Әулиекөл ауданында 2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 2 сәуірдегі № 111 қаулысы. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 4 сәуірде № 9-7-155 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 720-баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелеріне сәйкес, Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кәсіпорындардың қажеттілігіне сәйкес қоса беріліп отырған, 2012 жылы жұмыссыздар үшін ұйымдастырылатын қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен жағдайлары, кәсіпорындардың Тізбесі бекітілсін.
2. "Әулиекөл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жолдауда осы қаулыны басшылыққа алсын.
3. Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі 2012 жылға Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген еңбекақының ең төменгі бір жарым айлық мөлшерінде төленетін жыл сайынғы еңбек демалысының пайдаланбаған күндеріне қосылған құнның салығына және өтемақылық төлемдердің, әлеуметтік салық, мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдарды ескере отырып орындалған жұмыстардың (қызметтердің) актісі негізінде қоғамдық жұмыстардың жұмысшыларының еңбегін төлеуге шығындарын өтесін.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары М. Қалиевке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                      Ж. Нұрғалиев
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай облысы әкімдігінің
денсаулық сақтау басқармасының
"Әулиекөл аудандық орталық
ауруханасы" шаруашылықты
жүргізу құқығындағы
мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының бас дәрігері
__________ Шульгин С.В.
Әкiмдіктің
2012 жылғы 2 сәуірінде
№ 111 қаулысымен
бекітілген
2012 жылы жұмыссыздар үшін ұйымдастырылатын
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен жағдайлары, кәсіпорындардың тізбесі
Кәсіп-
орынның
атауы
Жұмыс түрлері
Жұмыс
көлемі
(са-
ғат-
тар)
Жұмыс жағдайлары
1
Қостанай
облысы
әкімді-
гінің
денсау-
лық
сақтау
басқар-
масының
"Әулие-
көл ау-
дандық
орталық
ауруха-
насы"
шаруашы-
лықты
жүргізу
құқығын-
дағы
мемле-
кеттік
комму-
налдық
кәсіпор-
ны
Ауруханалық
кешеннің аумағын
көркейту, алдын
ала кәсіби
даярлығын талап
етпейді:
ауруханалық
кешеннің аумағын
тазарту – 43848
шаршы метр;
ағаштарды және
көшеттерді қию –
1000 дана,
ағаштарды ақтау –
200 дана;
қоршауды сырлау –
400 шаршы метр.
Аманқарағай
селосын көркейту,
алдын ала кәсіби
даярлығын талап
етпейді:
Жамбыл,
Приэлеваторная,
Гагарин, Пацаев,
Ленин,
Кустанайская,
Советская,
Приозерная
көшелерінің
аумақтарын
тазарту – 145500
шаршы метр;
орталық алаңды
тазарту – 9000
шаршы метр;
село
орталығындағы
ағаштарды және
көшеттерді қию –
170 дана;
Пацаев, Қостанай
көшелерінде
ағаштарды
отырғызу – 1300
дана;
село орталығында
гүлбақтар
отырғызу, үнемі
суару және шөп
жұлу – 50 шаршы
метр;
село
орталығындағы
ескерткішті ақтау
– 60 шаршы метр;
Алғашқы
медициналық-сани-
тарлық көмек
орталығын
ақтауға,сырлауға
қатысу – 1390
шаршы метр.
Диевка селосын
көркейту, алдын
ала кәсіби
даярлығын талап
етпейді:
Абай, Мир, Ленин,
Майлин, Комсомол,
Баймағамбетов,
Рысқұлов көшелері
аумақтарын
тазарту – 160000
шаршы метр;
Мәдениет үйіне
іргелес шағын
гүлбақты, аумақты
тазарту – 10400
шаршы метр;
Абай, Мир, Ленин
көшелері
бойындағы
қоршауды және
жиектасты ақтау –
180 шаршы метр;
ағаштар отырғызу
– 100 дана;
ағаштарды және
көшеттерді қию –
500 дана;
ағаштарды ақтау –
500 дана,
бағандарды бояу –
60 дана;
село орталығында
гүлбақтар
отырғызу, үнемі
суару және шөп
жұлу – 80 шаршы
метр;
отырғызған шағын
гүлбақтарды үнемі
суару және шөп
жұлу – 180 шаршы
метр;
село орталығын-
дағы ескерткішті
ақтау – 63 шаршы
метр.
