Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 353 "Алтынсарин ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2012 жылғы 24 қазандағы № 51 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 2 қарашада № 3865 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алтынсарин ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 353 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-5-136 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 6 қаңтарда "Таза бұлақ-Чистый родник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше, 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1366326,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 401005,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 3449,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 9544,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 952328,0 мың теңге;
2) шығындар – 1384360,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 22319,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 24270,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1951,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 600,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 600,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 40953,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 40953,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс сессиясының төрағасы          Қ. Сарбасов
Алтынсарин аудандық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы                          В. Ведлер
КЕЛІСІЛДІ
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________ Е. Павлюк
Мәслихаттың
2012 жылғы 24 қазандағы
№ 51 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 353 шешіміне 1 қосымша
Алтынсарин ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 353 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 24 октября 2012 года № 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 ноября 2012 года № 3865
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 353 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-5-136, опубликовано 6 января 2012 года в газете "Таза бұлақ - Чистый родник") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1366326,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 401005,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3449,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9544,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 952328,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1384360,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22319,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 24270,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1951,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 600,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 600,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 40953,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40953,2 тысяч тенге.";
приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 К. Сарбасов
Исполняющий обязанности
секретаря Алтынсаринского
районного маслихата                        В. Ведлер
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Алтынсаринского района"
__________________ Е. Павлюк
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 октября 2012 года № 51
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2011 года № 353
Бюджет Алтынсаринского района на 2012 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