2012 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Аманкелді ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 5 наурыздағы № 63 қаулысы. Қостанай облысы Аманкелді ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 28 наурызда № 9-6-145 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру Ережесінің 6, 7, 8-тармақтарына сәйкес Аманкелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға қоса беріліп отырған ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың нақты орындалған жұмыстарға еңбек ақы төлеу аудандық бюджет қаражатынан жүргізілсін.
3. Мыналар белгіленсін:
1) Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар мен әлеуметтік салық аудандық бюджеттен өтеледі және жұмыс берушілердің есеп айырысу шоттарына аударылады;
2) жалақыны есептеу мен төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметіне комиссиялық сыйақысын төлеу шығындары қоғамдық жұмыстарды орындау шартында белгіленген мөлшерлерде жұмыс берушілердің есеп айырысу шоттарына аудандық бюджеттен өтеледі.
4. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру "Аманкелді ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және жұмыс беруші арасында қолданыстағы заңнамаға сәйкес жасалған қоғамдық жұмыстарды орындау шартында көрсетілген жағдайларда жүргізілсін.
5. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С. У. Хайруллинге жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аманкелді ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
Ж. Таукенов
2012 жылғы 05 наурыздағы
№ 63 қаулысымен бекітілген
2012 жылға ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың
түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қоғамдық
жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне
төленетін ақының мөлшері
Ұйымдардың
атауы
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Қоғамдық
жұмыс-
тардың
көлемі,
сағатпен
Қоғамдық
жұмыстардың
нақты жағдайлары
Еңбегіне
төленетін
ақы
1
Аманкелді
ауданы
әкімдігінің
"Аман-су"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорыны

Об организации общественных работ на 2012 год
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 5 марта 2012 года № 63. Зарегистрировано Управлением юстиции Амангельдинского района Костанайской области 28 марта 2012 года № 9-6-145. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пункта 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктами 6, 7, 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах на 2012 год.
2. Оплату труда для безработных, участвующих в общественных работах производить за фактически выполненные работы из средств районного бюджета.
3. Определить, что:
1) социальные отчисления в Государственный Фонд социального страхования и социальный налог возмещаются из районного бюджета и перечисляются на расчетные счета работодателей;
2) расходы на оплату комиссионного вознаграждения за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы в размерах установленных договором на выполнение общественных работ возмещаются из районного бюджета на расчетные счета работодателей.
4. Организацию общественных работ производить на условиях, указанных в договоре на выполнение общественных работ, заключенном в соответствии с действующим законодательством между государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Амангельдинского района" и работодателем.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Хайруллина С. У.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на действия, возникшие с 1 января 2012 года.
Исполняющий обязанности
акима Амангельдинского района
Ж. Таукенов
Утвержден
постановлением акимата
от 5 марта 2012 года № 63
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда безработных,
участвующих в общественных работах на 2012 год
Наименование
организаций
Виды общественных работ
Объе-
мы
общес
твен-
ных
работ
в ча-
сах
Конкрет-
ные
условия
обществен
ных работ
Оплата
труда
1
Государ-
ственное
коммунальное
предприятие
"Аман Су"
акимата
Амангельдин-
ского района

1. Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
жұмыстар:
Аманкелді
селосындағы
1) әкімдік
маңайындағы
алаңды қардан
және қоқыстан
тазалау;
2) С.Мауленов,
А.Байтурсынов,
Б.Майлин,
А.Дуйсенбин,
М.Дулатов,
Д.Божманов,
М.Маметова,
К.Қанжығалин,
Н.Ахметбеков,
Кейкі батыр
көшелерін
қоқыстан
көктемгі
тазартуға
көмектесу;
3) "Шұғыла"
демалыс
саябағында,
А.Байтұрсынов,
Б.Майлин
көшелерінің
бойында көктемгі
ағаштар
отырғызуға
қатысу;
4) Әкімдік
алаңында,
А.Иманов
мұражайы
жанында, Жастар
саябағында,
"Шұғыла" демалыс
саябағында,
А.Иманов
ескерткішінің
жанында
гүлзарларға
гүлдер отырғызу,
оларды жаз бойы
күту;
5) С.Мауленов,
А.Байтурсынов,
Б.Майлин,
А.Дүйсенбин,
М.Дулатов,
Д.Божманов,
М.Маметова,
К.Канжыгалин,
Н.Ахметбеков,
Кейкі батыр
көшелерін жаз
бойы күнделікті
тазартып отыру;
6) Жастар
саябағында,
"Шұғыла" демалыс
саябағында,
отырғызылған
ағаштарды жаз
бойы күтуге,
суаруға
көмектесу;
7) село
көшелеріндегі
плакаттарды
жаңартуға
көмектесу;
8) село
орталығында
күзгі ағаш
отырғызуға
көмектесу;
9) С.Мәуленов,
А.Байтұрсынов,
Б.Майлин,
А.Дүйсенбин,
М.Маметова,
Қ.Қанжығалин,
Н.Ахметбеков,
Кейкі-батыр,
көшелерінде
отырғызылған
ағаштарды жаз
бойы күтуге,
суаруға
көмектесу;
10) 16 пәтерлі
коммуналдық
үйлердің жанына
көшеттер
отырғызу,
сондай-ақ оларды
жаз бойы күтуге,
суаруға көмек
көрсету;