Октябрь селосын
көркейту, алдын
ала кәсіби
даярлығын талап
етпейді:
Баймағамбетов,
Ленин, Әуезов,
Қазақстанның 60
жылдығы
көшелерінің
аумақтарын
тазарту – 17000
шаршы метр;
орталық алаңды
және Мәдениет
үйіне, дәрігерлік
амбулаторияға
іргелес
аумақтарды
тазарту – 7000
шаршы метр,
ағаштар мен
көшеттерді қию –
450 дана;
Баймағамбетов,
Ленин көшелері
бойында ағаштар
отырғызу – 300
дана;
село орталығында
гүлбақтар
отырғызу, үнемі
суару және шөп
жұлу – 16 шаршы
метр;
село орталығын-
дағы ескерткішті
ақтау, сырлау –
50 шаршы метр;
шағын гүлбақтарды
тазарту -2000
шаршы метр
Кітапхана
ғимаратын
ақтауға, сырлауға
қатысу – 60 шаршы
метр.
Қосағал селосын
көркейту, алдын
ала кәсіби
даярлығын талап
етпейді:
Қазақ,
Комсомольская,
Новая көшелерінің
аумақтарын
тазарту – 12000
шаршы метр;
шағын гүлбақтарды
тазарту – 1200
шаршы метр,
ағаштар мен
көшеттерді қию –
300 дана, қоқыс
тиеу – 2 тонна;
село орталығында
ағаштар отырғызу
– 300 дана;
село орталығын-
дағы ескерткішті
ақтау, сырлау –
120 шаршы метр;
Мир, 20 лет
Целины, Қазақ
көшелерін жинау,
оған іргелес
аумақтарын
тазарту – 168
шаршы метр,
құрылыс
қоқыстарын тиеу –
9 тонна.
Мектеп,
дәрігерлік пункт
үй-жайларын
ақтауға, сырлауға
қатысу – 1350
шаршы метр.
Москалевка
селосын көркейту,
алдын ала кәсіби
даярлығын талап
етпейді:
Карпов, Наметов,
Апрельская
көшелері
аумақтарын
тазарту – 20800
шаршы метр;
село орталығын-
дағы шағын
гүлбақтарды
тазарту – 17500
шаршы метр,
ағаштарды және
көшеттерді қию –
550 дана, қоқыс
шығару – 8 тонна;
село орталығында
ағаштар отырғызу
– 200 дана;
стадион аумағын
жинау – 27200
шаршы метр;
село орталығын-
дағы ескерткішті
ақтау, сырлау– 30
шаршы метр;
Восточная көшесін
жинау, оған
іргелес
аумақтарын
тазарту – 800
шаршы метр,
құрылыс
қоқыстарын тиеу –
7 тонна.
Дәрігерлік
амбулаторияны,
орталық кеңсені,
Мәдениет Үйін
ақтауға, сырлауға
қатысу – 2640
шаршы метр.
Новонежинка
селосын көркейту,
алдын ала кәсіби
даярлығын талап
етпейді:
Комсомольская,
Студенческая,
Терешкова,
Восточная,
Западная
көшелерінің
аумақтарын,
автобус
аялдамаларын
тазарту – 57500
шаршы метр;
орталық алаңды,
саябақты тазарту
– 6000 шаршы
метр;
село орталығында
ағаштар отырғызу
– 200 дана;
село орталығын-
дағы ескерткішті,
Пришкольная,
Жданов көшелері
бойынша
Бауырластар
зираттарын сылау,
ақтау, сырлау –
60 шаршы метр;
село орталығында
гүлбақтарды
отырғызу, үнемі
суару және шөп
жұлу – 30 шаршы
метр.
Дәрігерлік
амбулаторияны,
мектеп
үй-жайларын
ақтауға, сырлауға
қатысу – 400
шаршы метр.
Новоселовка
селосын көркейту,
алдын ала кәсіби
даярлығын талап
етпейді:
Ленин,
Баймағамбетов,
Комсомольская,
КСРО-ның 60
жылдығы, Мир,
Гагарин,
Подстанционная
көшелерінің
аумақтарын
тазарту – 32000
шаршы метр;
Мектеп үй-жайын
ақтауға, сырлауға
қатысу – 933
шаршы метр.
