Мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 472 "Қостанай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 қарашадағы № 83 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 8 қарашада № 3880 тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" 106-бабына сәйкес, Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қостанай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 472 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-1-176 тіркелген, 2012 жылғы 10 қаңтарда "Қостанай" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 4), 5), 6)
тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 20129869,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 13170881,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 57667,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 351700,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 6549621,5 мың теңге;
2) шығындар – 22358164,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 226000,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 226000,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 12850,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 12850,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2467144,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2467144,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2012 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының
қоры 190554,3 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына
сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, № 11 сайлау
округі бойынша депутаты                    С. Сотников
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Халықов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай қаласы
әкімдігінің қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______ Р. Айтқожинова
"Қостанай қаласы
әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________ Н. Дорошок
Мәслихаттың 2012 жылғы
6 қарашадағы № 83 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың 2011 жылғы
20 желтоқсандағы № 472 шешіміне
1-қосымша
Қостанай қаласының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2011 года № 472 "О бюджете города Костаная на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 6 ноября 2012 года № 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 ноября 2012 года № 3880
В соответствии со статьей 106 "Бюджетного кодекса Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Костаная на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 472 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-1-176, опубликованное 10 января 2012 года в газете "Костанай") следующие изменения:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 20129869,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13170881,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 57667,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 351700,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6549621,5 тысяч тенге;
2) затраты – 22358164,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 226000,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 226000,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12850,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 12850,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2467144,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2467144,8 тысяч тенге.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2012 год в сумме 190554,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии,
депутат по избирательному
округу № 11                                С. Сотников
Секретарь Костанайского
городского маслихата.......................Н. Халыков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Костаная"
_______ Р. Айткужинова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Костаная"
_______ Н. Дорошок
Приложение 1
к решению маслихата
от 6 ноября 2012 года
№ 83
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2012 года
№ 472
Бюджет города Костаная на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы