2011 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Мұнайлы ауданының әкімдігінің 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 8-қ қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 ақпанда № 11-7-109 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» және 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы» қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін кәсіпорындар мен мекемелер, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қатысушылардың еңбек ақы мөлшері және оларды қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Мұнайлы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» Мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстарды орындауға жұмыс берушілермен келісім шарттар жасасын.
3. «Мұнайлы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» Мемлекеттік мекемесі жұмыссыздарды қоғамдық жұмысқа жолдауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Асауовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                    Е.Әбілов
«КЕЛІСІЛДІ»
Тұманбаева Жаңыл Кемелқызы
«Мұнайлы аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы
25 қаңтар 2012 ж.
Толыбаева Алмагүл Мұхамедиқызы
«Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
25 қаңтар 2012 ж.
Мұнайлы ауданы әкімдігінің
25 қаңтар 2012ж.
№ 8-қ қаулысына қосымша
2012 жылға ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін кәсіпорын мен мекемелер, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қатысушылардың еңбекақы мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
Кәсіпорын, ұйым және мекеме атаулары
Жұмысқа жібе-ріл-
ген жұмыс-сыз дар-
дың саны
(адам)
Қоғамдық жұмыс түрлері
Қо-
ғам-
дық жұмыс көлемі 1 адамға (сағат)
Қай уақыт-қа дейін жолда-нады
Бір адамға төлене-
тін еңбекақы мөлшері

Об организации оплачиваемых общественных работ на 2012 год
Постановление Мунайлинского районного акимата от 25 января 2012 года № 8-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 16 февраля 2012 года № 11-7-109
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения»постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и от 31 марта 2011 года № 316 «Об утверждении Программы занятости 2020» акимат района, ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень предприятий и учреждений, организующих оплачиваемые общественные работы на 2012 год, виды, объем оплачиваемых общественных работ, размер оплаты труда участников и источник их финансирования согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Мунайлинского района» заключить с работодателями договоры на выполнение общественных работ.
3. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Мунайлинского района» обеспечить направление безработных на общественные работы.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т. Асауова.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                    Абилов Е.
«СОГЛАСОВАНО»
Туманбаева Жаныл Кемеловна
Начальник государственного учреждения
«Мунайлинский районный отдел
занятости и социальных программ»
25 января 2012 г.
Толыбаева Алмагул Мухамедиевна
Начальник государственного учреждения
«Мунайлинский районный отдел
экономики и финансов»
25 января 2012 года
Приложение к постановлению
акимата Мунайлинского района
от 25 января 2012г. № 8-қ
Перечень предприятий и учреждений, организующих оплачиваемые общественные работы на 2012 год, виды, объем общественных работ, размер оплаты труда участников и источник их финансирования
Наименова-ние предприя-
тий и учреждений
Количество нап-рав-ля-
емых без-ра-
бот-ных (че-ло-
век)
Виды обществен-
ных работ
Объем общес-твен-ных рабо-т на 1 чело-века (час)
На какой срок на-
прав-ля-ется