Соснов селосын
көркейту, алдын
ала кәсіби
даярлығын талап
етпейді:
көше аумақтарын
тазарту – 30000
шаршы метр;
мектеп
үй-жайларын
ақтауға, сырлауға
қатысу – 1360
шаршы метр.
Қырғуыз селосын
көркейту, алдын
ала кәсіби
даярлығын талап
етпейді:
село көшелерін
тазарту – 12000
шаршы метр.
Мектеп
үй-жайларын
ақтауға, сырлауға
қатысу – 880
шаршы метр.
Аққұдық селосын
көркейту, алдын
ала кәсіби
даярлығын талап
етпейді:
село көшелерін
тазарту – 16000
шаршы метр.
Мектеп
үй-жайларын
ақтауға, сырлауға
қатысу – 1360
шаршы метр.
Юльевка селосын
көркейту, алдын
ала кәсіби
даярлығын талап
етпейді:
Баймағамбетов,
Ленин, Панфилов,
Комсомольская
көшелерінің
аумақтарын
тазарту – 21000
шаршы метр;
демалыс
саябағының
аумағын тазарту –
15930 шаршы метр;
село орталығын-
дағы қоршауды
ақтау – 200 шаршы
метр;
село орталығында
гүлбақтарды
отырғызу, үнемі
оны суару және
шөп жұлу – 85
шаршы метр.
Тимофеевка
селосын көркейту,
алдын ала кәсіби
даярлығын талап
етпейді:
Нечипуренко,
Школьная,
Тұрғымбаев
көшелерінің
аумақтарын
тазарту – 24500
шаршы метр;
ағаштар мен
көшеттерді қию –
750 дана;
село орталығын
гүлбақтарға бөлу,
үнемі суару және
шөп жұлу – 36
шаршы метр;
орталық саябақ
пен сквер аумағын
тазарту – 12500
шаршы метр;
Дәрігерлік
амбулатория
үй-жайын ақтауға,
сырлауға қатысу –
250 шаршы метр.
Мектеп үй-жайын
ақтауға, сырлауға
қатысу – 2500
шаршы метр.
Қ. Тұрғынбаев
атындағы селоны
көркейту, алдын
ала кәсіби
даярлығын талап
етпейді:
Абай,
Больничная,Школь-
ная, Алтынсарин,
Молодежная
көшелерінің
аумақтарын
тазарту – 72000
шаршы метр;
село орталығында
ағаштар отырғызу
– 500 дана;
село орталығын-
дағы ескерткішті
ақтау, сырлау –
40 шаршы метр;
село орталығын-
дағы саябақтың
аумағын тазарту –
12000 шаршы
метр;
село орталығын
гүлбақтарға бөлу,
үнемі оны суару
және шөп жұлу –
20 шаршы метр;
Абай, Школьная,
Больничная,
Молодежная
көшелерін жинау,
оған іргелес
аумақтарын
тазарту – 10500
шаршы метр,
құрылыс
қоқыстарын тиеу –
60 тонна.
Черниговка
селосын көркейту,
алдын ала кәсіби
даярлығын талап
етпейді:
Ленин,
Резниченко,
Комсомольская,
Абай, Черкашин,
Школьная
көшелерінің
аумақтарын
тазарту – 69000
шаршы метр;
орталық алаң
аумағын тазарту –
5500 шаршы метр;
село орталығын-
дағы ағаштар мен
көшеттерді қию –
400 дана;
село орталығында
ағаштар отырғызу
– 200 дана;
село орталығын-
дағы ескерткішті
ақтау, сырлау –
100 шаршы метр.
Первомайское
селосын көркейту,
алдын ала кәсіби
даярлығын талап
етпейді:
Советская,
Гагарин,
Школьная,
Комсомольская,
Уәлиханов
көшелерінің
аумақтарын
тазарту – 32000
шаршы метр;
село орталығын-
дағы ағаштар мен
көшеттерді қию –
200 дана;
село орталығында
ағаштар отырғызу
– 150 дана;
село орталығын-
дағы қоршауды
ақтау – 700 шаршы
метр;
село орталығында
гүлбақтарды
отырғызу, үнемі
оны суару және
шөп жұлу – 250
шаршы метр;
село орталығын-
дағы ескерткішті
ақтау, сырлау –
100 шаршы метр.
