Мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қарашадағы № 531 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 21 желтоқсанда № 3942 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 20 қарашадағы № 508 қаулысымен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 20.11.2013 № 508 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік қызмет көрсету регламенттері бекітілсін:
1) "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу";
2) "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау".
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы әкімдігінің
жұмыспен қамтуды үйлестіру және
әлеуметтік бағдарламалар
басқармасы" ММ бастығы
________________ Е. Жаулыбаев
Әкімдіктің
2012 жылғы 26 қарашадағы
№ 531 қаулысымен бекітілген
"Семей ядролық сынақ полигонында
ядролық сынақтардың салдарынан зардап
шеккен азаматтарды тiркеу және есепке алу"
мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу және есепке алу" мемлекеттiк қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 18 желтоқсандағы Заңы (бұдан әрi – Заң) 11-бабының, "Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарға бiржолғы мемлекеттiк ақшалай өтемақы төлеудiң және оларға куәлiк берудiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 20 ақпандағы № 110 қаулысымен бекiтiлген, Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу, оларға бiржолғы мемлекеттiк ақшалай өтемақы төлеу және жеңiлдiктер мен өтемақы алу құқығын растайтын куәлiк беру ережесiнің 2-тарауының, "Жергiлiктi атқарушы органдар көрсететiн әлеуметтiк қорғау саласындағы мемлекеттiк қызметтердiң стандарттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысымен бекітілген "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу" мемлекеттік қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) негiзiнде көрсетiледi.

Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление акимата Костанайской области от 26 ноября 2012 года № 531. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 декабря 2012 года № 3942. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 20 ноября 2013 года № 508
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 20.11.2013 № 508 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг:
1) "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне";
2) "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Управление
координации занятости и социальных
программ акимата Костанайской области"
____________________ Е. Жаулыбаев
Утвержден
постановлением акимата
от 26 ноября 2012 года
№ 531
Регламент государственной услуги "Регистрация
и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний
на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" (далее – государственная услуга) оказывается на основании статьи 11 Закона Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне", главы 2 Правил регистрации граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, выплаты им единовременной государственной денежной компенсации и выдачи удостоверений, подтверждающих право на льготы и компенсации, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2006 года № 110 "О некоторых вопросах выплаты единовременной государственной денежной компенсации гражданам, пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, и выдачи им удостоверений", Стандарта государственной услуги "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее – Стандарт).

2. Мемлекеттік қызметті мекенжайлары Стандарттың 1- қосымшасында көрсетілген аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімдері (бұдан әрі – арнайы комиссияның жұмыс органы) ұсынады.
Сондай-ақ мемлекеттiк қызмет баламалы негiзде мекенжайлары Стандарттың 2-қосымшасында көрсетілген халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрi – Орталық) арқылы ұсынылады.
3. "Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тiркеу және есепке алу" мемлекеттік қызмет көрсету регламентінде (бұдан әрі – Регламент) мынадай термин пайдаланылады: тұтынушы – Стандарттың 6-тармағында көрсетілген жеке тұлға.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен Қазақстан Республикасының азаматтарын тiркеу туралы шешiм жөнiнде хабарлама (бұдан әрі – хабарлама) не мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз тасымалдағыштағы дәлелдi жауап (бұдан әрі – дәлелді бас тарту) болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi:
1) тұтынушы Стандарттың 11-тармағында анықталған қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
арнайы комиссияның жұмыс органында – жиырма күнтiзбелiк күннен аспайтын мерзiмде;
Орталықта – жиырма күнтiзбелiк күннен аспайтын мерзiмде (мемлекеттiк қызметке құжат қабылдау және беру (нәтиже) күнi мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi);
2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты (талон алғанға дейiн) 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет тұтынушысына қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты арнайы комиссияның жұмыс органында 15 минуттан аспайды, Орталықта – 30 минут.
7. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетуге қойылатын талаптар
8. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбi туралы толық ақпарат Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң http://www.enbek.gov.kz интернет-ресурсында, арнайы комиссияның жұмыс органдарының стендiлерiнде, ресми ақпарат көздерiнде орналастырылады, сондай-ақ Стандарттың 2-қосымшасында көрсетiлген орталықтардың ақпараттық-анықтамалық қызметтерiнiң телефондары арқылы алуға болады.
9. Арнайы комиссияның жұмыс органының жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейiн. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусiз кезек тәртiбiнде жүзеге асырылады.

2. Государственная услуга предоставляется отделами занятости и социальных программ районов, городов областного значения (далее – рабочий орган специальной комиссии), адреса которых указаны в приложении 1 Стандарта.
Государственная услуга предоставляется через Центры обслуживания населения на альтернативной основе (далее - Центр), адреса которых указаны в приложении 2 Стандарта.
3. В регламенте государственной услуги "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" (далее – Регламент) используется следующий термин: потребитель – физическое лицо, указанное в пункте 6 Стандарта.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Результатом завершения оказываемой государственной услуги является уведомление о принятии решения о регистрации и учете граждан Республики Казахстан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне (далее - уведомление), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе (далее – мотивированный отказ).
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 Стандарта:
в рабочий орган специальной комиссии - не более двадцати календарных дней;
в Центр - не более двадцати календарных дней (день приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут в рабочем органе специальной комиссии, 30 минут в Центре.
7. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
2. Требования к оказанию государственной услуги
8. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах располагается на интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан: http://www.enbek.gov.kz, на стендах рабочих органов специальной комиссии, центров, в официальных источниках информации, а также может предоставляться по телефонам информационно-справочных служб Центров, указаны в приложении 2 к Стандарту.
9. График работы рабочего органа специальной комиссии: ежедневно с 9.00 часов до 18.00 часов с обеденным перерывом с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

Орталықтың жұмыс кестесi: күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейiн үзiлiссiз, орталықтың филиалдары мен өкiлдiктерiнде демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, күн сайын сағат 13.00-ден 14.00-ге дейiн түскi үзiлiспен сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусiз "электронды" кезек тәртiбiнде жүзеге асырылады.
10. Тексеру қорытындысы бойынша iс макетi ресiмделген Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматқа бiржолғы мемлекеттiк ақшалай өтемақының төлену фактiсiнiң анықталуы, сондай-ақ тұтынушының құжаттарды тапсырған кезде толық емес және (немесе) жалған мәлiметтер ұсынуы мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту үшiн негiз болып табылады.
Арнайы комиссияның жұмыс органы құжаттардың ресiмделуiнде қателер анықтаған кезде, Регламенттің 13-тармағында көзделген құжаттар пакетi толық ұсынылмаған және құжаттар дұрыс ресiмделмеген жағдайда құжаттар пакетiн алған күннен бастап жиырма күн iшiнде бас тарту себебiн көрсете отырып, хабарлама бередi.
Мемлекеттiк қызмет Орталық арқылы жүзеге асырылған кезде арнайы комиссияның жұмыс органы құжаттардың ресiмделуiнде қателер анықтаған кезде, Регламенттің 13-тармағында көзделген құжаттар пакетi толық ұсынылмаған және құжаттар дұрыс ресiмделмеген жағдайда құжаттар пакетiн алғаннан кейiн үш жұмыс күнi iшiнде бас тарту себебiн жазбаша негiздей отырып, оларды кейiн тұтынушыға беру үшiн Орталыққа жiбередi.
Мемлекеттiк қызмет көрсетудi тоқтата тұру үшiн негiздемелер жоқ.
11. Мемлекеттiк қызмет алу үшiн тұтынушыдан өтініш алған сәттен бастап мемлекеттiк қызметтiң нәтижесін беру сәтіне дейiнгі мемлекеттiк қызмет көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы арнайы комиссияның жұмыс органына немесе Орталыққа өтініш береді;
2) Орталықтың инспекторы құжаттарды қабылдайды және тіркейді, қолхат береді, құжаттарды Орталықтың жинақтау бөлімінің инспекторына жібереді;
3) Орталықтың жинақтау бөлімінің инспекторы тізілім жасайды және құжаттарды арнайы комиссияның жұмыс органына жібереді;
4) Арнайы комиссияның жұмыс органының қызметкері Орталықтан немесе тұтынушыдан құжаттарды қабылдайды және тіркейді, тұтынушыға талон береді, бұрыштама қою үшін құжаттарды басшыға жібереді;
5) Арнайы комиссияның жұмыс органының басшысы хат-хабармен танысады, жауапты орындаушыны анықтайды;
6) Арнайы комиссияның жұмыс органының жауапты орындаушысы құжаттарды тексеруді жүзеге асырады, жеке істің макетін қалыптастырады;
7) Арнайы комиссия істі қарайды, Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен Қазақстан Республикасының азаматтарын тiркеу туралы (тіркеуден бас тарту) туралы шешім қабылдайды;

