Азаматтарды 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 17 сәуірдегі № 196 қаулысы. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 18 сәуірде № 9-3-167 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 19 наурыздағы № 156 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 19.03.2013 № 156 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 274 "Әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру туралы" Жарлығына сәйкес, Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Арқалық қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) арқылы 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ішкі әскерлеріне, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетіне, Қазақстан Республикасы Республикалық ұланына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Арқалық қаласының ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) әскерге шақыруды өткізу және командаларды жөнелту кезеңінде:
1) өз құзыреті шегінде әскери міндеттілікті орындаудан жалтарған адамдарды іздестіруді жүзеге асыру;
2) қалалық жиын пунктінде әскерге шақырылушыларды Қостанай қаласына облыстық жиын пунктіне жіберу және жөнелту кезінде қоғамдық тәртіпті сақтауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі орынбасарының міндетін атқарушысы Е.Ж. Мәметековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 1 сәуірден бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Арқалық
қаласының әкімі                            Т. Төлеубаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы Арқалық қаласының
қорғаныс істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ С. Жаркин
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі Қостанай облысының Ішкі
істер департаменті Арқалық қаласының
ішкі істер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ Е. Смағұлов

Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 17 апреля 2012 года № 196. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 18 апреля 2012 года № 9-3-167. Утратило силу постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 19 марта 2013 года № 156
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 19.03.2013 № 156.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", Указом Президента Республики Казахстан от 01 марта 2012 года № 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года", акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить проведение призыва граждан на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы Республики Казахстан, Внутренние войска Министерства внутренних дел Республики Казахстан, Комитет национальной безопасности Республики Казахстан, Республиканскую гвардию Республики Казахстан, Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в апреле – июне и октябре – декабре 2012 года через государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Аркалык Костанайской области" (по согласованию).
2. Рекомендовать государственному учреждению "Управление внутренних дел города Аркалыка Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию) в период проведения призыва и отправки команд:
1) в пределах своей компетенции осуществлять розыск лиц, уклоняющихся от выполнения воинской обязанности;
2) обеспечить охрану общественного порядка на городском сборном пункте при отправке и убытии призывников на областной сборный пункт в город Костанай.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на исполняющего обязанности заместителя акима города Маметекова Е.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 апреля 2012 года.
Аким
города Аркалыка                            Т. Тулеубаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел по делам обороны города Аркалык
Костанайской области"
________________ С. Жаркин
Начальник государственного учреждения
"Управление внутренних дел города
Аркалыка Департамента внутренних дел
Костанайской области Министерства
внутренних дел Республики Казахстан"
________________ Е. Смагулов
Исполняющий обязанности начальника
государственного учреждения "Отдел
внутренней политики акимата города
Аркалыка"
_________________ К. Габдрахманов