Көктал селосын
көркейту, алдын
ала кәсіби
даярлығын талап
етпейді:
орталық көшенің
аумағын тазарту –
10800 шаршы метр;
фельдшерлік
пункт, мектеп,
Мәдениет үйіне
іргелес
аумақтарын
тазарту – 3600
шаршы метр;
ағаштарды қию –
210 дана;
село орталығында
ағаштар отырғызу
– 100 дана;
село орталығында
гүлбақтарды
отырғызу, үнемі
оны суару және
шөп жұлу – 40
шаршы метр.

Об организации общественных работ в Аулиекольском районе в 2012 году
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 2 апреля 2012 года № 111. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 4 апреля 2012 года № 9-7-155
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В соответствии с потребностью предприятий утвердить прилагаемый Перечень предприятий, виды, объемы и условия общественных работ, организуемых для безработных в 2012 году.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Аулиекольского района" руководствоваться данным постановлением при направлении безработных на общественные работы.
3. Администратору бюджетной программы возмещать расходы работодателей на оплату труда участников общественных работ в полуторном размере минимальной месячной заработной платы, установленной законодательством Республики Казахстан на 2012 год, на основании акта выполненных работ (услуг) с учетом социальных отчислений в государственный фонд социального страхования, социального налога, налога на добавленную стоимость и компенсационных выплат за неиспользованные дни оплачиваемого ежегодного трудового отпуска.
4. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района М. Калиева.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ж. Нургалиев
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач государственного
коммунального предприятия
на праве хозяйственного
ведения "Аулиекольская
центральная районная
больница" Управления
здравоохранения акимата
Костанайской области
_______ Шульгин С.В.
Утвержден
постановлением акимата
от "2" апреля 2012 года
№ 111
Перечень предприятий, виды, объемы и условия
общественных работ, организуемых для безработных в 2012 году
Наименова-
ние
предприятия
Виды работ
Объемы
работ
(часы)
Условия
работ
1
Государст-
венное
коммуналь-
ное
предприятие
на праве
хозяйствен-
ного
ведения
"Аулиеколь-
ская
центральная
районная
больница"
Управления
здравоохра-
нения
акимата
Костанай-
ской
области
Благоустройство
территории больничного
комплекса, не
требующее
предварительной
профессиональной
подготовки:
уборка территории
больничного комплекса
– 43848 квадратных
метров;
обрезка деревьев и
кустарников – 1000
штук, побелка деревьев
– 200 штук;
покраска ограждений –
400 квадратных метров.
Благоустройство села
Аманкарагай, не
требующее
предварительной
профессиональной
подготовки:
уборка территорий
улиц Джамбула,
Приэлеваторная,
Гагарина, Пацаева,
Ленина, Кустанайская,
Советская, Приозерная
– 145500 квадратных
метров;
уборка центральной
площади – 9000
квадратных метров;
обрезка деревьев и
кустарников в центре
села – 170 штук;
посадка деревьев по
улицам Пацаева,
Кустанайская – 1300
штук;
разбивка цветников
в центре села,
регулярный полив и
прополка – 50
квадратных метров;
побелка памятника в
центре села – 60
квадратных метров.
Участие в побелке,
покраске помещения
центра первичной
медико-санитарной
помощи – 1390
квадратных метров.
Благоустройство села
Диевка, не требующее
предварительной
профессиональной
подготовки:
уборка территорий
улиц Абая, Мира,
Ленина, Майлина,
Комсомольская,
Баймагамбетова,
Рыскулова – 160000
квадратных метров;
уборка сквера,
территории,
прилегающей к Дому
культуры – 10400
квадратных метров;
побелка ограждений и
бордюр вдоль улиц
Абая, Мира, Ленина –
180 квадратных метров;
посадка деревьев –100
штук;
обрезка деревьев и
кустарников – 500
штук;
побелка деревьев – 500
штук, покраска столбов
– 60 штук;
разбивка цветников
центре села,
регулярный полив и
прополка – 80
квадратных метров;
регулярный полив и
прополка насаждений в
сквере – 180
квадратных метров;
побелка памятника в
центре села – 63
квадратных метра.
