Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 28 маусымдағы № 325 қаулысы. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 18 шілдеде № 9-3-169 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 маусымдағы № 208 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 15.06.2016 № 208 қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-5), 5-6) тармақшаларына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарына квота белгіленсін:
жұмыс орындарының жалпы санының бір проценті мөлшерінде қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін;
жұмыс орындарының жалпы санының бір проценті мөлшерінде интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін.
2. "Арқалық қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі өтініш жасаған қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды жұмысқа жібергенде осы қаулыны басшылыққа алсын.
3. "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" әкімдіктің 2011 жылғы 29 наурыздағы № 120 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 29 наурызда № 9-3-146 болып тіркелген, 2011 жылғы 15 сәуірде "Арқалық хабары" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Арқалық қаласы әкімінің орынбасары Е.Ж. Мәметековке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қаласының әкімі Б. Әбдіғалиұлы

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 28 июня 2012 года № 325. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 18 июля 2012 года № 9-3-169. Утратило силу постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 15 июня 2016 года № 208
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 15.06.2016 № 208.
В соответствии с подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест:
для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере одного процента от общего числа существующих рабочих мест;
для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общего числа существующих рабочих мест.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Аркалыка" руководствоваться данным постановлением при направлении на работу обратившихся лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций.
3. Признать утратившим силу постановление акимата "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" от 29 марта 2011 года № 120 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 марта 2011 года под № 9-3-146, опубликованное 15 апреля 2011 года в газете "Аркалык хабары").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Аркалыка Маметекова Е.Ж.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Аркалыка Б. Абдыгалиулы