График работы Центра: ежедневно с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва, а в филиалах и представительствах Центра - ежедневно с 9.00 часов до 19.00 часов, с обеденным перерывом с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является выявление по итогам проверки факта выплаты компенсации гражданину, пострадавшему вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, на которого оформлен макет дела, также предоставление неполных и (или) недостоверных сведений при сдаче документов потребителем.
Рабочий орган специальной комиссии при выявлении ошибок в оформлении документов, предоставления неполного пакета документов, указанных в пункте 13 Регламента, и ненадлежащего оформления документов в течение двадцати дней после получения пакета документов выдает уведомление с указанием причин отказа.
При оказании государственной услуги через Центр рабочий орган специальной комиссии при выявлении ошибок в оформлении документов, предоставления неполного пакета документов, предусмотренного пунктом 13 Регламента, и, ненадлежащего оформления документов, в течение трех рабочих дней после получения пакета документов возвращает их в Центр с письменным обоснованием причин возврата для последующей выдачи потребителю.
Оснований для приостановления оказания государственной услуги не предусмотрено.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление в рабочий орган специальной комиссии или в Центр;
2) инспектор Центра принимает и регистрирует документы, выдает расписку, передает документы инспектору накопительного отдела Центра;
3) инспектор накопительного отдела Центра составляет реестр и направляет документы в рабочий орган специальной комиссии;
4) сотрудник рабочего органа специальной комиссии принимает и регистрирует документы из Центра или от потребителя, выдает талон потребителю, направляет документ руководству для наложения резолюции;
5) руководство рабочего органа специальной комиссии ознакомливается с корреспонденцией, определяет ответственного исполнителя;
6) ответственный исполнитель рабочего органа специальной комиссии осуществляет проверку документов, формирует макет личного дела;
7) специальная комиссия рассматривает дело, принимает решение о регистрации (отказе в регистрации) граждан Республики Казахстан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне;