Благоустройство села
Октябрьское, не
требующее
предварительной
профессиональной
подготовки:
уборка территорий улиц
Баймагамбетова,
Ленина, 60 лет
Казахстана, Ауезова –
17000 квадратных
метров;
уборка центральной
площади и территории,
прилегающей к Дому
культуры, врачебной
амбулатории – 7000
квадратных метров,
обрезка деревьев и
кустарников – 450
штук;
посадка деревьев по
улицам Баймагамбетова,
Ленина – 300 штук;
разбивка цветников в
центре села,
регулярный полив и
прополка – 16
квадратных метров;
побелка, покраска
памятника в центре
села – 50 квадратных
метров;
уборка территории
сквера – 2000
квадратных метров.
Участие в побелке,
покраске помещения
библиотеки – 60
квадратных метров.
Благоустройство села
Косагал, не требующее
предварительной
профессиональной
подготовки:
уборка территорий улиц
Казахская,
Комсомольская, Новая –
12000 квадратных
метров;
уборка сквера – 1200
квадратных метров,
обрезка деревьев и
кустарников – 300
штук, погрузка мусора
– 2 тонны;
посадка деревьев в
центре села – 300
штук;
побелка, покраска
памятника в центре
села – 120 квадратных
метров;
уборка территорий по
улицам Мира, 20 лет
Целины, Казахская,
уборка прилегающей
территории – 168
квадратных метров,
погрузка строительного
мусора – 9 тонн.
Участие в побелке,
покраске помещений
школы, медицинского
пункта – 1350
квадратных метров.
Благоустройство села
Москалевка, не
требующее
предварительной
профессиональной
подготовки:
уборка территорий улиц
Карпова, Наметова,
Апрельская – 20800
квадратных метров;
уборка скверов в
центре села – 17500
квадратных метров,
обрезка деревьев и
кустарников – 550
штук, вывоз мусора – 8
тонн;
посадка деревьев в
центре села – 200
штук;
уборка территории
стадиона – 27200
квадратных метров;
побелка, покраска
памятника в центре
села – 30 квадратных
метров;
уборка территорий по
улице Восточная,
уборка прилегающей
территории – 800
квадратных метров,
погрузка строительного
мусора – 7 тонн.
Участие в побелке,
покраске помещений
врачебной амбулатории,
центральной конторы,
Дома культуры – 2640
квадратных метров.
Благоустройство села
Новонежинка, не
требующее
предварительной
профессиональной
подготовки:
уборка территорий улиц
Комсомольская,
Студенческая,
Терешковой, Восточная,
Западная, автобусных
остановок – 57500
квадратных метров;
уборка центральной
площади, сквера – 6000
квадратных метров;
посадка деревьев в
центре села – 200
штук;
побелка, покраска
памятника в центре
села, Братских могил
по улицам Пришкольная,
Жданова – 60
квадратных метров;
разбивка цветников в
центре села,
регулярный полив и
прополка – 30
квадратных метров.
Участие в побелке,
покраске помещений
врачебной амбулатории,
школы – 400 квадратных
метров.
Благоустройство села
Новоселовка, не
требующее
предварительной
профессиональной
подготовки:
уборка территорий улиц
Ленина,
Баймагамбетова,
Комсомольская, 60 лет
ССР, Мира, Гагарина,
Подстанционная – 32000
квадратных метров.
Участие в побелке,
покраске помещения
школы – 933 квадратных
метра.
Благоустройство села
Сосновка, не требующее
предварительной
профессиональной
подготовки:
уборка территорий улиц
– 30000 квадратных
метров.
Участие в побелке,
покраске помещения
школы – 1360
квадратных метров.
Благоустройство села
Кургуз, не требующее
предварительной
профессиональной
подготовки:
уборка улиц села –
12000 квадратных
метров.
Участие в побелке,
покраске помещения
школы – 880 квадратных
метров.
Благоустройство села
Аккудук, не требующее
предварительной
профессиональной
подготовки:
уборка улиц села –
16000 квадратных
метров.
Участие в побелке,
покраске помещения
школы – 1360
квадратных метров.
Благоустройство села
Юльевка, не требующее
предварительной
профессиональной
подготовки:
уборка территорий улиц
Баймагамбетова,
Ленина, Панфилова,
Комсомольская – 21000
квадратных метров;
уборка территории
парка отдыха – 15930
квадратных метров;
побелка ограждений в
центре села – 200
квадратных метров;
разбивка цветников в
центре села,
регулярный полив и
прополка – 85
квадратных метров.
