Ауданның ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын 2012 жылы ұсыну туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2012 жылғы 18 мамырдағы № 29 шешімі. Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 5 маусымда № 9-5-149 тіркелді
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабы 8 тармағына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ауданның ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына 2012 жылы көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау ұсынылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтынсарин аудандық
мәслихатының кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       С. Лысенко
Алтынсарин аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Кенжеғарин
КЕЛІСІЛДІ:
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
ММ бастығы
__________________ Е. Павлюк
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
кәсіпкерлік және ауыл шаруашылық
бөлімі" ММ бастығының
міндетін атқарушы
__________________ Е. Самидосов

О предоставлении в 2012 году мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 18 мая 2012 года № 29. Зарегистрировано Управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 5 июня 2012 года № 9-5-149
В соответствии с пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить в 2012 году специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района подъемное пособие и социальную поддержку для приобретения или строительства жилья.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии Алтынсаринского
районного маслихата                        С. Лысенко
Секретарь Алтынсаринского
районного маслихата                        А. Кенжегарин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов акимата
Алтынсаринского района"
___________________ Е. Павлюк
Исполняющий обязанности начальника
государственного учреждения
"Отдел предпринимательства и сельского
хозяйства акимата Алтынсаринского района
___________________ Е. Самидосов