8) Арнайы комиссияның жұмыс органының жауапты орындаушысы хабарламаны ресімдейді немесе дәлелді бас тартуды дайындайды;
9) Арнайы комиссияның жұмыс органының басшысы құжаттармен танысады, дәлелді бас тартуға немесе хабарламаға қол қояды;
10) Арнайы комиссияның жұмыс органының жауапты орындаушысы дәлелді бас тартуды немесе хабарламаны тұтынушыға береді, немесе Орталыққа жібереді;
11) Орталықтың инспекторы дәлелді бас тартуды немесе хабарламаны береді;
12) Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен Қазақстан Республикасының азаматтарын тiркеу не тiркеуден бас тарту туралы шешiм қабылдау жөнiнде хабарлама беру:
арнайы комиссияның жұмыс органына жүгiнген кезде тұтынушының арнайы комиссияның жұмыс органына өзi келуi арқылы;
Орталыққа өзi барған кезде қолхат негiзiнде онда көрсетiлген мерзiмде "терезелер" арқылы күн сайын жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс-әрекеттер
(өзара іс – әрекет) тәртібінің сипаттамасы
12. Барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн тұтынушыға:
1) арнайы комиссияның жұмыс органында – тұтынушыны тiркеу және оның мемлекеттiк қызметтi алу күнi, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегi мен аты-жөнi көрсетiлген талон;
2) Орталықта:
өтiнiштiң нөмiрi мен қабылдаған күнi;
сұралып отырған мемлекеттiк қызметтiң түрi;
қоса берiлген құжаттардың саны мен атаулары;
Орталықтың құжаттарды ресiмдеуге өтiнiштi қабылдаған жауапты инспекторының тегi, аты, әкесiнiң аты көрсетiлген тиiстi құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат берiледi.
13. Мемлекеттiк қызмет алу үшiн қажетті құжаттардың тізбесі Стандарттың 11-тармағында белгіленген.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер әрекет етеді:
1) арнайы комиссияның жұмыс органының қызметкері;
2) арнайы комиссияның жұмыс органының жауапты орындаушысы;
3) арнайы комиссияның жұмыс органының басшысы;
4) Орталықтың инспекторы;
5) Орталықтың жинақтау бөлімінің инспекторы;
6) арнайы комиссия.
15. Әрбiр iс-қимылдың орындалу мерзiмiн көрсете отырып, мемлекеттiк органдардың, мемлекеттiк мекемелердiң немесе өзге де ұйымдардың құрылымдық бөлiмшелерiнің iс-қимылдары (рәсiмдер, функциялар, операциялар) дәйектiлiгiнiң мәтiндiк, кестелiк сипаттамасы Регламенттiң 1-қосымшасында келтірілген.
16. Олардың сипаттамасына сәйкес мемлекеттiк органдардың, мемлекеттiк мекемелердiң немесе өзге де ұйымдардың құрылымдық бөлiмшелерi іс-қимылдарының қисынды дәйектiлiгi арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
"Семей ядролық сынақ полигонында
ядролық сынақтардың салдарынан зардап
шеккен азаматтарды тiркеу және есепке алу"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
Әрбiр iс-қимылдың орындалу мерзiмiн
көрсете отырып, мемлекеттiк органдардың,
мемлекеттiк мекемелердiң немесе өзге де ұйымдардың
құрылымдық бөлiмшелерiнің iс-қимылдары (рәсiмдер,
функциялар, операциялар) дәйектiлiгiнiң
мәтiндiк, кестелiк сипаттамасы
1-кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктер iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
Негiзгi үдерiстiң (жұмыстар барысының, ағынының) әрекетi
Әрекет (жұмыстар
барысының,
ағынының) №
1
2
3
Құрылымдық-
функционалдық
бірліктің атауы
Орталықтың
инспекторы
Орталықтың жинақтау
бөлімінің
инспекторы
Арнайы
комиссияның жұмыс
органының жауапты
орындаушысы
Әрекеттiң
(үдерiстiң,
рәсiмдеудiң,
операцияның)
атауы және
олардың
сипаттамасы
Құжаттарды
қабылдау
Журналда қол қояды,
құжаттарды жинайды,
тізілім жасайды
Орталықтан немесе
тұтынушыдан
құжаттарды
қабылдайды және
тіркейді
Аяқтау нысаны
(деректер, құжат,
ұйымдастырушылық-
басқарушылық
шешiм)
Журналда тіркеу
және қолхат беру
Құжаттарды
Орталықтың
жинақтау
бөлімінің
инспекторына
жіберу
Құжаттарды жинау,
құжаттарды арнайы
комиссияның жұмыс
органына жіберу
Тұтынушыға талон
беру, бұрыштама
қою үшін
құжаттарды
басшыға жіберу
Орындау
мерзiмдерi
15 минуттан артық
емес
Күніне екі реттен
кем емес
15 минуттан артық
емес
Әрекет (жұмыстар
барысының,
ағынының) №
4
5
6
Құрылымдық-
функционалдық
бірліктің атауы
Арнайы
комиссияның жұмыс
органының басшысы
Арнайы комиссияның
жұмыс органының
жауапты
орындаушысы
Арнайы комиссия
Әрекеттiң
(үдерiстiң,
рәсiмдеудiң,
операцияның)
атауы және
олардың
сипаттамасы
Хат-хабармен
танысу, жауапты
орындаушыны
анықтау
Құжаттарды
тексеруді жүзеге
асыру, жеке істің
макетін
қалыптастыру
Істерді қарау
Аяқтау нысаны
(деректер, құжат,
ұйымдастырушылық-
басқарушылық
шешiм)
Бұрыштама қою,
жауапты
орындаушыға
жіберу
Құжаттарды арнайы
комиссияға қарау
үшін жіберу немесе
себебін жазбаша
негіздеумен
құжаттарды
Орталыққа қайтару
Семей ядролық
сынақ полигонында
ядролық
сынақтардың
салдарынан зардап
шеккен Қазақстан
Республикасының
азаматтарын
тiркеу (тіркеуден
бас тарту) туралы
шешім қабылдау
Орындау
мерзiмдерi
Жұмыс күні
ішінде
Үш жұмыс күні
ішінде
Күнтізбелік он
күн ішінде
Әрекет (жұмыстар
барысының,
ағынының) №
7
8
9
Құрылымдық-
функционалдық
бірліктің атауы
Арнайы
комиссияның жұмыс
органының жауапты
орындаушысы
Арнайы комиссияның
жұмыс органының
басшысы
Арнайы
комиссияның жұмыс
органының жауапты
орындаушысы
Әрекеттiң
(үдерiстiң,
рәсiмдеудiң,
операцияның)
атауы және
олардың
сипаттамасы
Хабарламаны
ресімдеу немесе
дәлелді бас
тартуды дайындау
Құжаттармен танысу
Хабарламаны
немесе дәлелді
бас тартуды беру,
не Орталыққа
жіберу
Аяқтау нысаны
(деректер, құжат,
ұйымдастырушылық-
басқарушылық
шешiм)
Құжаттарды
басшыға жіберу
Хабарламаға немесе
дәлелді бас тартуға
қол қою
Хабарлама немесе
дәлелді бас
тарту
Орындау
мерзiмдерi
Жұмыс күні ішінде
15 минуттан артық
емес
Жұмыс күні ішінде
Әрекет (жұмыстар
барысының,
ағынының) №
10
11
12
Құрылымдық-
функционалдық
бірліктің атауы
Орталықтың
инспекторы
-
-
Әрекеттiң
(үдерiстiң,
рәсiмдеудiң,
операцияның)
атауы және
олардың
сипаттамасы
Хабарламаны
немесе дәлелді
бас тартуды беру
-
-
Аяқтау нысаны
(деректер, құжат,
ұйымдастырушылық-
басқарушылық
шешiм)
Хабарлама немесе
дәлелді бас
тарту
-
-
Орындау
мерзiмдерi
Жұмыс күні ішінде
-
-
2-кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс
Құрылымдық
-функцио-
налдық
бірлік-1
Орталықтың
инспекторы
Құрылымдық-
функционал-
дық
бірлік-2
Орталықтың
жинақтау
бөлімінің
инспекторы
Құрылымдық-
функционал-
дық
бірлік-3
Арнайы
комиссия
жұмыс
органының
қызметкері
Құрылымдық-
функционалдық
бірлік-4
Арнайы
комиссия
жұмыс
органының
басшысы
Құрылымдық
-функцио-
налдық
бірлік-5
Арнайы
комиссия
жұмыс
органының
жауапты
орындаушы-
сы
Құрылымдық
-функцио-
налдық
бірлік-6
Арнайы
комиссия
№ 1-
іс-әрекет
Құжаттарды
қабылдау
және
тіркеу,
қолхат
беру,
құжаттарды
Орталықтың
жинақтау
бөлімінің
инспекто-
рына
жіберу
№ 2-
іс-әрекет
Журналда қол
қояды,
құжаттарды
жинайды,
тізілім
жасайды және
құжаттарды
арнайы
комиссияның
жұмыс
органына
жібереді
№ 3-
іс-әрекет
Құжаттарды
Орталықтан
немесе
тұтынушыдан
қабылдайды
және
тіркейді,
тұтынушыға
талон беру,
бұрыштама
қою үшін
құжаттарды
басшыға
жіберу
№ 4-
іс-әрекет
Хат-хабармен
танысу,
жауапты
орындаушыны
анықтау
№ 5-
іс-әрекет
Құжаттарды
тексеруді
жүзеге
асыру,
жеке істің
макетін
қалыптас-
тыру
№ 6-
іс-әрекет
Істерді
қарау,
тіркеу
туралы
шешім
қабылдау
№ 7-
іс-әрекет
Хабарламан
ресімдеу
№ 8-
іс-әрекет
Құжаттармен
танысу,
хабарламаға
қол қою
№ 9-
іс-әрекет
Хабарлама-
ны
тұтынушыға
беру
немесе
Орталыққа
жіберу
№ 10-
іс-әрекет
Тұтынушыға
хабарлама-
ны беру
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдеріс
Құрылымдық-
функционал-
дық
бірлік-1
Орталықтың
инспекторы
Құрылымдық-
функционал-
дық
бірлік-2
Орталықтың
жинақтау
бөлімінің
инспекторы
Құрылымдық-
функционал-
дық
бірлік-3
Арнайы
комиссияның
жұмыс
органының
қызметкері
Құрылымдық-
функционал-
дық
бірлік-4
Арнайы
комиссияның
жұмыс
органының
басшысы
Құрылымдық-
функционалдық
бірлік-5
Арнайы
комиссияның
жұмыс
органының
жауапты
орындаушысы
Құрылымдық
-функцио-
налдық
бірлік-6
Арнайы
комиссия
№ 1-
іс-әрекет
Құжаттарды
қабылдау
және тіркеу,
қолхат беру,
құжаттарды
Орталықтың
жинақтау
бөлімінің
инспекторына
жіберу
№ 2-
іс-әрекет
Тізілім
жасайды
және
құжаттарды
арнайы
комиссияның
жұмыс
органына
жібереді
№ 3-
іс-әрекет
Құжаттарды
Орталықтан
немесе
тұтынушыдан
қабылдайды
және
тіркейді,
тұтынушыға
талон беру,
бұрыштама
қою үшін
құжаттарды
басшыға
жіберу
№ 4-
іс-әрекет
Хат-хабар-
мен танысу,
жауапты
орындаушыны
анықтау
№ 5-
іс-әрекет
Құжаттарды
тексеруді
жүзеге асыру,
жеке істің
макетін
қалыптастыру
немесе
себебін
жазбаша
негіздеумен
құжаттарды
Орталыққа
қайтару
№ 6-
іс-әрекет
Істерді
қарау,
тіркеуден
бас тарту
туралы
шешім
қабылдау
№ 7-
іс-әрекет
Дәлелді
бас тартуды
дайындау
№ 8-
іс-әрекет
Құжаттармен
танысу,
дәлелді бас
тартуға қол
қою
№ 9-
іс-әрекет
Дәлелді бас
тартуды
тұтынушыға
беру немесе
Орталыққа
жіберу
№ 10-
іс-әрекет
Тұтынушыға
дәлелді бас
тартуды беру
"Семей ядролық сынақ полигонында
ядролық сынақтардың салдарынан зардап
шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу"
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
Олардың сипаттамасына сәйкес мемлекеттік
органдардың, мемлекеттік мекемелердің немесе
өзге де ұйымдардың құрылымдық бөлімшелері іс-қимылдарының
қисынды дәйектілігі арасындағы өзара байланысты
көрсететін сызба
Әкімдіктің

8) ответственный исполнитель рабочего органа специальной комиссии оформляет уведомление или подготавливает мотивированный отказ;
9) руководство рабочего органа специальной комиссии ознакомливается с документами, подписывает уведомление или мотивированный отказ;
10) ответственный исполнитель рабочего органа специальной комиссии выдает уведомление или мотивированный отказ потребителю, либо направляет в Центр;
11) инспектор Центра выдает уведомление либо мотивированный отказ;
12) выдача уведомления о принятии решения о регистрации, либо об отказе в регистрации граждан Республики Казахстан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне осуществляется:
при обращении в рабочий орган специальной комиссии посредством личного посещения потребителем рабочий орган специальной комиссии;
при личном обращении в Центр посредством "окон" ежедневно, на основании расписки в указанный в ней срок.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
12. После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:
1) в рабочем органе специальной комиссии - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы;
2) в Центре - расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема заявления;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названий приложенных документов;
даты, времени и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества инспектора Центра, принявшего заявление на оформление документов.
13. Перечень необходимых документов для получения государственной услуги установлен в пункте 11 Стандарта.
14. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы:
1) сотрудник рабочего органа специальной комиссии;
2) ответственный исполнитель рабочего органа специальной комиссии;
3) руководство рабочего органа специальной комиссии;
4) инспектор Центра;
5) инспектор накопительного отдела Центра;
6) специальная комиссия.
15. Текстовое табличное описание последовательности действий (процедур, функций, операций) структурных подразделений государственных органов, государственных учреждений или иных организаций с указанием срока выполнения каждого действия приведено в приложении 1 к Регламенту.
16. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий структурных подразделений государственных органов, государственных учреждений или иных организаций в соответствии с их описаниями приведена в приложении 2 к Регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и учет граждан, пострадавших
вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне"
Описание последовательности действий
(процедур, функций, операций) структурных
подразделений государственных органов, государственных
учреждений или иных организаций с указанием срока
выполнения каждого действия
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональныхединиц
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода,
потока работ)
1
2
3
Наименование
структурно-
функциональной
единицы
Инспектор
Центра
Инспектор
накопительного
отдела Центра
Сотрудник рабочего
органа специальной
комиссии
Наименование
действия
(процесса,
процедуры
операции)
и их описание
Прием
документов
Расписывается
в журнале,
собирает
документы,
составляет
реестр
Принимает
и регистрирует
документы из Центра
или от потребителя
Форма завершения
(данные,
документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Регистрация
в журнале
и выдача
расписки.
Передача
документов
инспектору
накопительного
отдела Центра
Сбор
документов,
отправка
документов в
рабочий орган
специальной
комиссии
Выдача талона
потребителю,
направление документов
руководству для
наложения резолюции
Сроки исполнения
Не более
15 минут
Не менее двух
раз в день
Не более 15 минут
№ действия (хода,
потока работ)
4
5
6
Наименование
структурно-
функциональной
единицы
Руководство
рабочего
органа
специальной
комиссии
Ответственный
исполнитель
рабочего органа
специальной
комиссии
Специальная комиссия
Наименование
действия
(процесса,
процедуры
операции)
и их описание
Ознакомление
с корреспон-
денцией,
определение
ответственного
исполнителя
Осуществление
проверки
документов,
формирование
макета личного
дела
Рассмотрение дел
Форма завершения
(данные,
документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Наложение
резолюции,
отправка
ответственному
исполнителю
Передача
документов
на рассмотрение
специальной
комиссии
или возврат
документов
в Центр
с письменным
обоснованием
причины
Принятие решения
о регистрации (отказе
в регистрации) граждан
Республики Казахстан,
пострадавших вследствие
ядерных испытаний
на Семипалатинском
испытательном ядерном
полигоне
Сроки исполнения
В течение
рабочего дня
В течение трех
рабочих дней
В течение десяти
календарных дней
№ действия (хода,
потока работ)
7
8
9
Наименование
структурно-
функциональной
единицы
Ответственный
исполнитель
рабочего
органа
специальной
комиссии
Руководство
рабочего органа
специальной
комиссии
Ответственный
исполнитель
рабочего органа
специальной комиссии
Наименование
действия
(процесса,
процедуры
операции)
и их описание
Оформление
уведомления
или подготовка
мотивированно-
го отказа
Ознакомление
с документами
Выдача уведомления или
мотивированного отказа,
либо направление
в Центр
Форма завершения
(данные,
документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Направление
документов
руководству
Подписание
уведомления или
мотивированного
отказа
Уведомление либо
мотивированный отказ
Сроки исполнения
В течение
рабочего дня
Не более
15 минут
В течение рабочего дня
№ действия (хода,
потока работ)
10
11
12
Наименование
структурно-
функциональной
единицы
Инспектор
Центра
-
-
Наименование
действия
(процесса,
процедуры
операции)
и их описание
Выдача
уведомления
или мотивиро-
ванного отказа
-
-
Форма завершения
(данные,
документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Уведомление
либо
мотивированный
отказ
-
-
Сроки исполнения
В течение
рабочего дня
-
-
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
Структурно-
функцио-
нальная
единица-1
Инспектор
Центра
Структурно-
функцио-
нальная
единица-2
Инспектор
накопитель-
ного отдела
Центра
Структурно-
функцио-
нальная
единица-3
Сотрудник
рабочего
органа
специальной
комиссии
Структурно-
функцио-
нальная
единица-4
Руководство
рабочего
органа
специальной
комиссии
Структурно-
функцио-
нальная
единица-5
Ответствен-
ный
исполнитель
рабочего
органа
специальной
комиссии
Структурно-
функцио-
нальная
единица-6
Специальная
комиссия
Действие № 1
Прием и
регистрация
документов,
выдача
расписки,
передача
документов
инспектору
накопитель-
ного отдела
Центра
Действие №2
Расписыва-
ется в
журнале,
собирает
документы,
составляет
реестр и
направляет
документы
в рабочий
орган
специальной
комиссии
Действие № 3
Принимает и
регистрирует
документы из
Центра
или от
потребителя,
выдача
талона
потребителю,
направление
документов
руководству
для
наложения
резолюции
Действие №4
Ознакомле-
ние с кор-
респонден-
цией,
определение
ответствен-
ного
исполнителя
Действие №5
Осуществле-
ние
проверки
документов,
формирова-
ние макета
личного
дела
Действие №6
Рассмотре-
ние дел,
принятие
решения о
регистрации
Действие №7
Оформление
уведомления
Действие №8
Ознакомле-
ние с до-
кументами,
подписание
уведомления
Действие №9
Выдача
уведомления
потребителю
или
направление
в Центр
Действие №10
Выдача
уведомления
потребителю
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс
Структурно-
функцио-
нальная
единица-1
Инспектор
Центра
Структурно-
функцио-
нальная
единица-2
Инспектор
накопитель-
ного отдела
Центра
Структурно-
функцио-
нальная
единица-3
Сотрудник
рабочего
органа
специальной
комиссии
Структурно-
функцио-
нальная
единица-4
Руководство
рабочего
органа
специальной
комиссии
Структурно-
функцио-
нальная
единица-5
Ответствен-
ный
исполнитель
рабочего
органа
специальной
комиссии
Структурно-
функциональ-
ная
единица-6
Специальная
комиссия
Действие №1
Прием и
регистрация
документов,
выдача
расписки,
передача
документов
инспектору
накопитель-
ного отдела
Центра
Действие №2
Составляет
реестр и
направляет
документы
в рабочий
орган
специальной
комиссии
Действие № 3
Принимает и
регистрирует
документы
из Центра
или от
потребителя,
выдача
талона
потребителю,
направление
документов
руководству
для
наложения
резолюции
Действие №4
Ознакомле-
ние с кор-
респонден-
цией,
определение
ответствен-
ного
исполнителя
Действие №5
Осуществле-
ние
проверки
документов,
формирова-
ние макета
личного
дела или
возврат
документов
в Центр с
письменным
обосновани-
ем причины
Действие № 6
Рассмотрение
дел,
принятие
решения
об отказе в
регистрации
Действие №7
Подготовка
мотивиро-
ванного
отказа
Действие №8
Ознакомле-
ние с до-
кументами,
подписание
мотивиро-
ванного
отказа
Действие №9
Выдача
мотивиро-
ванного
отказа
потребителю
или
направление
в Центр
Действие
№ 10
Выдача
мотивиро-
ванного
отказа
потребителю
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и учет граждан, пострадавших
вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью действий структурных подразделений
государственных органов, государственных учреждений или
иных организаций в соответствии с их описаниями
Утвержден
постановлением акимата

2012 жылғы 26 қарашадағы
№ 531 қаулысымен бекітілген
"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтiк сала
мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтiк
көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсету
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтiк сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтiк көмек тағайындау" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегi Заңының 18-бабы 5-тармағының, "Жергiлiктi атқарушы органдар көрсететiн әлеуметтiк қорғау саласындағы мемлекеттiк қызметтердiң стандарттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысымен бекітілген "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтiк сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтiк көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) және жергiлiктi өкiлдi органдардың (мәслихаттардың) шешiмдерi негiзiнде ұсынылады.
2. Мемлекеттiк қызметті мекенжайлары Стандарттың 1- қосымшасында көрсетілген аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімдері (бұдан әрі - уәкілетті орган) ұсынады. Тұрғылықты жерi бойынша уәкiлеттi орган болмаған кезде тұтынушы мемлекеттiк қызмет алу үшiн кент, ауыл (село), ауылдық селолық) округтiң әкiмiне (бұдан әрi – селолық округтiң әкiмi) жүгiнедi.
Сондай-ақ мемлекеттiк қызмет баламалы негiзде халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрi – Орталық) арқылы көрсетiледi.
3. "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтiк сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтiк көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсету регламентінде (бұдан әрі – Регламент) мынадай термин пайдаланылады: тұтынушы – ауылдық елдi мекендерде тұратын және жұмыс iстейтiн мемлекеттiк денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымының маманы.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi өтiнiш берушiге әлеуметтiк көмектi тағайындау туралы хабарлама (бұдан әрі – хабарлама) не мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз тасымалдағыштағы дәлелдi жауап (бұдан әрі – дәлелді бас тарту) болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi:
1) тұтынушы Стандарттың 11-тармағында анықталған қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
уәкiлеттi органда – он жұмыс күнi iшiнде;
тұрғылықты жерi бойынша селолық округ әкiмiне – он бес жұмыс күнi iшiнде;
Орталықта – он жұмыс күнi iшiнде көрсетiледi (мемлекеттiк қызметке құжат (нәтиже) қабылдау және беру күнi мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi);

от 26 ноября 2012 года
531
Регламент государственной услуги
"Назначение социальной помощи специалистам социальной
сферы, проживающим в сельской местности,
по приобретению топлива"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива" (далее – государственная услуга) предоставляется на основании пункта 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Стандарта государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее – Стандарт) и решений местных представительных органов (маслихатов).
2. Государственная услуга предоставляется отделами занятости и социальных программ районов, городов областного значения (далее - уполномоченный орган), адреса которых указаны в приложении 1 Стандарта. При отсутствии уполномоченного органа по месту жительства потребитель обращается за получением государственной услуги к акиму поселка, аула (села), аульного (сельского) округа (далее - аким сельского округа).
Государственная услуга предоставляется через Центры обслуживания населения на альтернативной основе (далее - Центр).
3. В регламенте государственной услуги "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива" (далее – Регламент) используется следующий термин: потребитель – специалист государственной организации здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающий и работающий в сельском населенном пункте.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Результатом завершения оказываемой государственной услуги является уведомление о назначении социальной помощи (далее - уведомление), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе (далее – мотивированный отказ).
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 Стандарта:
в уполномоченный орган - в течение десяти рабочих дней;
акиму сельского округа по месту жительства - в течение пятнадцати рабочих дней;
в Центр - в течение десяти рабочих дней (день приема и выдачи документа (результата) государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги);

2) тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң жол берiлетiн ең көп уақыты (талон алғанға дейiн) – 30 минуттан аспайды;
3) тұтынушыға өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң жол берiлетiн ең көп уақыты – 30 минуттан аспайды.
7. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетуге қойылатын талаптар
8. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбi және қажеттi құжаттар туралы толық ақпарат Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң интернет-ресурсында http:/www.enbek.gov.kz, уәкiлеттi органның, селолық округ әкiмiнiң, Орталықтардың стендiлерiнде, ресми ақпарат көздерiнде орналастырылады, сондай-ақ Стандарттың 2-қосымшасында көрсетiлген орталықтардың ақпараттық-анықтамалық қызметтерiнiң телефондары арқылы алуға болады.
9. Уәкiлеттi органның немесе селолық округ әкiмiнiң жұмыс кестесi: демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейiн түскi үзiлiспен күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейiн. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусiз кезек тәртiбiнде жүзеге асырылады.
Орталықтың жұмыс кестесi: күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейiн үзiлiссiз, орталықтың филиалдары мен өкiлдiктерiнде демалыс (сенбi, жексенбi) және мереке күндерiн қоспағанда, күн сайын сағат 13.00-ден 14.00-ге дейiн түскi үзiлiспен сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн. Қабылдау алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусiз "электронды" кезек тәртiбiнде жүзеге асырылады.
10. Тұтынушының құжаттарды тапсыру кезiнде толық емес және (немесе) жалған мәлiметтер ұсынуы мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту үшiн негiздеме болып табылады.
Мемлекеттiк қызмет көрсетудi тоқтату және (немесе) тоқтата тұру үшiн:
1) тұтынушының қайтыс болуы;
2) тұтынушының ауылдық елдi мекеннен көшiп кетуi;
3) тұтынушының мемлекеттiк денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымынан жұмыстан шығуы негiздеме болып табылады.
Уәкiлеттi орган мемлекеттiк қызметтен бас тарту, тоқтату (тоқтата тұру) үшiн негiздеме анықталған жағдайда құжаттар пакетiн алғаннан кейiн он жұмыс күнi iшiнде тұтынушыға бас тарту, тоқтату (тоқтата тұру) себептерiн көрсете отырып хабарлама бередi.
Мемлекеттiк қызметтi Орталық арқылы көрсеткен кезде уәкiлеттi орган мемлекеттiк қызметтен бас тарту, тоқтату (тоқтата тұру) үшiн негiздеме анықталған жағдайда құжаттар пакетiн алғаннан кейiн он жұмыс күнi iшiнде бас тарту, тоқтату (тоқтата тұру) себептерiн көрсете отырып, кейiннен тұтынушыға жiберу үшiн Орталыққа хабарлама жiбередi.

2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (до получения талона) - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 30 минут.
7. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Требования к оказанию государственной услуги
8. Полная информация о порядке оказания государственной услуги и необходимых документах, располагается на интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан: http://www.enbek.gov.kz, на стендах уполномоченного органа, акима сельского округа, Центра, в официальных источниках информации, а также может предоставляться по телефонам информационно-справочных служб Центров, указанных в приложении 2 к Стандарту.
9. График работы уполномоченного органа или акима сельского округа: ежедневно с 9.00 часов до 18.00 часов, с обеденным перерывом с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
График работы Центра: ежедневно с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва, а в филиалах и представительствах Центра - ежедневно с 9.00 часов до 19.00 часов, с обеденным перерывом с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
10. Основанием для отказа в представлении государственной услуги является предоставление неполных и (или) недостоверных сведений при сдаче потребителем документов.
Основаниями для прекращения и (или) приостановления оказания государственной услуги является:
1) смерть потребителя;
2) выезд потребителя из сельского населенного пункта;
3) увольнение потребителя из государственной организации здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии.
Уполномоченный орган при выявлении оснований для отказа, прекращения (приостановления) оказания государственной услуги в течение десяти рабочих дней после получения пакета документов выдает потребителю уведомление с указанием причин отказа, прекращения (приостановления).
При оказании государственной услуги через Центр уполномоченный орган при выявлении оснований для отказа, прекращения (приостановления) оказания государственной услуги в течение десяти рабочих дней после получения пакета документов направляет в Центр уведомление с указанием причин отказа, прекращения (приостановления) для последующей выдачи потребителю.

11. Мемлекеттiк қызмет алу үшiн тұтынушыдан өтініш алған сәттен бастап мемлекеттiк қызметтiң нәтижесін беру сәтіне дейiнгі мемлекеттiк қызмет көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы уәкілетті органға немесе селолық округ әкіміне, не халыққа қызмет көрсету орталығына өтініш береді;
2) селолық округ әкімі аппаратының маманы құжаттарды қабылдайды және тіркейді, талон береді, құжаттарды селолық округ әкіміне жібереді;
3) селолық округтің әкімі хат-хабармен танысады, құжаттарды уәкілетті органға жібереді;
4) Орталықтың инспекторы құжаттарды қабылдайды және тіркейді, қолхат береді, құжаттарды орталықтың жинақтау бөлімінің инспекторына жібереді;
5) Орталықтың жинақтау бөлімінің инспекторы тізілім жасайды және құжаттарды уәкілетті органға жібереді;
6) уәкілетті органның қызметкері орталықтан, селолық округ әкімінен немесе тұтынушыдан құжаттарды қабылдайды және тіркейді, тұтынушыға талон береді, құжаттарды бұрыштама қою үшін басшыға жібереді;
7) уәкілетті органның басшысы хат-хабармен танысады, жауапты орындаушыны анықтайды;
8) уәкілетті органның жауапты орындаушысы құжаттарды тексеруді жүзеге асырады, хабарламаны немесе дәлелді бас тартуды дайындайды, құжаттарды басшыға береді;
9) уәкілетті органның басшысы құжаттармен танысады, хабарламаға немесе дәлелді бас тартуға қол қояды;
10) уәкілетті органның жауапты орындаушысы хабарламаны не дәлелді бас тартуды тұтынушыға береді немесе Орталыққа, не селолық округ әкіміне жібереді;
11) селолық округ әкімі аппаратының маманы хабарламаны немесе дәлелді бас тартуды береді;
12) Орталықтың инспекторы хабарламаны немесе дәлелді бас тартуды береді;
13) әлеуметтiк көмектi тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы хабарлама беру:
уәкiлеттi органға немесе селолық округтiң әкiмiне жеке өтiнiш не пошталық хабарлама арқылы;
Орталыққа өзi барған кезде қолхат негiзiнде онда көрсетiлген мерзiмде "терезелер" арқылы күн сайын жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс-әрекеттер
(өзара іс – әрекет) тәртібінің сипаттамасы
12. Барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн тұтынушыға:
уәкiлеттi органда немесе селолық округтiң әкiмiнде – тұтынушыны тiркеу және оның мемлекеттiк қызметтi алу күнi, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегi мен аты-жөнi көрсетiлген талон;
Орталықта:
өтiнiштiң нөмiрi мен қабылдаған күнi;
сұралып отырған мемлекеттiк қызметтiң түрi;
қоса берiлген құжаттардың саны мен атауы;
Орталықтың құжаттарды ресiмдеуге өтiнiштi қабылдаған жауапты инспекторының тегi, аты, әкесiнiң аты көрсетiлген тиiстi құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат берiледi.

11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление в уполномоченный орган или акиму сельского округа, либо в Центр обслуживания населения;
2) специалист аппарата акима сельского округа принимает и регистрирует документы, выдает талон, направляет документы акиму сельского округа;
3) аким сельского округа ознакомливается с корреспонденцией, отправляет документы в уполномоченный орган;
4) инспектор Центра принимает и регистрирует документы, выдает расписки, передает документы инспектору накопительного отдела Центра;
5) инспектор накопительного отдела Центра составляет реестр и направляет документы в уполномоченный орган;
6) сотрудник уполномоченного органа принимает и регистрирует документы из Центра, от акима сельского округа или от потребителя, выдает талон потребителю, направляет документы руководству для наложения резолюции;
7) руководство уполномоченного органа ознакомливается с корреспонденцией, определяет ответственного исполнителя;
8) ответственный исполнитель уполномоченного органа осуществляет проверку документов, подготавливает уведомление либо мотивированный отказ, передает документы руководству;
9) руководство уполномоченного органа ознакомливается с документами, подписывает уведомление либо мотивированный отказ;
10) ответственный исполнитель уполномоченного органа выдает уведомление или мотивированный отказ, либо направляет в Центр или акиму сельского органа;
11) специалист аппарата акима сельского органа выдает уведомление или мотивированный отказ;
12) инспектор Центра выдает уведомление или мотивированный отказ;
13) выдача уведомления о назначении (отказе в назначении) социальной помощи осуществляется:
при личном обращении в уполномоченный орган или к акиму сельского округа, либо посредством почтового сообщения;
при личном обращении в Центр посредством "окон" ежедневно, на основании расписки в указанный в ней срок.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги.
12. После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается:
в уполномоченном органе или у акима сельского округа - талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы;
в Центре - расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема заявления;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названий приложенных документов;
даты, времени и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества инспектора Центра, принявшего заявление на оформление документов.