Благоустройство села
Тимофеевка, не
требующее
предварительной
профессиональной
подготовки:
уборка территорий улиц
Нечипуренко, Школьная,
Тургумбаева – 24500
квадратных метров;
обрезка деревьев и
кустарников – 750
штук;
разбивка цветников в
центре села,
регулярный полив и
прополка – 36
квадратных метров;
уборка территории
центрального парка и
сквера – 12500
квадратных метров.
Участие в побелке,
покраске помещения
врачебной амбулатории
– 250 квадратных
метров.
Участие в побелке,
покраске помещения
школы – 2500
квадратных метров.
Благоустройство села
имени К. Тургумбаева,
не требующее
предварительной
профессиональной
подготовки:
уборка территорий улиц
Абая, Больничная,
Школьная, Алтынсарина,
Молодежная – 72000
квадратных метров;
посадка деревьев в
центре села – 500
штук;
побелка, покраска
памятника в центре
села – 40 квадратных
метров;
уборка территории
парка в центре села –
12000 квадратных
метров;
разбивка цветников в
центре села,
регулярный полив и
прополка – 20
квадратных метров;
уборка территорий по
улицам Абая, Школьная,
Больничная, уборка
прилегающей территории
– 10500 квадратных
метров, погрузка
строительного мусора –
60 тонн.
Благоустройство села
Черниговка, не
требующее
предварительной
профессиональной
подготовки:
уборка территорий улиц
Ленина, Резниченко,
Комсомольская, Абая,
Черкашина, Школьная –
69000 квадратных
метров;
уборка территории
центральной площади –
5500 квадратных
метров;
обрезка деревьев и
кустарников в центре
села – 400 штук;
посадка деревьев в
центре села – 200
штук;
побелка, покраска
памятника в центре
села – 100 квадратных
метров.
Благоустройство села
Первомайское, не
требующее
предварительной
профессиональной
подготовки:
уборка территорий улиц
Советская, Гагарина,
Школьная,
Комсомольская,
Валиханова – 32000
квадратных метров;
обрезка деревьев и
кустарников в центре
села – 200 штук;
посадка деревьев в
центре села – 150
штук;
побелка ограждений в
центре села – 700
квадратных метров;
разбивка цветников в
центре села,
регулярный полив и
прополка – 250
квадратных метров;
побелка, покраска
памятника в центре
села – 100 квадратных
метров.
Благоустройство села
Коктал, не требующее
предварительной
профессиональной
подготовки:
уборка территории
центральной улицы –
10800 квадратных
метров;
уборка территории,
прилегающей к
фельдшерскому пункту,
Дому культуры – 3600
квадратных метров;
обрезка деревьев – 210
штук;
посадка деревьев в
центре села – 100
штук;
разбивка цветников в
центре села,
регулярный полив и
прополка – 40
квадратных метров.

50568
96
1600
3640
32
24
Қоғамдық
жұмыстардың бір
қатысушының жұмыс
уақытының
ұзақтылығы
Қазақстан
Республикасының
еңбек заңнамасымен
қарастырылған
шектеулерді ескере
отырып, екі демалыс
күнімен, бір
сағаттан кем емес
түскі үзіліспен,
аптасына 40
сағаттан артық
емес.
