Азаматтарды 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 27 наурыздағы № 162 қаулысы. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 9 сәуірде № 9-4-203 тіркелді
"Әскери қызмет және әскери қызметшiлердiң мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңының 27-бабына, "Әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 274 Жарлығына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе одан босатылуға құқығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтарды, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және әскерге шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімдерін өткермеген азаматтарды 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке "Қостанай облысы Лисаковск қаласының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) арқылы шақыруды жүргізуді ұйымдастырсын және қамтамасыз етсін.
2. "Қостанай облысы Лисаковск қаласының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) өзінің құзыреті шегінде "Әскери қызмет және әскери қызметшiлердiң мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңына сәйкес мерзімді әскери қызметке шақыру бойынша іс-шаралар жүргізуді қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Октябрь кентінің, Красногор селосының әкімдері:
әскерге шақырылушыларды "Қостанай облысы Лисаковск қаласының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) шақырылатыны туралы хабардар етсін;
азаматтарды мерзімді әскери қызметке әскери шақыруды жүргізу кезінде "Қостанай облысы Лисаковск қаласының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) шақырылушыларды жеткізуді қамтамасыз етсін.
4. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының ішкі істер департаменті Лисаков қаласының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) әскери міндеттілікті орындаудан жалтарған адамдарды іздестіруді жүзеге асыру ұсынылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің орынбасары Ә.С. Сапароваға жүктелсін.

Об организации и обеспечении проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 27 марта 2012 года № 162. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 9 апреля 2012 года № 9-4-203
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", Указом Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить проведение в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года призыва на срочную воинскую службу граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву, через государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Лисаковск Костанайской области" (по согласованию).
2. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел по делам обороны города Лисаковск Костанайской области" (по согласованию) в пределах своей компетенции обеспечить проведение мероприятий по призыву на срочную воинскую службу, согласно Закону Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих".
3. Акимам поселка Октябрьский, села Красногорское:
оповестить призывников о вызове их в государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Лисаковск Костанайской области" (по согласованию);
обеспечивать доставку призывников в государственное учреждение "Отдел по делам обороны города Лисаковск Костанайской области" (по согласованию) при проведении призыва граждан на срочную воинскую службу.
4. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел внутренних дел города Лисаковска Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию) осуществлять розыск лиц, уклоняющихся от выполнения воинской обязанности.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Лисаковска Сапарову А.С.

6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Лисаков
қаласының әкімі                            В. Радченко
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі Қостанай облысының ішкі
істер департаменті Лисаков қаласының
ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің (ММ) бастығы
________________ Т. Айсин
"Қостанай облысы Лисаковск қаласының
Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі"
ММ бастығы
________________ А. Никифоров

6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
города Лисаковска                          В. Радченко
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения (ГУ)
"Отдел внутренних дел города Лисаковска
Департамента внутренних дел Костанайской
области Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
__________________ Т. Айсин
Начальник ГУ "Отдел по делам обороны
города Лисаковск Костанайской области"
__________________ А. Никифоров