Әулиекөл ауданында 2013 жылға халықтың нысаналы топтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 желтоқсандағы № 359 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 қаңтарда № 3982 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7–бабының 2) тармақшасына, 5-бабының 2-тармағына сәйкес, Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 30.09.2013 № 344 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Әулиекөл ауданында 2013 жылға жұмыспен қамтуға жәрдемдесу үшiн халықтың нысаналы топтары белгіленсін.
2. "Әулиекөл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi халықтың нысаналы топтарына кіретiн тұлғалардың жұмыспен қамтылуына жәрдемдесу бойынша шараларды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкiмiнiң орынбасары Р.С. Нұғмановаға жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ж. Нұрғалиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Әулиекөл ауданының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" ММ бастығының
міндеттерін атқарушы
___________ Дангилов С.С.
Әкімдіктің
2012 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 359 қаулысына қосымша
Әулиекөл ауданында 2013 жылға
жұмыспен қамтуға жәрдемдесу үшiн
халықтың нысаналы топтары
1. Табысы аз адамдар.
2. Жиырма бір жасқа дейiнгi жастар.
3. Балалар үйлерiнiң тәрбиеленушiлерi, жетiм балалар мен ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма үш жасқа дейiнгi балалар.
4. Кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызілікті, көп балалы ата-аналар.
5. Қазақстан Республикасының Заңдарында белгiленген тәртiппен асырауында тұрақты күтiмдi, көмектi немесе қадағалауды қажет етедi деп танылған адамдар бар азаматтар.
6. Зейнеткерлiк жас алдындағы адамдар (жасына байланысты зейнеткерлiкке шығуына екi жыл қалған).
7. Мүгедектер.
8. Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерiнiң қатарынан босаған адамдар.
9. Бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған адамдар.
10. Оралмандар.
11. Жоғары және жоғары оқу орныннан кейінгі бiлiм беру ұйымдарын бітірушілер.

Об определении целевых групп населения в Аулиекольском районе на 2013 год
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 11 декабря 2012 года № 359. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 января 2013 года № 3982
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Аулиекольского района Костанайской области от 30.09.2013 № 344 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить целевые группы населения в Аулиекольском районе на 2013 год для содействия занятости, согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Аулиекольского района" обеспечить меры по содействию занятости лиц, входящих в целевые группы населения.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нугманову Р.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ж. Нургалиев
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
начальника ГУ "Отдел
занятости и социальных
программ Аулиекольского
района"
__________ Дангилов С.С.
Приложение
к постановлению акимата
от 11 декабря 2012 года № 359
Целевые группы населения в
Аулиекольском районе на 2013
год для содействия занятости
1. Малообеспеченные.
2. Молодежь в возрасте до двадцати одного года.
3. Воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати трех лет.
4. Одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей.
5. Граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре.
6. Лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту).
7. Инвалиды.
8. Лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан.
9. Лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения.
10. Оралманы.
11. Выпускники организаций высшего и послевузовского образования.

12. Жұмыс беруші – заңды тұлғаның таратылуына не жұмыс беруші – жеке тұлғаның қызметін тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған адамдар.
13. Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар.
14. Техникалық және кәсіптік білім, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер.
15. Ұзақ уақыт бойы жұмыс істемеген азаматтар (бір жылдан артық).
16. Бұрын жұмыс істемеген жұмыссыздар (жұмыс өтілі жоқ).
17. Жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейiнгi жастар.

12. Лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя-юридического лица либо прекращением деятельности работодателя-физического лица, сокращением численности или штата работников.
13. Лица, состоящие на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции.
14. Выпускники организаций технического и профессионального образования, послесреднего образования.
15. Граждане, длительное время не работающие (более года).
16. Ранее не работавшие безработные (не имеющие стажа работы).
17. Молодежь в возрасте от двадцати одного до двадцати девяти лет.