2012 жылға арналған субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдерін және ауыл шаруашылығы дақылдарының оңтайлы себу мерзімдерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 2 шілдедегі № 1420 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 тамызда № 9-1-196 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген, өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 12-тармағына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді беру мерзімдері 2012 жылғы 11 мамырдан 11 маусымға дейін болып белгіленсін.
2. 2012 жылға арналған субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының түрлері бойынша оңтайлы себу мерзімдері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің орынбасары А.Қ. Нұрғазиновқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 11 мамырдан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Әкім                                       Ғ. Нұрмұхамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай қаласы әкімдігінің ауыл
шаруашылығы және ветеринария
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
бастығының міндеттерін атқарушы
__________________ М. Мурзин
Қостанай қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 2 шілдедегі № 1420
қаулысына қосымша
2012 жылға арналған субсидияланатын басым
ауыл шаруашылығы дақылдарының түрлері бойынша
оңтайлы себу мерзімдері
Ауыл шаруашылығы дақылдарының
атауы
Себу мерзімдері
1
Жаздық бидай, арпа, сұлы,
қарақұмық, тары,
бұршақтұқымдастар
15 мамырдан 5 маусымға
дейін
2
Шабындық жерлерді шалғындандыру
үшін егілген көпжылдық шөптер
20 сәуірден 31 мамырға
дейін және 5 шілдеден
1 тамызға дейін
3
Майлы дақылдар
18 мамырдан 30 мамырға
дейін
4
Жемшөптік, бірінші, екінші
және үшінші өсу жылдарындағы
бұршақтұқымдас көпжылдық шөптер
20 сәуірден 15 шілдеге
дейін және 5 шілдеден
1 тамызға дейін
5
Сүрлемдік жүгері мен күнбағыс
15 мамырдан 31 мамырға
дейін
6
Күздік бидай және қара бидай
15 тамыздан
1 қыркүйекке дейін
7
Көкөніс және бақша дақылдары
25 сәуірден 10 маусымға
дейін
8
Картоп
10 мамырдан 31 мамырға
дейін

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева сельскохозяйственных культур на 2012 год
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 2 июля 2012 года № 1420. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 августа 2012 года № 9-1-196
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 12 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий с 11 мая по 11 июня 2012 года.
2. Определить оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2012 год согласно приложения к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная Нургазинова А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 11 мая 2012 года.
Аким                                       Г. Нурмухамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
акимата города Костаная"
________________ Б. Мурзин
Приложение
к постановлению акимата
от 2 июля 2012 года
№ 1420
Оптимальные сроки сева
по видам субсидируемых приоритетных
сельскохозяйственных культур на 2012 год
Наименование
сельскохозяйственных культур
Сроки сева
1
Яровая пшеница, ячмень, овес,
гречиха, просо, зернобобовые
с 15 мая по 5 июня
2
Многолетние травы, посеянные
для залужения сенокосных угодий
с 20 апреля по 31 мая
и с 5 июля по 1 августа
3
Масличные
с 18 мая по 30 мая
4
Кормовые, многолетние бобовые
травы посева первого, второго
и третьего годов жизни
с 20 апреля по 15 июля
и с 5 июля по 1 августа
5
Кукуруза и подсолнечник
на силос
с 15 мая по 31 мая
6
Озимые пшеница и рожь
с 15 августа по
1 сентября
7
Овощебахчевые
с 25 апреля по 10 июня
8
Картофель
с 10 мая по 31 мая