Мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 472 "Қостанай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 сәуірдегі № 39 шешімі. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 11 сәуірде № 9-1-186 тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің" 109-бабына сәйкес, Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қостанай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 472 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-1-176 тіркелген, 2012 жылы 10 қаңтарында "Қостанай" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 4), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 18809047,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 12306854,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 49446,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 306700,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 6146047,0 мың теңге;
2) шығындар – 20870764,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 226000,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 226000,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 179427,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 179427,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2467144,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2467144,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-1. 2012 жылға арналған қалалық бюджетте келесі мөлшерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 53251,8 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 16450,1 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2012 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге 2019,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 46672,0 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге 59754,0 мың теңге сомасында;
арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсетуге 6880,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 16094,0 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2011 года № 472 "О бюджете города Костаная на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 6 апреля 2012 года № 39. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костаанйской области 11 апреля 2012 года № 9-1-186
В соответствии со статьей 109 "Бюджетного кодекса Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Костаная на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 472 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-1-176, опубликованное 10 января 2012 года в газете "Костанай") следующие изменения:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 18809047,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12306854,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 49446,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 306700,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6146047,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20870764,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 226000,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 226000,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 179427,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 179427,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2467144,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2467144,8 тысяч тенге.";
пункт 3-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-1. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 53251,8 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 16450,1 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 2019,0 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 46672,0 тысячи тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 59754,0 тысяч тенге;
на предоставление специальных социальных услуг в сумме 6880,0 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011–2020 годы в сумме 16094,0 тысячи тенге;

мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға 94058,0 мың теңге сомасында;
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 1324,0 мың теңге сомасында;
тұрғын үй көмегін көрсетуге 15905,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2012 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға 1094538,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, құрылысына және (немесе) сатып алуға 623150,0 мың теңге сомасында;
сумен жабдықтау және су тарту жүйесін дамытуға 679924,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға 848083,0 мың теңге сомасында;
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға 420580,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
№ 7 сайлау округі
бойынша депутаты                           Н. Медетов
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Халықов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________ Р. Айтқожинова
"Қостанай қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________________ Н. Дорошок
Мәслихаттың

на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 94058,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам Автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" в сумме 1324,0 тысячи тенге;
на оказание жилищной помощи в сумме 15905,0 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на развитие на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 1094538,0 тысяч тенге;
на развитие на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 623150,0 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сумме 679924,0 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства в сумме 848083,0 тысячи тенге;
на развитие теплоэнергетической системы в сумме 420580,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии,
депутат по избирательному
округу № 7                                 Н. Медетов
Секретарь
Костанайского
городского маслихата                       Н. Халыков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Костаная"
___________ Р. Айткужинова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Костаная"
________________ Н. Дорошок
Приложение
к решению маслихата