Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 392 "Арқалық қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2012 жылғы 7 қарашадағы № 65 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 қарашада № 3885 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 392 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-3-158 тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтардағы "Торғай" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағындағы 1), 2) және 4) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 4849662,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1048153,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 26154,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 33238,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3742117,4 мың тенге, оның ішінде субвенция көлемі – 1576210,0 мың теңге;
2) шығындар – 4889349,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3000,0 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1234–қосымшалары осы шешімнің 1234 –қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының
кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       А. Искендиров
Арқалық қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Шалдыбаев
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 392 "О бюджете города Аркалыка на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 7 ноября 2012 года № 65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 ноября 2012 года № 3885
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Аркалыка на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 392 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-3-158, опубликованное 20 января 2012 года в газете "Торгай") следующие изменения:
подпункты 1)2) и 4) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 4849662,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1048153,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 26154,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 33238,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3742117,4 тысяч тенге, из них объем субвенций – 1576210,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4889349,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3000,0 тысяч тенге;";
приложения 1234 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
сессии Аркалыкского
городского маслихата                       А. Искендиров
Секретарь Аркалыкского
городского маслихата                       Н. Шалдыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Аркалыка"
_______ А. Мухамбетжанова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Аркалыка"
_______ Н. Гайдаренко
Приложение 1
к решению маслихата