Мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 541 "Рудный қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі № 37 шешімі. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 19 сәуірде № 9-2-207 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 541 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-2-197, 2012 жылғы 20 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1)2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 10312919,0 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 7837368,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20470,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 349667,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2105414,0 мың теңге;
2) шығындар – 10451235,9 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық
мәслихаттың үшінші кезекті
сессиясының төрағасы                       Б. Мурзабаев
Қалалық
мәслихаттың хатшысы                        В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ:
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ М. Дуспулов
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________ С. Искуженов
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2011 года № 541 "О городском бюджете города Рудного на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 11 апреля 2012 года № 37. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 19 апреля 2012 года № 9-2-207
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 541 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-197, опубликованное 20 января 2012 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1)2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 10312919,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7837368,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 20470,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 349667,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2105414,0 тысяч тенге;
2) затраты – 10451235,9 тысячи тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель третьей
очередной сессии
городского маслихата                       Б. Мурзабаев
Секретарь
городского  маслихата                      В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел финансов"
акимата города Рудного
______________ М. Дуспулов
Начальник государственного
учреждения "Рудненский
городской отдел экономики
и бюджетного планирования"
акимата города Рудного
_____________ С. Искуженов
Приложение
к решению маслихата