13. Тұтынушы мемлекеттік қызмет алу үшiн Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер әрекет етеді:
1) уәкілетті органның қызметкері;
2) уәкілетті органның жауапты орындаушысы;
3) уәкілетті органның басшысы;
4) Орталықтың инспекторы;
5) Орталықтың жинақтау бөлімінің инспекторы;
6) селолық округ әкімі аппаратының маманы;
7) селолық округ әкімі.
15. Әрбiр іс-қимылдың орындалу мерзiмiн көрсете отырып, мемлекеттiк органдардың, мемлекеттiк мекемелердiң немесе өзге де ұйымдардың құрылымдық бөлiмшелерiнің iс-қимылдары (рәсiмдер, функциялар, операциялар) дәйектiлiгiнiң мәтiндiк, кестелiк сипаттамасы Регламенттiң 1-қосымшасында келтірілген.
16. Олардың сипаттамасына сәйкес мемлекеттiк органдардың, мемлекеттiк мекемелердiң немесе өзге де ұйымдардың құрылымдық бөлiмшелерi іс-қимылдарының қисынды дәйектiлiгi арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтiк
сала мамандарына отын сатып алу бойынша
әлеуметтiк көмек тағайындау" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
1-қосымша
Әрбiр iс-қимылдың орындалу мерзiмiн
көрсете отырып, мемлекеттiк органдардың,
мемлекеттiк мекемелердiң немесе өзге де ұйымдардың
құрылымдық бөлiмшелерiнің iс-қимылдары (рәсiмдер,
функциялар, операциялар) дәйектiлiгiнiң мәтiндiк,
кестелiк сипаттамасы
1-кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктер iс-әрекеттерiнiң сипаттамасы
Негiзгi үдерiстiң (жұмыстар барысының, ағынының) әрекетi
Әрекет (жұмыстар
барысының,
ағынының) №
1
2
3
Құрылымдық-
функционалдық
бірліктің атауы
Орталықтың
инспекторы,
селолық округ
әкімі аппаратының
маманы
Орталықтың жинақтау
бөлімінің
инспекторы, селолық
округ әкімі
Уәкілетті
органның
қызметкері
Әрекеттiң
(үдерiстiң,
рәсiмдеудiң,
операцияның) атауы
және олардың
сипаттамасы
Құжаттарды
қабылдау
Орталықтың жинақтау
бөлімінің
инспекторы-
құжаттарды жинайды,
тізілім жасайды.
Селолық округ әкімі
– хат-хабармен
танысу
Құжаттарды
орталықтан,
селолық округ
әкімінен
немесе
тұтынушыдан
қабылдайды
және тіркейді
Аяқтау нысаны
(деректер, құжат,
ұйымдастырушылық-
басқарушылық шешiм)
Журналда тіркеу
және қолхат, талон
беру. Құжаттарды
орталықтың
жинақтау бөлімінің
инспекторына,
селолық округ
әкіміне жіберу
Құжаттарды
уәкілетті органға
жіберу
Тұтынушыға
талон беру,
құжаттарды
бұрыштама қою
үшін басшыға
жіберу
Орындау мерзiмдерi
30 минуттан
артық емес
Орталықта: күніне
екі реттен кем
емес;
Селолық округ
әкімі: екі жұмыс
күні ішінде
30 минуттан
артық емес
Әрекет (жұмыстар
барысының,
ағынының) №
4
5
6
Құрылымдық-
функционалдық
бірліктің атауы
Уәкілетті органның
басшысы
Уәкілетті органның
жауапты
орындаушысы
Уәкілетті
органның
басшысы
Әрекеттiң
(үдерiстiң,
рәсiмдеудiң,
операцияның) атауы
және олардың
сипаттамасы
Хат-хабармен
танысу, жауапты
орындаушыны
анықтау
Құжаттарды
тексеруді жүзеге
асыру, хабарламаны
ресімдеу немесе
дәлелді бас тартуды
дайындау
Құжаттармен
танысу
Аяқтау нысаны
(деректер, құжат,
ұйымдастырушылық-
басқарушылық шешiм)
Бұрыштама қою,
жауапты
орындаушыға жіберу
Құжаттарды басшыға
жіберу
Хабарламаға
немесе дәлелді
бас тартуға
қол қою
Орындау мерзiмдерi
Жұмыс күні ішінде
Сегіз жұмыс күні
ішінде
Жұмыс күні
ішінде
Әрекет (жұмыстар
барысының,
ағынының) №
7
8
9
Құрылымдық-
функционалдық
бірліктің атауы
Уәкілетті органның
жауапты
орындаушысы
Орталық инспекторы,
селолық округ әкімі
аппаратының маманы
Әрекеттiң
(үдерiстiң,
рәсiмдеудiң,
операцияның) атауы
және олардың
сипаттамасы
Хабарламаны не
дәлелді бас
тартуды тұтынушыға
беру немесе
орталыққа,
не селолық округ
әкіміне жіберу
Хабарламаны немесе
дәлелді бас тартуды
беру
Аяқтау нысаны
(деректер, құжат,
ұйымдастырушылық-
басқарушылық шешiм)
Хабарлама не
дәлелді бас тарту
Хабарлама не
дәлелді бас тарту
Орындау мерзiмдерi
30 минуттан артық
емес
Орталықта: жұмыс
күні ішінде;
селолық округ әкімі
аппаратының маманы:
екі жұмыс күні
ішінде
2-кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс
Құрылым-
дық-функ-
ционалдық
бірлік-1
Селолық
округ
әкімі
аппара-
тының
маманы
Құрылымдық
-функцио-
налдық
бірлік-2
Селолық
округ
әкімі
Құрылымдық
-функцио-
налдық
бірлік-3
Орталықтың
инспекторы
Құрылымдық
-функцио-
налдық
бірлік-4
Орталықтың
жинақтау
бөлімінің
инспекторы
Құрылымдық
-функцио-
налдық
бірлік-5
Уәкілетті
органның
қызметкері
Құрылым-
дық-фун-
кционал-
дық
бірлік-6
Уәкілет-
ті
органның
басшысы
Құрылым-
дық-функ-
ционалдық
бірлік-7
Уәкілетті
органның
жауапты
орындау-
шысы
№ 1-
іс-әрекет
Құжаттар-
ды
қабылдау
және
тіркеу,
талон
беру,
құжаттар-
ды
селолық
округ
әкіміне
жіберу
№ 2-
іс-әрекет
Хат-хабар-
мен
танысу,
құжаттарды
уәкілетті
органға
жіберу
№ 3-
іс-әрекет
Құжаттарды
қабылдау
және
тіркеу,
қолхат
беру,
құжаттарды
Орталықтың
жинақтау
бөлімінің
инспекторы
на жіберу
№ 4-
іс-әрекет
Құжаттарды
жинайды,
тізілім
жасайды
және
құжаттарды
уәкілетті
органға
жібереді
№ 5-
іс-әрекет
Құжаттарды
Орталық-
тан,
селолық
округ
әкімінен
немесе тұ-
тынушыдан
қабылдайды
және
тіркейді,
тұтынушыға
талон
беру,
құжаттарды
бұрыштама
қою үшін
басшыға
жіберу
№ 6-
іс-әре-
кет
Хат-
хабармен
танысу,
жауапты
орындау-
шыны
анықтау
№ 7-
іс-әрекет
Құжаттар-
ды
тексеруді
жүзеге
асыру,
хабарла-
маны
ресімдеу,
құжаттар-
ды
басшыға
жіберу
№ 8-
іс-әре-
кет
Құжаттар
мен
танысу,
хабарла-
маға қол
қою
№ 9-
іс-әрекет
Хабарла-
маны тұ-
тынушыға
беру
немесе
Орталық-
қа, не
селолық
округ
әкіміне
жіберу
№ 10-
іс-әрекет
Хабарла-
маны тұ-
тынушыға
беру
№ 11-
іс-әрекет
Хабарлама-
ны
тұтынушыға
беру
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдеріс
Құрылым-
дық-функ-
ционалдық
бірлік-1
Селолық
округ
әкімі
аппараты-
ның
маманы
Құрылымдық-
функционал-
дық
бірлік-2
Селолық
округ әкімі
Құрылымдық
-функцио-
налдық
бірлік-3
Орталықтың
инспекторы
Құрылымдық
-функцио-
налдық
бірлік-4
Орталықтың
жинақтау
бөлімінің
инспекторы
Құрылым-
дық-функ-
ционалдық
бірлік-5
Уәкілетті
органның
қызметке-
рі
Құрылым-
дық-функ-
ционалдық
бірлік-6
Уәкілетті
органның
басшысы
Құрылым-
дық-функ-
ционалдық
бірлік-7
Уәкілетті
органның
жауапты
орындау-
шысы
№ 1-
іс-әрекет
Құжаттар-
ды
қабылдау
және
тіркеу
талон
беру,
құжаттар-
ды
селолық
округ
әкіміне
жіберу
№ 2-
іс-әрекет
Хат-хабар-
мен танысу,
құжаттарды
уәкілетті
органға
жіберу
№ 3-
іс-әрекет
Құжаттарды
қабылдау
және
тіркеу,
қолхат
беру.
Құжаттарды
орталықтың
жинақтау
бөлімінің
инспекто-
рына
жіберу
№ 4-
іс-әрекет
Құжаттарды
жинайды,
тізілім
жасайды
және
құжаттарды
уәкілетті
органға
жібереді
№ 5-
іс-әрекет
Құжаттар-
ды Орта-
лықтан,
селолық
округ
әкімінен
немесе
тұтыну-
шыдан қа-
былдайды
және
тіркейді,
тұтынушы-
ға талон
беру, құ-
жаттарды
бұрыштама
қою үшін
басшыға
жіберу
№ 6-
іс-әрекет
Хат-
хабармен
танысу,
жауапты
орындау-
шыны
анықтау
№ 7-
іс-әрекет
Құжаттар-
ды
тексеруді
жүзеге
асыру,
дәлелді
бас
тартуды
ресімдеу,
құжаттар-
ды
басшыға
жіберу
№ 8-
іс-әрекет
Құжаттар-
мен
танысу,
дәлелді
бас
тартуға
қол қою
№ 9-
іс-әрекет
Дәлелді
бас
тартуға
тұтынушы-
ға беру
немесе
Орталық-
қа, не
селолық
округ
әкіміне
жіберу
№ 10-
іс-әрекет
Дәлелді
бас
тартуды
тұтынушы-
ға беру
№ 11-
іс-әрекет
Дәлелді
бас
тартуды
тұтынушыға
беру
"Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік
сала мамандарына отын сатып алу
бойынша әлеуметтік көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне 2-қосымша
Олардың сипаттамасына сәйкес мемлекеттік
органдардың, мемлекеттік мекемелердің немесе
өзге де ұйымдардың құрылымдық бөлімшелері іс-қимылдарының
қисынды дәйектілігі арасындағы өзара байланысты
көрсететін сызба