3
Жеке
кәсіпкер
"Емелья-
нова
Марина
Петровна"
Әулиекөл селосын
көркейту, алдын
ала кәсіби
даярлығын талап
етпейді:
Байтұрсынов,
Алтынсарин,
Октябрь, Ленин,
Сиянов,
Баймағамбетов,
Пушкин,
Еркімбаев,
Островский,
Юбилейная
көшелері
бойындағы
ағаштарын және
жол жиектемелерін
ақтау – 500
дана;
Байтұрсынов,
Ленин,
Алтынсарин,
Сиянов,
Уәлиханов,
Юбилейная
көшелері бойында
ағаштарды және
көшеттерді кесу–
1000 дана;
Степная, Омаров
көшелері бойында
ағаштарды және
көшеттерді
отырғызу – 1000
дана;
Алтынсарин,
Байтұрсынов
көшелері бойында
көшеттерді күту–
680 дана;
Алтынсарин,
Байтұрсынов, 1
Май, Октябрь,
Баймағамбетов,
Тұрғымбаев,
Пролетарская,
Кустанайская,
Ленин, Юбилейная,
Еркімбаев,
Мамедов, Сиянов,
Тургайская,
Островский,
Жемелей, 9
Пятилетка,
Амангелді,
Гагарин, Дорожная
көшелерінің
аумақтарын
тазарту – 540000
шаршы метр;
Комсомольское,
Купальное,
Учительское,
Пожарное,
Больничное
көлдеріне іргелес
аумақтарды
тазарту – 15500
шаршы метр;
Сиянов, Ленин,
Байтұрсынов,
Октябрьская
көшесінің
аумағын,
саяжайлар мен
оған қосылатын
аумақтарды
тазарту – 15200
шаршы метр;
спорт кешені
аумағын тазарту –
40000 шаршы метр;
Дорожная,
Строительная,
көшелерінің
аумағын тазарту,
тазартуға жататын
аумақ – 500 шаршы
метр, құрылыстық
қоқыстарды жүктеу
– 17 тонна.
200
200
256
10080
181104
64
5376
12936
440
Қоғамдық
жұмыстардың бір
қатысушының жұмыс
уақытының
ұзақтылығы
Қазақстан
Республикасының
еңбек заңнамасымен
қарастырылған
шектеулерді ескере
отырып, екі демалыс
күнімен, бір
сағаттан кем емес
түскі үзіліспен,
аптасына 40
сағаттан артық
емес.

50568
96
1600
3640
32
24
Продол-
житель-
ность
рабоче-
го вре-
мени
одного
участ-
ника
общест-
венных
работ –
не бо-
лее 40
часов в
неделю,
учиты-
вая ог-
раниче-
ния,
предус-
мотрен-
ные
трудо-
вым за-
конода-
тельст-
вом Ре-
спубли-
ки Ка-
захстан
с двумя
выход-
ными-
днями,
обеден-
ным переры-
вом не
менее
одного
часа
3
Индивиду-
альный
предприни-
матель
"Емельянова
Марина
Петровна"
Благоустройство села
Аулиеколь, не
требующее
предварительной
профессиональной
подготовки:
побелка деревьев по
улицам Байтурсынова,
Алтынсарина,
Октябрьская, Ленина,
Сиянова,
Баймагамбетова,
Пушкина, Еркимбаева,
Островского, Юбилейная
– 500 штук;
обрезка деревьев и
кустарников по улицам
Байтурсынова, Ленина,
Алтынсарина, Сиянова,
Валиханова, Юбилейная
– 1000 штук;
посадка деревьев и
кустарников по улицам
Степная, Омарова –
1000 штук;
уход за саженцами
деревьев по улицам
Алтынсарина,
Байтурсынова – 680
штук;
уборка территорий улиц
Алтынсарина,
Байтурсынова, 1 Мая,
Октябрьская,
Баймагамбетова,
Тургумбаева,
Пролетарская,
Кустанайская, Ленина,
Юбилейная, Еркимбаева,
Мамедова, Сиянова,
Тургайская,
Островского, Жемелей,
9 Пятилетка,
Амангельды, Гагарина,
Дорожная – 540000
квадратных метров;
уборка территорий,
прилегающих к озерам
Комсомольское,
Купальное,
Учительское, Пожарное,
Больничное – 15500
квадратных метров;
уборка тротуаров,
аллей и прилегающих к
ним территорий по
улицам Ленина,
Байтурсынова,
Октябрьская, Сиянова –
15200 квадратных
метров;
уборка территории
спортивного комплекса
– 40000 квадратных
метров;
уборка территорий по
улицам Дорожная,
Строительная, уборка
прилегающей территории
– 500 квадратных
метров, погрузка
строительного мусора –
17 тонн.
200
200
256
10080
181104
64
5376
12936
440
Продол-
житель-
ность
рабоче-
го вре-
мени
одного
участ-
ника
общест-
венных
работ –
не бо-
лее 40
часов в
неделю,
учиты-
вая ог-
раниче-
ния,
предус-
мотрен-
ные
трудо-
вым за-
конода-
тельст-
вом Ре-
спубли-
ки Ка-
захстан
с двумя
выход-
ными
днями,
обеден-
ным
переры-
вом не
менее
одного
часа.