2012 жылға арналған ауыл шаруашылығы дақылдарын оңтайлы себу мерзімдерін және субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзімдерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 мамырдағы № 111 қаулысы. Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 25 мамырда № 9-5-148 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 23 шілдедегі № 179 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2012.07.23 № 179 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген, Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 10 тармағына сәйкес және 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 1-129 "Қостанай ауыл шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ұсыныстары негізінде Алтынсарин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзімдері 2012 жылдың 10 маусымына дейін белгіленсін.
2. 2012 жылға арналған субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының түрлері бойынша оңтайлы себу мерзімдері осы қаулыныңқосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.М. Нүрғалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б. Ахметов
Әкімдіктің
2012 жылғы 10 мамырдағы
№ 111 қаулысына
қосымша
2012 жылға арналған субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдар түрлері бойынша оңтайлы себу мерзімдері
Ауыл шаруашылығы
дақылдарының атауы
Себу мерзімдері
1
Дәнді (күздік
дақылдардан басқа)
15 мамырдан 5 маусымға
дейін
2
Бұршақтұқымдас
15 мамырдан 5 маусымға
дейін
3
Майлы дақылдар
18 мамырдан 30 мамырға
дейін
4
Жемшөптік (өткен
жылдарындағы көпжылдық
шөптерінен басқа)
30 сәуірден 15 шілдеге
дейін
5
Сүрлемдік жүгері мен
күнбағыс
15 мамырдан 31 мамырға
дейін
6
Бірінші, екінші және
үшінші өсіру
жылдарындағы
бұршақтұқымдас
көпжылдық шөптер
20 сәуірден 1 тамызға
дейін
7
Күздік дәнді дақылдар
15 тамыздан 1 қыркүйекке
дейін
8
Көкөніс және бақша
дақылдары
25 сәуірден 10 маусымға
дейін
9
Картоп
10 мамырдан 31 мамырға
дейін

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидии и оптимальных сроков сева сельскохозяйственных культур на 2012 год
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 10 мая 2012 года № 111. Зарегистрировано Управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 25 мая 2012 года № 9-5-148. Утратило силу - Постановлением акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 23 июля 2012 года № 179
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 23.07.2012 № 179.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 10 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства" и согласно рекомендаций товарищества с ограниченной ответственностью "Костанайский научно-исследовательский институт сельского хозяйства" от 4 апреля 2012 года № 1-129, акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидии до 10 июня 2012 года.
2. Определить оптимальные сроки сева по виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2012 год, согласноприложению к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Нургалиева Б. М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
от 10 мая 2012 года
№ 111
Оптимальные сроки сева
по виду субсидируемых приоритетных
сельскохозяйственных культур на 2012 год
Наименование
сельскохозяйственных культур
Сроки сева
1
Зерновые (кроме озимых
зерновых)
с 15 мая по 5 июня
2
Зернобобовые
с 15 мая по 5 июня
3
Масличные
с 18 мая по 30 мая
4
Кормовые (за исключением
многолетних трав посева прошлых
лет)
с 30 апреля по 15
июля
5
Кукуруза и подсолнечник на
силос
с 15 мая по 31 мая
6
Многолетние бобовые травы
посева первого, второго и
третьего годов жизни
с 20 апреля по
1 августа
7
Озимые зерновые
с 15 августа по
1 сентября
8
Овощные и бахчевые
с 25 апреля по
10 июня
9
Картофель
с 10 мая по 31 мая