Мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 256 "Жангелдин ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2012 жылғы 21 мамырдағы № 35 шешімі. Қостанай облысы Жангелдин ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 28 мамырда № 9-9-152 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданының 2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 256  шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-9-144 тіркелген, 2012 жылғы  24 және 31 қаңтарда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті  тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1700455,0  мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 115367,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3618,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 7795,0 мың теңге;
трансферттер  түсімдері бойынша – 1573675,0 мың теңге;
2) шығындар – 1719948,4  мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32572,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 33790,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1218,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -52065,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 52065,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағының 7) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"7) мамандарды  әлеуметтік  қолдау шараларын іске асыру үшін - 3849,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
1) білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға - 4611,0 мың теңге сомасында;
2) Торғай селосындағы Н.Г. Иванов атындағы орта мектебінің қасбеттерін,  ішкі бөлмелерін және электр техникалық тораптарын күрделі жөндеуге - 63270,0 мың теңге сомасында;
3) коммуналдық меншік нысандарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға - 4200,0 мың теңге сомасында;
4) алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзаттың құнын иелерiне өтеуге - 7500,0 мың теңге сомасында.";

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2011 года № 256 "О районном бюджете Жангельдинского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Жангельдинского района Костанайской области от 21 мая 2012 года № 35. Зарегистрировано Управлением юстиции Жангельдинского района Костанайской области 28 мая 2012 года № 9-9-152
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Жангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Жангельдинского района на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 256 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-9-144, опубликовано 24 и 31 января 2012 года в газете "Біздің Торғай") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жангельдинского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1700455,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 115367,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3618,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 7795,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1573675,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1719948,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32572,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 33790,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1218,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -52065,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52065,4 тысячи тенге.";
подпункт 7) пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"7) для реализаций мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме - 3849,0 тысяч тенге;";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
1) на укрепление материально-технической базы организаций образования в сумме - 4611,0 тысяч тенге;
2) на капитальный ремонт фасадов, внутренних помещений и электротехнических сетей средней школы имени Н.Г. Иванова в селе Торгай в сумме - 63270,0 тысяч тенге;
3) на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме – 4200,0 тысяч тенге;
4) возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения – 7500,0 тысяч тенге.";

көрсетілген шешімнің 4-тармағының 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға - 134593,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2012 жылға аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер түсімі - 19405,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   Р. Ахметжанов
Жангелдин аудандық
мәслихат хатшысы                           С. Нургазин
КЕЛІСІЛДІ:
"Жангелдин ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________________ Д. Бидашев
Мәслихаттың
2012 жылғы 21 мамырдағы
№ 35 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 256 шешіміне 1-қосымша
Жангелдин ауданының 2012 жылға
арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. КІРІСТЕР

подпункт 2) пункта 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) на развитие системы водоснабжения и водоотведения утвердить в сумме - 134593,0 тысяча тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в бюджете района на 2012 год предусмотрено поступление бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме - 19405,0 тысячи тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
внеочередной сессии
Жангельдинского
районного маслихата                        Р. Ахметжанов
Секретарь
Жангельдинского
районного маслихата                        С. Нургазин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Жангельдинского района"
________________ Д. Бидашев
Приложение
к решению маслихата
от 21 мая 2012 года № 35
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2011 года № 256
Районный бюджет Жангельдинского района
на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. ДОХОДЫ