Тіркелу жылы он жеті жасқа толатын Қазақстан Республикасының ер азаматтарын 2012 жылғы қаңтардан бастап наурызға дейін әскерге шақыру учаскесіне тіркелуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімінің 2012 жылғы 26 қыркүйектегі № 9 шешімі. Қостанай облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 қазанда № 3857 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімінің 2012 жылғы 11 желтоқсандағы № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімінің 2012.12.11 № 10 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33–бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңының 16–бабы 3–тармағының негізінде, ШЕШЕМІН:
1. Тіркелу жылы он жеті жасқа толатын Қазақстан Республикасының ер азаматтарын 2013 жылғы қаңтардан бастап наурызға дейін "Қостанай облысы Рудный қаласының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің әскерге шақыру учаскесіне тіркелу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. "Қостанай облысы Рудный қаласының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) тіркелу бойынша іс-шараны өткізу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары А.А. Ишмұхамбетовке жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б. Ғаязов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы Рудный
қаласының Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________ С. Дүйсенов

Об организации и обеспечении приписки граждан Республики Казахстан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку с января по март в 2013 году
Решение акима города Рудного Костанайской области от 26 сентября 2012 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 октября 2012 года № 3857. Утратило силу - Решением акима города Рудного Костанайской области от 11 декабря 2012 года № 10
Сноска. Утратило силу - Решением акима города Рудного Костанайской области от 11.12.2012 № 10.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить с января по март 2013 года приписку граждан мужского пола Республики Казахстан, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны города Рудный Костанайской области".
2. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел по делам обороны города Рудный Костанайской области" (по согласованию) провести мероприятия по приписке.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима города Рудного Ишмухамбетова А.А.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Б. Гаязов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны города Рудный
Костанайской области"
______________ С. Дюйсенов