Краснооктябрь боксит кеніш басқармасы "Алюминий Казахстана" акционерлік қоғамы филиалының шаруашылық-ауыз су тартуы үшін санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 5 желтоқсандағы № 543 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 қаңтарда № 3978 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттық мәтінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Краснооктябрь боксит кеніш басқармасы "Алюминий Казахстана" акционерлік қоғамы филиалының шаруашылық-ауыз су тартуы үшін санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің Қостанай облысы бойынша
департаменті" мемлекеттік мекемесі
директорының міндетін атқарушы
_______________ Ю. Севостьянов
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Су ресурстары
комитетінің Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі Тобыл-
Торғай бассейндік инспекциясы"
мемлекеттік мекемесі бастығының
міндетін атқарушы
_______________ А. Қарабаев
"Қостанай облысы әкімдігінің табиғи
ресурстар және табиғат пайдалануды
реттеу басқармасы" ММ бастығы
_______________ К. Төлеубаев
Таран ауданының әкімі
_______________ Б. Өтеулин
Қамысты ауданының әкімі
_______________ Е. Ахметов
Әкімдіктің
2012 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 543 қаулысына қосымша
Краснооктябрь боксит кеніш басқармасы
"Алюминий Казахстана" акционерлік қоғамы филиалының
шаруашылық-ауыз су тартуы үшін санитарлық
қорғау аймақтары

Об установлении зон санитарной охраны для хозяйственно-питьевых водозаборов филиала акционерного общества "Алюминий Казахстана" Краснооктябрьское бокситовое рудоуправление
Постановление акимата Костанайской области от 5 декабря 2012 года № 543. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 января 2013 года № 3978. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны хозяйственно–питьевых водозаборов филиала акционерного общества "Алюминий Казахстана" Краснооктябрьское бокситовое рудоуправление согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности директора
государственного учреждения "Департамент
комитета государственного санитарно-
эпидемиологического надзора Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
по Костанайской области"
_______________ Ю. Севостьянов
Исполняющий обязанности
начальника государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая инспекция
по регулированию использования и охране
водных ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
________________ Г. Оспанбекова
Начальник ГУ "Управление природных
ресурсов и регулирования природопользования
акимата Костанайской области"
________________ К. Тулеубаев
Аким Тарановского района
________________ Б. Утеулин
Аким Камыстинского района
________________ Е. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
от 5 декабря 2012 года
№ 543
Зоны санитарной охраны для хозяйственно-питьевых
водозаборов филиала акционерного общества "Алюминий
Казахстана" Краснооктябрьское
бокситовое рудоуправление

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 25.12.2019 № 543 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Су тарту
көзінің
атауы,
ауданы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
1-белдеу
ІІ-белдеу
ІІІ-белдеу
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
Бейімбет Майлин ауданы,
Белинский
шаруашы-
лық-
ауыз су
тартудың
№ 7 (8)
ұңғымасы
Радиусі
-әр
ұңғы-
маның
айнала-
сында
50 метр
0,8
гектар
Ұзындығы
–190
метр
Барынша
ені–
186 метр
3,5
гектар
Ұзындығы–
1546 метр
Барынша ені
–314 метр
48,5 гектар
Қамысты
ауданы,
Красногор
шаруашы-
лық-
ауыз су
тартудың
№ 1ц
(01006э)
ұңғымасы
Радиусі
-ұңғы-
маның
айнала-
сында
50 метр
0,8
гектар
Ұзындығы
–253
метр
Барынша
ені–
392 метр
9,9
гектар
Ұзындығы–
1706 метр
Барынша ені
–1450 метр
247,4 гектар
Бейімбет Майлин ауданы,
Елтай ша-
руашылық-
ауыз су
тартудың
№ 45э,
№ 46э
ұңғыма-
лары
Ұзынды-
ғы–130
метр
Ені–
50 метр
0,7
гектар
Ұзындығы
–5650
метр
Барынша
ені–
1000
метр
(Тобыл
өзенінің
аквато-
риясын
қамту-
мен)
565
гектар
Ұзындығы–
5650 метр
Барынша ені
–1800 метр
(Тобыл
өзенінің
акватория-
сын қамту-
мен)
1017 гектар
Ескерту: алынып тасталды – Қостанай облысы әкімдігінің 25.12.2019 № 543 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Костанайской области от 25.12.2019 № 543 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
источника
водозабора,
район
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Скважина
№ 7 (8)
Белинского
хозяйственно-
питьевого
водозабора,
район Беимбета Майлина
Радиус-
50
метров
вокруг
каждой
скважины
0,8
гектара
Длина-
190
метров
Макси-
мальная
ширина-
186
метров
3,5
гектара
Длина-
1546
метров
Максималь-
ная ширина
-314
метров
48,5
гектара
Скважина
№ 1ц (01006э)
Красногорского
хозяйственно-
питьевого
водозабора,
Камыстинский
район
радиус-
50
метров
вокруг
каждой
скважины
0,8
гектара
Длина-
253 метра
Макси-
мальная
ширина-
392 метра
9,9
гектара
Длина–
1706
метров
Максималь-
ная ширина
-1450
метров
247,4
гектара
Скважины
№ 45э, № 46э
Елтайского
хозяйственно-
питьевого
водозабора,
район Беимбета Майлина
Длина–
130
метров
Ширина-
50
метров
0,7
гектара
Длина–
5650
метров
Макси-
мальная
ширина-
1000
метров (с
охватом
акватории
реки
Тобол)
565
гекта-
ров
Длина–
5650
метров
Максималь-
ная ширина
-1800
метров
(с охватом
акватории
реки
Тобол)
1017
гектаров
Примечание: исключено постановлением акимата Костанайской области от 25.12.2019 № 543 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).