2012 жылға арналған "Жастар іс-тәжірибесін" ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 67 Қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 мамырда № 11-4-132 тіркелді. Күші жойылды - Қарақия аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 15 маусымдағы № 129 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарақия аудандық әкімдігінің 2012.06.15  № 129 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына және 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5-7 тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысымен бекітілген «Жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасына» сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға арналған жұмыссыз жастарға «Жастар іс-тәжірибесі» ұйымдастырылсын.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, «Жастар іс-тәжірибесін» ұйымдастырылатын мекемелердің тізбесі бекітілсін.
3. Уәкілетті орган «Қарақия аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі жұмыс берушілермен жастар іс-тәжірибесін өткізуге жұмыс орындарын қалыптастыру бойынша шарттар жасасын.
4. Келісім-шартқа отырған мекемелер мен ұйымдардың басшылары, уәкілетті орган арқылы «Жастар іс-тәжірибесіне» жолданғандарды жұмыспен қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Т.Тәжібаевқа жүктелсін.
6. Қаулы Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                             Ә.Дауылбаев
КЕЛІСІЛДІ:
«Қарақия аудандық экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
Ә.Әбдіхалықова
12 сәуір 2012 жыл
«Қарақия аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қ.Е. Рысбаев
12 сәуір 2012 жыл
Қарақия ауданының әкімдігінің
2012 жылғы 12 сәуір
№ 67 қаулысына
қосымша
«Жастар іс-тәжірибесін» ұйымдастыратын
мекемелердің тізбесі
«Жастар іс-тәжірибе- сін» ұйымдастыра- тын мекемелердің тізбесі Ұйымдастырылатын «Жастар іс тәжірибе-сінің» саны Кәсіптердің (лауазым- дар) атауы. Бір адам-ға төле-нетін еңбекақы мөлшері тең- ге Жас-тар іс тәжірибесі- нің ай бой-ынша ұзақтығы Қаржыландыру көздері
1
«Құрық селосының әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі
15
Есепші, экономист, қаржыгер, заңгер, бағдарламашы, іс-жүргізуші
26000
6 ай
Жергі-лікті бюджет
2
«Жетібай кентінің әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі
20
Есепші, экономист, қаржыгер, заңгер, бағдарламашы, іс-жүргізуші
26000
6 ай
Жергі-лікті бюджет
3
«Мұнайшы кентінің әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі
10
Есепші, экономист, қаржыгер, заңгер, бағдарламашы, іс-жүргізуші
26000
6 ай
Жергі-лікті бюджет
4
«Сенек селолық әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі
5
Есепші, экономист, қаржыгер, заңгер, бағдарламашы, іс-жүргізуші
26000
6 ай
Жергі-лікті бюджет
5
«Бостан селолық әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі
5
Есепші, экономист, қаржыгер, заңгер, бағдарламашы, іс-жүргізуші
26000
6 ай
Жергі-лікті бюджет
6
«Құланды селолық әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі
5
Есепші, экономист, қаржыгер, заңгер, бағдарламашы, іс-жүргізуші
26000
6 ай
Жергі-лікті бюджет
Аудан бойынша
60

Об организации и финансировании "Молодежной практики" на 2012 год
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 12 апреля 2012 года № 67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 10 мая 2012 года № 11-4-132. Утратило силу постановлением Каракиянского районного акимата Мангистауской области от 15 июня 2012 года № 129
Сноска. Утратило силу постановлением Каракиянского районного акимата Мангистауской области от 15.06.2012 года № 129.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпункта 5-7 статьи 7 Закона от 23 января 2001 года «О занятости населения», «Правила организации и финансирования молодежной практики» утвежденные постановлением Правительства Республики Казахстана от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать безработным молодежам «Молодежную практику» на 2012 год.
2. Согласно приложению к настоящему постановлению утвердить перечень учреждений, организующих «Молодежную практику».
3. Уполномоченному органу государственное учреждение «Каракиянский районный отдел занятости и социальных программ» заключить с работодателями договоры о создании рабочих мест для прохождения молодежной практики.
4. Руководителям предприятий и организаций, заключившим договор, обеспечить прохождение молодежной практики в соответствии с направлением уполномоченного органа.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Тажибаева Н.Т.
6. Постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                             А.Дауылбаев
«СОГЛАСОВАНО»:
Государственное учреждение «Каракиянский
районный отдел экономики и финансов»
А.Абдикаликова
12 апрель 2012 год
Государственное учреждение «Каракиянский
Районный отдел занятости и социальных программ»
Рысбаев К.Е.
12 апрель 2012 год
Приложение к постановлению
акимата Каракиянского района
№ 67 от 12 апрель 2012 года
Перечень учреждений организующих
«Молодежную практику»
Перечень учреждений организующих «Молодежную практику» Коли-чест-во мест орга-низующих «Молодеж- ную прак-тику» Наименова- ние (должнос- тей) профессии Раз- мер зара-бот- ной платы опла-чива-емый на одно-го чело-века,тенге Продолжительность моло- дежной практики в меся- цах Источ-ники финан-сирования
1
Государственное учереждение «Аппарат акима села Курык»
15
Бухгалтер, экономист, финансист, юрист, программист, делопроизводители
26000
6 месяцев
Местный бюджет
2
Государственное учереждение «Аппарат акима поселка Жетыбай»
20
Бухгалтер, экономист, финансист, юрист, программист, делопроизводители
26000
6 месяцев
Местный бюджет
3
Государственное учереждение «Аппарат акима поселка Мунайшы»
10
Бухгалтер, экономист, финансист, юрист, программист, делопроизводители
26000
6 месяцев
Местный бюджет
4
Государственное учереждение «Аппарат акима сельского округа Сенек»
5
Бухгалтер, экономист, финансист, юрист, программист, делопроизводители
26000
6 месяцев
Местный бюджет
5
Государственное учереждение «Аппарат акима сельского округа Бостан»
5
Бухгалтер, экономист, финансист, юрист, программист, делопроизводители
26000
6 месяцев
Местный бюджет
6
Государственное учереждение «Аппарат акима сельского округа Куланды»
5
Бухгалтер, экономист, финансист, юрист, программист, делопроизводители
26000
6 месяцев
Местный бюджет
По району
60