Қостанай қаласының құрамды бөліктерін атау туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 12 қазандағы № 1 қаулысы және Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2012 жылғы 12 қазандағы № 77 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 қазанда № 3853 тіркелді
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 13-бабына сәйкес, қалалық ономастикалық комиссияның қорытындысына сәйкес және халықтың пікірін ескеріп, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай қаласының құрамды бөліктеріне келесі атаулар берілсін:
"Амангелді" тұрғын үй алабы;
"Геофизик" тұрғын үй алабы;
"Дружба" тұрғын үй алабы;
"Қонай" тұрғын үй алабы;
"Жылы жай" тұрғын үй алабы;
"Ударник" тұрғын үй алабы.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қаласының әкімі
_______ Ғ. Нұрмұхамбетов
Сессия төрайымы, № 14         сайлау округі
бойынша депутаты
________ Ә. Байменова
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы          __________Н. Халықов

О наименовании составных частей города Костаная
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 12 октября 2012 года № 1 и Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 12 октября 2012 года № 77. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 октября 2012 года № 3853
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключением городской ономастической комиссии и с учетом мнения населения, акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования составным частям города Костаная:
жилой массив "Амангельды";
жилой массив "Геофизик";
жилой массив "Дружба";
жилой массив "Кунай";
жилой массив "Тепличный";
жилой массив "Ударник".
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Костаная
_______ Г. Нурмухамбетов
Председатель сессии, депутат по избирательному округу № 14
____________ А. Байменова
Секретарь Костанайского
городского маслихата
____________ Н. Халыков