2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 12/110 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 қаңтар № 2192 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/77 «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2184 - нөмірімен тіркелген) сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 1. 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемде:
1) кірістер – 12 834 260 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 214 444 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 208 216 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 9 887 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4 401 713 мың теңге;
2) шығындар – 13 148 964 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 314 704 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 314 704 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 291 801 теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгертулер енгізілді - Жаңаөзен қаласы мәслихатының 18.03.2013 № 14/141; 09.07.2013 № 18/158; 26.08.2013 №  20/166; 12.12.2013 № 23/194 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Қала бюджетінің кірістер нормативтері салықтық түсімдер бойынша мына көлемде ескерілсін:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 49,4 пайыз;
2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
3) төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
4) әлеуметтік салық – 50,8 пайыз.
Ескерту. 2-тармаққа өзгертулер енгізілді - Жаңаөзен қаласы мәслихатының 18.03.2013 № 14/141; 09.07.2013 № 18/158; 26.08.2013 №  20/166; 12.12.2013 № 23/194 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

О городском бюджете на 2013-2015 годы
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 21 декабря 2012 года № 12/110. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 10 января 2013 года № 2192
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 7/77 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2184), городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2013-2015 годы согласно приложению, в том числе на 2013 год, в следующих объемах:
1) доходы – 12 834 260 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 214 444 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 208 216 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 887 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 401 713 тысяч тенге;
2) затраты – 13 148 964 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 314 704 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  314 704 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 291 801 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Жанаозенского городского маслихата от 18.03.2013 № 14/141; от 09.07.2013 № 18/158; от 26.08.2013 № 20/166; от 12.12.2013 № 23/194  (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Учесть что нормативы распределения доходов городской бюджет по налоговым поступлениям установлены в следующих размерах:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 49,4 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, необлагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
4) социальный налог – 50,8 процентов.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями Жанаозенского городского маслихата от 18.03.2013 № 14/141; от 09.07.2013 № 18/158; от 26.08.2013 № 20/166; от 12.12.2013 № 23/194   (вводится в действие с 01.01.2013).

3. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, олардың қолдану тәртібі қала әкімдігінің қаулысының негізінде анықталады:
мектепке дейінгі білім ұйымдарында білім алу мемлекеттік тапсырысты іске асыру;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру;
мектептің мұғалімдерінің және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілерінің біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту;
үш деңгейлік жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері;
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде еңбекақыны ішінара субсидиялау;
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету;
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде жастар тәжірибесі;
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде кадрдың біліктілігін арттыру және қайта даярлау;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу;
ауылдық елді мекендерде әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыруға 70 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу;
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жобаларды іске асыру үшін кредиттер бойынша пайыздық ставканы субсидиялау;
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру;
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру;
Жаңаөзен қаласында кәсіпкерлікті қолдау;
жергілікті атқарушы органдардың штат санын өсіру.
Ескерту. 3-тармаққа толықтырулар енгізілді - Жаңаөзен қаласы мәслихатының 18.03.2013 № 14/141; 09.07.2013 № 18/158 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін, олардың қолдану тәртібі қала әкімдігінің қаулысының негізінде анықталады:
білім объектілерін дамыту;
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту;
сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту;
коммуналдық шаруашылығын дамыту;
жылу-энергетикалық жүйені дамыту;

3. Учесть что в городском бюджете на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, порядок использования которых определяется на основании постановления акимата города:
реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
повышение доплат труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей - инвалидов, обучающихся на дому;
ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
частичное субсидирование заработной платы в рамках Программы занятости 2020;
обеспечение деятельности центров занятости населения в рамках Программы занятости 2020;
молодежная практика в рамках Программы занятости 2020;
переподготовка и повышение квалификации кадров в рамках Программы занятости 2020;
проведение противоэпизоотических мероприятий;
реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в размере 70 месячного расчетного показателя;
ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020;
субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы;
предоставление грантов на развитие новых производств в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы;
текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы;
поддержка предпринимательства города Жанаозен;
увеличение штатной численности местных исполнительных органов.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Жанаозенского городского маслихата от 18.03.2013 № 14/141; от 09.07.2013 № 18/158 (вводится в действие с 01.01.2013).
4. Учесть что в городском бюджете на 2013 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета, порядок использования которых определяется на основании постановления акимата города:
развитие объектов образования;
развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов";
развитие системы водоснабжения и водоотведения;
развитие коммунального хозяйства;
развитие теплоэнергетической системы;

моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу.
Ескерту. 4-тармаққа толықтыру енгізілді - Жаңаөзен қаласы мәслихатының 09.07.2013 № 18/158 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Құқық беруге:
қалалық бюджеттен бөлінетін, азаматтардың жекелеген санаттарына берілетін әлеуметтік төлемдер мынадай көлемде белгіленсін:
1) біржолғы әлеуметтік көмек:
мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына, қалалық мәслихаттың шешіміне сәйкес;
2) Қазақстан Республикасының мемлекеттік мерекелері мен атаулы күндер құрметіне біржолғы әлеуметтік көмек:
Ұлы Жеңіс күніне (9 мамыр):
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне 100 000 теңге көлемінде;
жеңілдіктері мен кепілдіктері жағынан Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне теңестірілген адамдарға 60 000 теңге көлемінде;
жеңілдіктері мен кепілдіктері жағынан Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілген адамдарға 50 000 теңге көлемінде;
Ұлы Отан соғысы ардагерлерінің қайта тұрмыс құрмаған жесірлеріне 40 000 теңге көлемінде;
Ұлы Отан соғысы кезіндегі қажырлы еңбегі үшін орден, медальдарімен марапатталған және де марапатталмаған, 1941 жылғы 22 маусым мен 1945 жылғы 9 мамыр аралығында алты айдан кем емес жұмыс істегендер (қызмет еткендер) және тыл еңбеккерлеріне 10 000 теңге көлемінде;
1988-1989 жылдардағы Чернобыль АЭС-індегі апаттың зардаптарын жоюға қатысқандарға 20 000 теңге көлемінде;
Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілгендердің басқа да санаттарының (Ұлы Отан соғысы ардагерлерінің қайта тұрмыс құрмаған жесірлері мен тыл ардагерлерінен басқа) адамдарына 10 000 теңге көлемінде;
Конституция күніне (30 тамыз):
асыраушысынан айырылу жағдайына байланысты мемлекеттік арнаулы жәрдем ақы алушыларға (балаларға) 2 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
Мүгедектер күніне (10 қазан):
барлық топтағы мүгедектер мен 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға 2 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
Қарттар күніне (1 қазан):
70 жастан асқан жалғызілікті зейнеткерлерге 2 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
3) жалпы білім беру мектептердің түлектеріне Қазақстан Республикасының мемлекеттік жоғары оқу орындарында оқу ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмек;
4) ай сайын 16 жасқа дейінгі үйден оқып және тәрбиеленетін бала кезден мүгедек балаларға әлеуметтік көмек 5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
5) ай сайынғы әлеуметтік көмек:
мүгедектігіне байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдем ақы алушыларға 1 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
коммуналдық шығын төлемдерінің ақысы жанбасылық табыстан артық отбасыларға мұқтаждығына қарай;

реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы;
проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда.
Сноска. Пункт 4 с изменением, внесенным решением Жанаозенского городского маслихата от 09.07.2013 № 18/158 (вводится в действие с 01.01.2013).
5. Представить право:
утвердить социальные выплаты отдельным категориям граждан, выделяемые из городского бюджета в следующих размерах:
1) единовременную социальную помощь:
нуждающим отдельным категориям граждан, на основании решения городского маслихата;
2) единовременную социальную помощь в честь государственных праздников Республики Казахстан и знаменательных дат:
ко Дню Победы (9 мая):
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в размере 100 000 тенге;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны в размере 60 000 тенге;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны в размере 50 000 теңге;
вдовам участникам Великой Отечественной войны, не вступившие в повторный брак в размере 40 000 тенге;
труженикам тыла как награжденным орденами и медалями за самоотверженный труд, так и не награжденными в годы Великой Отечественной войны проработавшим не менее 6 месяцев в период с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 годы в размере 10 000 тенге;
участникам ликвидации Чернобыльской АЭС в 1988-1989 годах в размере 20 000 тенге;
идентифицированным участникам Великой Отечественной войны к другим категориям людей (вдовам, Ветеранов войны не вступившие в повторный брак и кроме ветеранов тыла) в размере 10 000 тенге;
ко дню Конституции (30 августа):
получателям государственных социальных пособий по потере кормильца (на детей) в размере 2-х месячных расчетных показателей;
ко дню инвалидов (10 октября):
инвалидам всех групп, инвалидам с детства, детям-инвалидам до 16 лет в размере 2-х месячных расчетных показателей;
ко Дню пожилых людей (1 октября):
одиноким пенсионерам старше 70 лет в размере 2-х месячных расчетных показателей;
3) социальная помощь выпускникам общеобразовательных школ для оплаты обучения в государственных высших учебных заведениях Республики Казахстан;
4) ежемесячную социальную помощь детям инвалидам с детства до 16-ти лет, воспитывающимся и обучающимся на дому в размере 5-ти месячных расчетных показателей;
5) ежемесячную социальную помощь:
получателям государственных социальных пособий по инвалидности в размере 1-го месячного расчетного показателя;
расходы на оплату коммунальных услуг нуждающимся семьям, которых выше душевого дохода;

6) тоқсан сайынғы әлеуметтік көмек:
мүгедектігіне байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдем ақы алушыларға 1,5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
асыраушысынан айырылу жағдайына байланысты мемлекеттік арнаулы жәрдемақы алушыларға (балаларға) 1,5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
7) ауылды елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға 12 100 теңге көлемінде әлеуметтік көмекке;
8) ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін;
9) білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдауға құқық берілсін.
Ескерту. 5-тармақтың 7, 8 тармақшалары жаңа редакцияда - Жаңаөзен қаласы мәслихатының 26.08.2013 № 20/166 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Жергілікті атқарушы органның резерві қоры 14 787 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6 - тармаққа өзгерту енгізілді - Жаңаөзен қаласы мәслихатының 09.07.2013 № 18/158; (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 4-қосымшаға сәйкес бюджеттік бағдарламаларға бөлінген, бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған 2013 жылға арналған қалалық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.
8. 5-қосымшаға сәйкес 2013 жылғы қалалық бюджеттің атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламаның тізбесі бекітілсін.
9. 6-қосымшаға сәйкес 2013 жылға арналған әрбір ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.
10. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Р. Таумұрынов
Қалалық
Мәслихат хатшысы                        С. Мыңбай
«КЕЛІСІЛДІ»
«Жаңаөзен қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Н. Ғұмарова

6) ежеквартальную социальную помощь:
получателям государственных социальных пособий по инвалидности в размере 1,5 месячных расчетных показателей;
получателям государственных социальных пособий по потере кормильца (на детей) в размере 1,5 месячных расчетных показателей;
7) социальную помощь в размере 12 100 тенге на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах;
8) установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности за счет бюджетных средств повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих занимающихся этими видами деятельности в городских условиях;
9) предоставить право обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси).
Сноска. Пункт 5 с изменением, внесенным решением Жанаозенского городского маслихата от 26.08.2013 № 20/166 (вводится в действие с 01.01.2013).
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 14 787 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменением, внесенным решением Жанаозенского городского маслихата от 09.07.2013 № 18/158 (вводится в действие с 01.01.2013).
7. Утвердить перечень городских бюджетных программ развития на 2013 год, направленных на реализацию инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 4.
8. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета в 2013 году, согласно приложению 5.
9. Утвердить перечень бюджетных программ в разрезе аула (села), аульного (сельского) округа на 2013 год, согласно приложению 6.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                     Р. Таумуринов
Секретарь
городского маслихата                    С. Мынбай
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Жанаозенский
городской отдел экономики и
бюджетного планирования»
Н. Гумарова

