Азаматтарды 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 6 сәуірдегі № 105 қаулысы. Қостанай облысы Жангелдин ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 сәуірде № 9-9-151 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңының 27 бабына және "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 274 Жарлығын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 326 қаулысына сәйкес Жангелдин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысы Жангелдин ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі арқылы (келісім бойынша) 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ішкі әскерлеріне, Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетіне, Қазақстан Республикасының Республикалық ұланына, Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігіне мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды жүргізу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысы Ішкі істер департаменті Жангелдин ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша):
1) өз құзыреті шегінде әскери міндеттілікті орындаудан жалтарған адамдарды іздестіруді жүзеге асыру;
2) аудандық шақыру пунктінде шақырушылар арасында қоғамдық тәртіпті сақтауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Жангелдин ауданы әкімінің орынбасары М.Т. Абжамаловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 1 сәуірінен бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                                Н. Төлепов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Қостанай облысының Ішкі
істер департаменті
Жангелдин ауданының
ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_________ А. Қабажаев
"Қостанай облысы
Жангелдин ауданының
Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______ К. Тулебаев

Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года
Постановление акимата Жангельдинского района Костанайской области от 6 апреля 2012 года № 105. Зарегистрировано Управлением юстиции Жангельдинского района Костанайской области 23 апреля 2012 года № 9-9-151
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 326 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" акимат Жангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить проведение очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы Республики Казахстан, Внутренние войска Министерства внутренних дел Республики Казахстан, Комитет национальной безопасности Республики Казахстан, Республиканскую гвардию Республики Казахстан, Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года через государственное учреждение "Отдел по делам обороны Жангельдинского района Костанайской области" (по согласованию).
2. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел внутренних дел Жангельдинского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию):
1) в пределах своей компетенции осуществлять розыск лиц, уклоняющихся от выполнения воинской обязанности;
2) обеспечить охрану общественного порядка среди призывников на районном призывном пункте.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жангельдинского района Абжамалова М.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на действия, возникшие с 1 апреля 2012 года.
Аким района                                Н. Тулепов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел Жангельдинского района
Департамента внутренних дел
Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
___________ А. Кабажаев
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Жангельдинского
района Костанайской области"
____________ К. Тулебаев