1. Работы не требующие
предварительной
профессиональной
подготовки работника:
село Амангельды
1) очистка от снега и
мусора площади прилегающей
к акимату;
2) помощь в весенней
очистке от мусора улиц
С.Мауленова,
А.Байтурсынова, Б.Майлина,
А.Дуйсенбина, М.Дулатова,
Д.Божманова, М.Маметовой,
К.Канжыгалина,
Н.Ахметбекова,Кейки батыр;
3) участие в весенней
посадке деревьев в парке
отдыха "Шугыла", вдоль
улиц А.Байтурсынова,
Б.Майлина;
4) посадка цветов в
клумбы, уход за ними в
течение летнего периода
Площадь акимата, возле
музея А.Иманова, парка
Молодежи, парка отдыха
"Шугыла", возле памятника
А.Иманова;
5) ежедневная уборка улиц
С.Мауленова,
А.Байтурсынова, Б.Майлина,
А.Дуйсенбина, М.Дулатова,
Д.Божманова, М.Маметовой,
К.Канжыгалина,
Н.Ахметбекова, Кейки
батыра в течение летнего
периода;
6) помощь в уходе, поливе
за посаженными деревьями в
течение летнего периода в
парке Молодежи, в парке
отдыха "Шугыла";
7) помощь в обновлении
плакатов по улицам села;
8) помощь в осенней
посадке деревьев в центре
села;
9) помощь в уходе, поливе
за посаженными деревьями в
течение летнего периода по
улицам С.Мауленова,
А.Байтурсынова, Б.Майлина,
А.Дуйсенбина, М.Маметовой,
К.Канжыгалина,
Н.Ахметбекова, Кейки
батыр;
10 ) посадка саженцев
возле 16 квартирных
коммунальных домов, а
также оказание помощи в
уходе, поливе за ними в
течение летнего периода.

11760
7040
3360
1344
1600
2520
1556
3352
512
304
Қоғамдық
жұмыстарға бір
қатысушының
жұмыс
уақытының
ұзақтығы -
Қазақстан
Республикасының
еңбек
заңнамасымен
ескерілген
шектеулерді
есепке алып,
аптасына 40
сағаттан артық
емес, екі
демалыс күнімен,
бір сағаттан кем
емес түскі
үзіліспен.
Ең төменгі
жалақының
1,5 мөлшері
2. Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Ақсай ауылының
жұмыстары:
1) ауылдың
мәдени-әлеуметтік
мекемелерінің
аумақтарын үнемі
қардан тазартуға
көмектесу;
2) күзгі ағаш
отырғызуға
қатысу.
704
472
3. Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Үштоғай ауылының
жұмыстары:
1) ауылдың
мәдени-әлеуметтік
мекемелерінің
аумақтарын үнемі
қардан тазартуға
көмектесу;
2) орталық алаңды
қардан, қоқыстан
тазартуға
көмектесу;
3) күзгі ағаш
отырғызуға
қатысу.
672
480
504
4. Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Қарынсалды
ауылының
жұмыстары:
1) ауылдың
мәдени-әлеуметтік
мекемелерінің
аумақтарын үнемі
қардан тазартуға
көмектесу.
372
5 Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Амантоғай
ауылының
жұмыстары:
1) ауылдың
мәдени-әлеуметтік
мекемелерінің
аумақтарын үнемі
қардан тазартуға
көмектесу;
2) көктемгі ағаш
отырғызуға
қатысу;
3) күзгі ағаш
отырғызуға
қатысу.
944
336
480
6. Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Қарасу ауылының
жұмыстары:
1) ауылдың
мәдени-әлеуметтік
мекемелерінің
аумақтарын үнемі
қардан тазартуға
көмектесу;
2) ауылдың
орталық
көшелерін
қоқыстан
көктемгі
тазартуға
көмектесу;
3) күзгі ағаш
отырғызуға
қатысу.
1024
640
344
7. Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Үрпек ауылының
жұмыстары:
1) ауылдың
мәдени-әлеуметтік
мекемелерінің
аумақтарын үнемі
қардан тазартуға
көмектесу;
2) күзгі ағаш
отырғызуға
қатысу.
944
1008
8. Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Степняк ауылының
жұмыстары:
1) ауылдың
мәдени-әлеуметтік
мекемелерінің
аумақтарын үнемі
қардан тазартуға
көмектесу;
2) ауылдың
орталық көшелерін
қоқыстан көктемгі
тазартуға
көмектесу;
3) күзгі ағаш
отырғызуға
қатысу.
852
752
408
9. Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Есір ауылының
жұмыстары:
1) ауылдың
мәдени-әлеуметтік
мекемелерінің
аумақтарын үнемі
қардан тазартуға
көмектесу;
2) ауылдың
орталық көшелерін
қоқыстан көктемгі
тазартуға
көмектесу;
3) күзгі ағаш
отырғызуға
қатысу.
672
304
480
10. Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік
даярлаудан өтуін
талап етпейтін
Байғабыл ауылының
жұмыстары:
1) ауылдың
мәдени-әлеуметтік
мекемелерінің
аумақтарын үнемі
қардан тазартуға
көмектесу;
2) ауылдың
орталық көшелерін
қоқыстан көктемгі
тазартуға
көмектесу;

11760
7040
3360
1344
1600
2520
556
3552
512
304
Продолжи-
тельность
рабочего
времени
одного
участника
общест-
венных
работ –
не более
40 часов
в неделю,
учитывая
ограни-
чения,
предус-
мотренные
трудовым
законода-
тельстом
Республи-
ки Казах-
стан, с
двумя
выходными
днями,
обеденным
перерывом
не менее
одного
часа
1,5
минимальных
размера
заработной
платы
2. Работы в селе Аксай, не
требующие предварительной
профессиональной
подготовки работника:
1) помощь в регулярной
очистке территории
социально-культурных
учреждений села от снега;
2) участие в осенней
посадке деревьев.
704
472
3. Работы в селе Уштогай,
не требующие
предварительной
профессиональной
подготовки работника:
1) помощь в регулярной
очистке территории
социально-культурных учреждений села от снега;
2) помощь в очистке
центральной площади от
снега, мусора;
3) участие в осенней
посадке деревьев.
672
480
504
4. Работы в селе
Карынсалды, не требующие
предварительной
профессиональной
подготовки работника:
1) помощь в регулярной
очистке территории
социально-культурных
учреждений села от снега.
372
5. Работы в селе
Амантогай, не требующие
предварительной
профессиональной
подготовки работника:
1) помощь в регулярной
очистке территории
социально-культурных
учреждений села от снега.
2) участие в весенней
посадке деревьев;
3) участие в осенней
посадке деревьев.
944
336
480
6. Работы в селе Карасу,
не требующие
предварительной
профессиональной
подготовки работника:
1) помощь в регулярной
очистке территории
социально-культурных
учреждений села от снега;
2) помощь в весенней
очистке от мусора
центральных улиц села;
3) участие в осенней посадке деревьев.
1024
640
344
7. Работы в селе Урпек, не
требующие предварительной
профессиональной
подготовки работника:
1) помощь в регулярной
очистке территории
социально-культурных
учреждений села от снега;
2) участие в осенней
посадке деревьев.
944
1008
8. Работы в селе Степняк,
не требующие
предварительной
профессиональной
подготовки работника:
1) помощь в регулярной
очистке территории
социально-культурных
учреждений села от снега;
2) помощь в весенней
очистке от мусора
центральных улиц села;
3) участие в осенней
посадке деревьев.
852
752
408
9. Работы в селе Есир, не
требующие предварительной
профессиональной
подготовки работника:
1) помощь в регулярной
очистке территории
социально-культурных
учреждений села от снега;
2) помощь в весенней
очистке от мусора
центральных улиц села;
3) участие в осенней
посадке деревьев.
672
304
480
10. Работы в селе
Байгабыл, не требующие
предварительной
профессиональной
подготовки работника:
1) помощь в регулярной
очистке территории
социально-культурных
учреждений села от снега;
2) помощь в весенней
очистке от мусора
центральных улиц села;