553 226
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
250 633
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 034
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
24 848
006
Тұрғын үй көмегі
58 118
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
164 269
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 634
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
17 647
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11 026
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
14 017
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43 158
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 222
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 136
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 800
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 302 842
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
40
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
40
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
40
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
689
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
689
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5 551
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 551
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
183 967
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
129 883
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
54 084
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекция бөлімі
787 152
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
7 086
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 750
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары

553 226
002
Программа занятости
250 633
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 034
005
Государственная адресная социальная помощь
24 848
006
Оказание жилищной помощи
58 118
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
164 269
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 634
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17 647
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11 026
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14 017
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43 158
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35 222
021
Капитальные расходы государственного органа
6 136
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 800
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 302 842
Аппарат акима села Кызылсай
40
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
40
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
40
464
Отдел образования района (города областного значения)
689
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
689
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
5 551
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
5 551
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
183 967
028
Развитие коммунального хозяйства
129 883
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
54 084
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
787 152
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
7 086
003
Капитальные расходы государственного органа
1 750
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
002
Ақпараттық жүйелер құру
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
002
Ақпараттық жүйелер құру
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
04
Білім беру
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекция бөлімі
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
008
Cпорт және туризм объектілерін дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
12
Көлiк және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Басқалар
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
077
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
085
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы
21 желтоқсандағы № 12/110 шешіміне
3 қосымша
2015 жылға арналған қалалық бюджет
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - Жаңаөзен қаласы мәслихатының 04.12.2013 № 22/178 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ф.топ
Әкімші
Бағ.
Атауы
1
2
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Рахат кенті әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Білім беру
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
Рахат кенті әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы
21 желтоқсандағы № 12/110 шешіміне
4 қосымша
Бюджеттік бағдарламаларға бөлінген, бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған 2013 жылға арналған қалалық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламалардың тізбесі

112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
002
Создание информационных систем
122
Аппарат акима района (города областного значения)
002
Создание информационных систем
467
Отдел строительства района (города областного значения)
040
Развитие объектов государственных органов
04
Образование
467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта и туризма
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
467
Отдел строительства района (города областного значения)
009
Развитие теплоэнергетической системы
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
467
Отдел строительства района (города областного значения)
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
Приложение 3
к решению городского маслихата
от 21 декабря 2012 года № 12/110
Городской бюджет на 2015 год
Сноска. Приложение 3 в редакции решения Жанаозенского городского маслихата от 04.12.2013 № 22/178 (вводится в действие с 01.01.2013).
Ф.гр.
Адм.
Пр.
Наименование
1
2
01
Государственные услуги общего характера
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Аппарат акима поселка Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
Аппарат акима поселка Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Приложение 4
к решению городского маслихата
от 21 декабря 2012 года № 12/110
Перечень городских бюджетных программ развития на 2013 год, направленных на реализацию инвестиционных проектов (программ)

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
077
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
085
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы
21 желтоқсандағы № 12/110 шешіміне
5 қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламаның тізбесі
Ф.топ
Әкімші
Бағ.
Атауы
1
2
04
Білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы
21 желтоқсандағы № 12/110 шешіміне
6 қосымша
2013 жылға арналған әрбір ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Жаңаөзен қаласы мәслихатының 09.07.2013 № 18/158 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ф.топ
Әкімші
Бағ.
Атауы
1
2
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Рахат кенті әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Білім беру
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Қызылсай селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
Рахат кенті әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
Теңге селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

467
Отдел строительства района (города областного значения)
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
Приложение 5
к решению городского маслихата
от 21 декабря 2012 года № 12/110
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета в 2013 году
Ф.гр.
Адм.
Прог.
Наименование
1
2
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 6
к решению городского маслихата
от 21 декабря 2012 года № 12/110
Перечень бюджетных программ в разрезе аула (села), аульного (сельского) округа на 2013 год
Сноска. Приложение 6 в редакции решения Жанаозенского городского маслихата от 09.07.2013 № 18/158 вводится в действие с 01.01.2013).
Ф.гр.
Адм.
Пр.
Наименование
1
2
01
Государственные услуги общего характера
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Аппарат акима поселка Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима села Кызылсай
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
Аппарат акима поселка Рахат
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
Аппарат акима села Тенге
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа