердить перечень работодателей.
3. Руководителям предприятий и организаций, заключившим договор, обеспечить трудоустройство в соответствии с направлением уполномоченного органа.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Боранбаеву К.К.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города                            Нурмуханов К.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
«Жанаозенский городской отдел занятости
и социальных программ»
Бекова Ж.А.
20 января 2012 г.
Начальник государственного учреждения
«Жанаозенский городской отдел финансов»
Джантлеуова Р.К.
20 января 2012 г.
Начальник государственного учреждения
«Жанаозенский городской отдел
экономики и бюджетного планирования»
Гумарова Н.Б.
20 января 2012 г.
Приложение
к постановлению акимата города Жанаозен