13. Для получения государственной услуги потребитель представляет документы указанные в пункте 11 Стандарта.
14. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы:
1) сотрудник уполномоченного органа;
2) ответственный исполнитель уполномоченного органа;
3) руководство уполномоченного органа;
4) инспектор Центра;
5) инспектор накопительного отдела Центра;
6) специалист аппарата акима сельского округа;
7) аким сельского округа.
15. Текстовое табличное описание последовательности действий (процедур, функций, операций) структурных подразделений государственных органов, государственных учреждений или иных организаций с указанием срока выполнения каждого действия приведено в приложении 1 к Регламенту.
16. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий структурных подразделений государственных органов, государственных учреждений или иных организаций в соответствии с их описаниями приведена в приложении 2 к Регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение социальной помощи специалистам
социальной сферы, проживающим в сельской
местности, по приобретению топлива"
Описание последовательности
действий (процедур, функций, операций)
структурных подразделений государственных органов,
государственных учреждений или иных организаций
с указанием срока выполнения каждого действия
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода,
потока работ)
1
2
3
Наименование
структурно-
функциональной
единицы
Инспектор Центра,
специалист
аппарата акима
сельского округа
Инспектор
накопительного
отдела Центра,
аким сельского
округа
Сотрудник
уполномоченного
органа
Наименование
действия
(процесса,
процедуры
операции)
и их описание
Прием документов
Инспектор
накопительного
отдела Центра-
собирает
документы,
составляет
реестр. Аким
сельского округа
- ознакомление с
корреспонденцией
Принимает
и регистрирует
документы из
Центра, от акима
сельского округа
или от потребителя
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Регистрация в
журнале и выдача
расписки, талона.
Передача
документов
инспектору
накопительного
отдела Центра,
акиму сельского
округа
Отправка
документов
в уполномоченный
орган
Выдача талона
потребителю,
направление
документов
руководству
для наложения
резолюции
Сроки исполнения
Не более 30 минут
В Центре:
не менее двух раз
в день;
аким сельского
округа: в течение
2 рабочих дней
Не более 30 минут
№ действия (хода,
потока работ)
4
5
6
Наименование
структурно-
функциональной
единицы
Руководство
уполномоченного
органа
Ответственный
исполнитель
уполномоченного
органа
Руководство
уполномоченного
органа
Наименование
действия
(процесса,
процедуры
операции)
и их описание
Ознакомление с
корреспонденцией,
определение
ответственного
исполнителя
Осуществление
проверки
документов,
оформление
уведомления
или подготовка
мотивированного
отказа
Ознакомление
с документами
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Наложение
резолюции,
отправка
ответственному
исполнителю
Передача
документов
руководству
Подписание
уведомления или
мотивированного
отказа
Сроки исполнения
В течение
рабочего дня
В течение восьми
рабочих дней
В течение рабочего
дня
№ действия (хода,
потока работ)
7
8
9
Наименование
структурно-
функциональной
единицы
Ответственный
исполнитель
уполномоченного
органа
Инспектор Центра,
специалист
аппарата акима
сельского округа
-
Наименование
действия
(процесса,
процедуры
операции)
и их описание
Выдача
уведомления или
мотивированного
отказа
потребителю или
направление в
Центр, либо акиму
сельского органа
Выдача
уведомления или
мотивированного
отказа
-
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Уведомление либо
мотивированный
отказ
Уведомление либо
мотивированный
отказ
-
Сроки исполнения
Не более 30 минут
В Центре:
в течение
рабочего дня;
специалист
аппарата акима
сельского округа:
в течение
2 рабочих дней
-
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
Структур-
но-функ-
циональ-
ная
единица-1
Специа-
лист
аппарата
акима
сельского
округа
Структурно
-функцио-
нальная
единица-2
Аким
сельского
округа
Структурно
-функцио-
нальная
единица-3
Инспектор
Центра
Структурно
-функцио-
нальная
единица-4
Инспектор
накопи-
тельного
отдела
Центра
Структур-
но-функ-
циональ-
ная
единица-5
Сотрудник
уполномо-
ченного
органа
Струк-
турно-
функцио-
нальная
единица-
6
Руковод-
ство
уполно-
моченно-
го
органа
Структурно
-функцио-
нальная
единица-7
Ответст-
венный
исполни-
тель
уполномо-
ченного
органа
Действие
№ 1
Прием и
регистра-
ция до-
кументов,
выдача
талона,
передача
докумен-
тов акиму
сельского
округа
Действие
№ 2 Озна-
комление с
корреспон-
денцией,
отправка
документов
в уполно-
моченный
орган
Действие
№ 3
Прием и регистра-
ция до-
кументов,
выдача
расписки,
передача
документов
инспектору
накопи-
тельного
отдела
Центра
Действие
№ 4
Собирает
документы,
составляет
реестр и
направляет
документы
в упол-
номоченный
орган
Действие
№ 5
Принимает
и регист-
рирует
документы
из
Центра,
от акима
сельского
округа
или от
потреби-
теля,
выдача
талона
потреби-
телю, на-
правление
докумен-
тов руко-
водству
для
наложения
резолюции
Действие
№ 6
Ознаком-
ление с
коррес-
понден-
цией,
опреде-
ление
ответст-
венного
исполни-
теля
Действие
№ 7 Осу-
ществление
проверки
докумен-
тов,
оформление
уведомле-
ния,
передача
документов
руководст-
ву
Действие
№ 8 Оз-
накомле-
ние с
докумен-
тами,
подписа-
ние уве-
домления
Действие
№ 9
Выдача
уведомле-
ния потре-
бителю или
направле-
ние
в Центр,
либо акиму
сельского
округа
Действие
№ 10
Выдача
уведомле-
ния по-
требителю
Действие
№ 11
Выдача
уведомле-
ния по-
требителю
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс
Структур-
но-функ-
циональ-
ная
единица-1
Специа-
лист
аппарата
акима
сельского
округа
Структурно
-функцио-
нальная
единица-2
Аким
сельского
округа
Структурно
-функцио-
нальная
единица-3
Инспектор
Центра
Структурно
-функцио-
нальная
единица-4
Инспектор
накопи-
тельного
отдела
Центра
Структур-
но-функ-
циональ-
ная
единица-5
Сотрудник
уполномо-
ченного
органа
Струк-
турно-
функцио-
нальная
единица-
6
Руко-
водство
уполно-
моченно-
го
органа
Структур-
но-функ-
циональ-
ная
единица-7
Ответ-
ственный
исполни-
тель
уполномо-
ченного
органа
Действие
№ 1 Прием
и регист-
рация до-
кументов,
выдача
талона,
передача
докумен-
тов акиму
сельского
округа
Действие
№ 2 Озна-
комление с
корреспон-
денцией,
отправка
документов
в уполно-
моченный
орган
Действие
№ 3 Прием
и регист-
рация до-
кументов,
выдача
расписки,
Передача
документов
инспектору
накопи-
тельного
отдела
Центра
Действие
№ 4
Собирает
документы,
составляет
реестр и
направляет
документы
в уполно-
моченный
орган
Действие
№ 5
Принимает
и регист-
рирует
документы
из
Центра,
от акима
сельского
округа
или от
потреби-
теля,
выдача
талона
потреби-
телю, на-
правление
докумен-
тов руко-
водству
для
наложения
резолюции
Действие
№ 6
Ознаком-
ление
с кор-
респон-
денцией,
опреде-
ление
ответст-
венного
исполни-
теля
Действие
№ 7
Осуществ-
ление
проверки
докумен-
тов,
оформле-
ние
мотивиро-
ванного
отказа,
передача
докумен-
тов руко-
водству
Действие
№ 8
Ознаком-
ление
с доку-
ментами,
подписа-
ние мо-
тивиро-
ванного
отказа
Действие
№ 9
Выдача
мотивиро-
ванного
отказа
потреби-
телю или
направле-
ние
в Центр,
либо
акиму
сельского
округа
Действие
№ 10
Выдача
мотивиро-
ванного
отказа
потреби-
телю
Действие
№ 11
Выдача
мотивиро-
ванного
отказа
потребите-
лю
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Назначение социальной помощи специалистам
социальной сферы, проживающим в сельской
местности, по приобретению топлива"
Схема, отражающая взаимосвязь между
логической последовательностью действий структурных
подразделений государственных органов, государственных
учреждений или иных организаций в соответствии
с их описаниями