Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 24 қыркүйектегі № 410 қаулысы. Қостанай облысы Әділет Департаментінде 2012 жылғы 04 қазанда № 3840 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2025 жылғы 28 сәуірдегі № 111 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2025 № 111 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Дiни қызмет және дiни бiрлестiктер туралы" 2011 жылғы 11 қазандағы Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабының 7) тармақшасына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 09.10.2013 № 387 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Діни істері агенттігінің
Қостанай облысы Дін істері
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры
______________ Н. Нөгербеков
"Қостанай облысы
әкімдігінің ішкі саясат
басқармасы" ММ бастығы
______________ Ж. Бисимбаев
Әкімдіктің
2012 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 410 қаулысына қосымша
Діни әдебиетті және діни мазмұндағы
өзге де ақпараттық материалдарды, діни
мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты
үй-жайлардың орналастырылуы
Арнайы тұрақты
үй-жайлардың атауы
Арнайы тұрақты
үй-жайлардың
мекенжайы
1.
"Ахмет Байтұрсынов" кітап үйі"
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің үй-жайы
Қостанай қаласы,
Толстой көшесі, 62 үй
2.
"Ахмет Байтұрсынов" кітап үйі"
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі Рудный филиалының
үй-жайы
Рудный қаласы,
Ленин көшесі, 42 үй

Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
Постановление акимата Костанайской области от 24 сентября 2012 года № 410. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 октября 2012 года № 3840. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2025 года № 111
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2025 № 111 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 11 октября 2011 года "О религиозной деятельности и религиозных объединениях" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Костанайской области от 09.09.2013 № 387 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Директор государственного
учреждения "Департамент по
делам религий Костанайской
области Агентства Республики
Казахстан по делам религий"
__________________ Н. Нугурбеков
Начальник ГУ "Управление
внутренней политики акимата
Костанайской области"
__________________ Ж. Бисимбаев
Приложение
к постановлению акимата
от 24 сентября 2012 года
№ 410
Расположение специальных стационарных
помещений для распространения религиозной литературы
и иных информационных материалов религиозного содержания,
предметов религиозного назначения
Наименование специальных
стационарных помещений
Адреса специальных
стационарных помещений
1.
Помещение товарищества
с ограниченной
ответственностью "Дом
книги "Ахмет Байтұрсынов"
Город Костанай,
улица Толстого, дом 62
2.
Помещение Рудненского
филиала товарищества
с ограниченной
ответственностью "Дом
книги "Ахмет Байтұрсынов"
Город Рудный,
улица Ленина, дом 42