Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 82 "Денисов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2012 жылғы 18 мамырдағы № 31 шешімі. Қостанай облысы Денисов ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 мамырда № 9-8-200 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес, Қостанай облыстық мәслихатының 2012 жылғы 2 мамырдағы № 42 "Мәслихаттың 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 450 "Қостанай облысының 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3802 нөмірімен тіркелген) негізінде Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Денисов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 82 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-8-189 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 13 қаңтардағы "Наше время" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1971407,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 433143,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4201,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 23882,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1510181,0 мың теңге;
2) шығындар – 1997863,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 33200,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 34348,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1148,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 59656,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 59656,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға 4200,0 мың теңге сомасында;
"№ 3 Денисов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесін ұстауға 46547,0 мың теңге сомасында;
мектептерге автоматты өрт дабылдарын орнатуға 6446,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық меншік объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға 6000,0 мың теңге сомасында;
Қостанай облысы Денисов ауданының Орджоникидзе жер асты сулары кен орындарын қайта бағалауға 2043 мың теңге сомасында;
Қостанай облысы Денисов ауданының Орджоникидзе жер асты суының кен орындарының төрт пайдаланылатын ұңғыма учаскесіндегі жер асты суының пайдаланылатын қорларын қайта бағалауға 1800 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 82 "О бюджете Денисовского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 18 мая 2012 года № 31. Зарегистрировано Управлением юстиции Денисовского района Костанайской области 23 мая 2012 года № 9-8-200
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, на основании решения Костанайского областного маслихата от 2 мая 2012 года № 42 "О внесении изменений в решение маслихата от 8 декабря 2011 года № 450 "Об областном бюджете Костанайской области на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3802) Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Денисовского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 82 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-8-189, опубликовано 13 января 2012 года в газете "Наше время") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1971407,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 433143,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4201,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 23882,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1510181,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1997863,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33200,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 34348,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1148,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 59656,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 59656,9 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе:
на укрепление материально-технической базы организаций образования в сумме 4200,0 тысяч тенге;
на содержание коммунального государственного учреждения "Денисовская средняя школа № 3" в сумме 46547,0 тысяч тенге;
на установку автоматической пожарной сигнализации в школах в сумме 6446,0 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 6000,0 тысяч тенге;
на переоценку Орджоникидзевского месторождения подземных вод Денисовского района Костанайской области в сумме 2043 тысячи тенге;
на переоценку эксплуатационных запасов подземных вод на участке четырех эксплуатационных скважин Орджоникидзевского месторождения подземных вод Денисовского района Костанайской области в сумме 1800 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:

"5. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамуға нысаналы ағымдағы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Денисов ауданының Денисовка селосында әрқайсысының сыйымдылығы 700 текше метр, екі таза су қоймасы бар екінші көтерме сорғыш станциясын реконструкциялауға 101044,0 мың теңге сомасында;
Денисов ауданының Денисовка селосындағы канализациялық жүйелердің құрылысына 10000,0 мың теңге сомасында;
Некрасовка селосындағы "№ 1 Денисов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі үшін газды отындағы қазандықтың құрылысына 31857,0 мың теңге сомасында;
Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасы "Денисов аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорының ғимараты үшін газды отындағы қазандықтың құрылысына 32000,0 мың теңге сомасында;
"Денисов ауданы әкімдігінің және Денисов ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің аудандық Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны үшін газды отындағы қазандықтың құрылысына 38000,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық тұрғын үй қоры үшін Денисовка селосы Аманкелді көшесі бойындағы, 6 үйдегі төрт пәтерлік тұрғын үйді қайта құруға 4313 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімдері қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге 18099,0 мың теңге сомасында;
мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыруға 3834,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 4621,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 8194,0 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларға ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 6600,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға 9535,0 мың теңге сомасында;
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 1325,0 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 1300 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1234-қосымшалары осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"5. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета, в том числе:
на реконструкцию насосной станции второго подъема с установкой двух резервуаров чистой воды емкостью 700 кубических метров каждый в селе Денисовка Денисовского района в сумме 101044,0 тысячи тенге;
на строительство канализационных сетей в селе Денисовка Денисовского района в сумме 10000,0 тысяч тенге;
на строительство котельной, на газовом топливе для государственного учреждения "Денисовская средняя школа № 1" в селе Некрасовка в сумме 31857,0 тысяч тенге;
на строительство котельной, на газовом топливе для здания государственного коммунального казенного предприятия "Денисовская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области в сумме 32000,0 тысячи тенге;
на строительство котельной, на газовом топливе для коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культуры отдела культуры и развития языков Денисовского района и акимата Денисовского района" в сумме 38000,0 тысяч тенге;
на реконструкцию четырехквартирного жилого дома в селе Денисовка по улице Амангельды, дом 6 для коммунального жилого фонда в сумме 4313 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 18099,0 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 3834,0 тысячи тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 4621,0 тысяча тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 8194,0 тысячи тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 6600,0 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 9535,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам Автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" в сумме 1325,0 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 1300 тысяч тенге.";
приложение 1234 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.