2012 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін анықтау туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 1 ақпандағы № 64 қаулысы. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 15 ақпанда № 9-8-193 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2013 жылғы 4 сәуірдегі № 07-07/375 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 04.04.2013 № 07-07/375 хаты).
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 14)-тармақшасына сәйкес Денисов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2012 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі анықталсын.
2. "Денисов ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғаларды жұмыспен қамтуға жәрдемдесу бойынша шараларды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Денисов ауданы әкімінің орынбасары М.Т. Мұратбековқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                В.Ионенко
КЕЛІСІЛДІ:
"Денисов ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" ММ бастығы
_______________ Д. Мұсылманқұлова
Әкімдіктің 2012 жылғы 1 ақпандағы
№ 64 қаулысына қосымша
2012 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына
жататын тұлғалардың қосымша тізбесі
1. Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын түлектері.
2. Үш ай және одан көп ай жұмыс істемеген жұмыссыз тұлғалар.
3. Бұрын жұмыс істемеген жұмыссыздар (жұмыс өтілі жоқ).
4. Қырық бес жастан асқан жұмыссыздар.
5.Уақытша және маусымдық жұмыстардың мерзімдер аяқталуына байланысты, жұмыстан шығарылған, жұмыссыздар.
6. Жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар.
7. Жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органның жолдамасы бойынша кәсіби даярлықты және (немесе) қайта даярлықты, біліктілігін арттыруды аяқтаған жұмыссыздар.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2012 год
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 1 февраля 2012 года № 64. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 15 февраля 2012 года № 9-8-193. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акима Денисовского района Костанайской области от 4 апреля 2013 года № 07-07/375)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акима Денисовского района Костанайской области от 04.04.2013 № 07-07/375).
В соответствии с пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения на 2012 год, согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Денисовского района" обеспечить меры по содействию занятости лиц, относящихся к целевым группам населения.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Денисовского района Муратбекова М.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                В.Ионенко
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел
занятости и социальных
программ Денисовского района
______________ Д. Мусулманкулова
Приложение
к постановлению акимата
от 1 февраля 2012 года
№ 64
Дополнительный перечень лиц, относящихся
к целевым групп населения на 2012 год
1. Выпускники организаций технического и профессионального, послесреднего образования.
2. Безработные лица, не работавшие три и более месяцев.
3. Ранее не работавшие безработные (не имеющие стажа работы).
4. Лица старше сорока пяти лет.
5. Безработные, уволенные в связи с завершением сроков временных и сезонных работ.
6. Молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет.
7. Безработные, завершившие профессиональную подготовку и (или) переподготовку, повышение квалификации по направлению уполномоченного органа по вопросам занятости.